Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοιτά προσπαθώ να βρω φλίς υπνόσακους με ποδαράκια για την κόρη μου από τότε που σταμάτησε να στέλνει Ελλάδα ο ακατανόμαστος ...............

βρήκα κανα 2 σιτε που οι τιμές τους είναι λογικές (λογικές λέω:() αλλά καμία σχέση με του ώς άνω προαναφερθέντος :evil::evil:

Αν θές τα λίνκ να σου τα δώσω αύριο που θα πάω στο γραφείο :P

Αν δεν σε νοιάζει να είναι used κοίτα και στο ebay κάτι μπορεί βρεις

Τώρα άμα έχει κανά γνωστό στην Λόντρα ..........ε........μην μας το πείς μόνο γιατί θα κόψω την φλέβα χεχεχεχε

 

http://www.mothercare.com/Peppa-Pig-Walk-In-Sleeper/dp/B003USCHQO/sr=1-2/qid=1287691845/ref=sr_1_2/278-3693501-6286163?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44510031&mcb=core

 

έχει μέχρι 5-6 ετών μετά παραγγελία σε άλλο σιτε που βρήκα άλλα η τιμή τσούζει :lol::lol:

 

 

πωπωπω! πρεπει να κοιμαμαι τον υπνο του δικαιου! εχω αγνωστες λεξεις ρε συ .....οπως "ακατανομαστος" ποιος ειναι ?? καλα καλα μην βαρατε....καινουργια στο σπορ αγορες μεσο ιντερνετ!!!

 

Στο Mothercare εδω, στα μαγαζια δηλαδη νομιζω εχει φλις με ποδια και για 7 χρονων.ΝΟΜΙΖΩ.....μπορω να το τσεκαρω.αλλα η τιμη ειναι γυρω στα 50......ακριβα ε?

 

α! και πριν κραξετε.....εχω και ποντιακα γονιδια....λυπηθειτε με!

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://mybabypitstop.com

 

Κοριτσια βρηκα αυτο....εχει 1,5 ευρω μεταφορικα. Ριξτε μια ματια...

 

Που τα ξετρυπώνεις βρε? Και τι νομισμα ειναι αυτο...μαλαισια χε χε

 

 

πάω ξαπλώσω να δω και το ρεπορτάζ...κομμάτια η μέση μου σήμερα...

καλό ξημέρωμα ιντερνετικά τζιμάνια!

 

και πάνω που είπα να την πέσω :mrgreen::mrgreen:

 

Σιγα μην εφευγες μολις ακουσες για νεο σαιτ χε χε

 

άμα θέτε κινέζο GAP και Gembore το λένε το άλλο ???:roll::roll: ούυυυυυυυυυυ να σας φέρω εγώ ότι θετέ............θα κάνω νέα μπίζνα τώρα που θα μείνω χωρίς δουλειά θα πουλάω μαϊμού Κινέζο-Αμερικάνο χεχεχεχε

 

ε....εγω μπορω να γινω μαζι σας συναιτερακι???

Θα ειμαι επι της ιστοσελιδας ...οχι τιποτα αλλο τωρα το εχω το εχω!!

 

 

Εισαι θεαααααααααααααα! Σε λατρευω!!!!

 

θες να γίνουμε συνεταιράκια;;; :mrgreen:

 

Μη χάσεις@@@ :mrgreen::mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε φυσικά !!!!

και εγώ φεύγω καλό βράδυ !!!!!

 

vouraikos αύριο θα απαντήσω όοολες τις απορίες σου !!! καλό βράδυ :mrgreen:

 

 

με την ησυχια σου, ετσι και αλλιως αν δεν παει 25 του μηνα να πληρωθουμε......φατε ματια ψαρια!!!!

 

να σαι καλα!

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπωπω! πρεπει να κοιμαμαι τον υπνο του δικαιου! εχω αγνωστες λεξεις ρε συ .....οπως "ακατανομαστος" ποιος ειναι ?? καλα καλα μην βαρατε....καινουργια στο σπορ αγορες μεσο ιντερνετ!!!

 

Στο Mothercare εδω, στα μαγαζια δηλαδη νομιζω εχει φλις με ποδια και για 7 χρονων.ΝΟΜΙΖΩ.....μπορω να το τσεκαρω.αλλα η τιμη ειναι γυρω στα 50......ακριβα ε?

 

α! και πριν κραξετε.....εχω και ποντιακα γονιδια....λυπηθειτε με!

 

Άστο, απαντάω εγώ: Λοιπόν, ο ακατανόμαστος είναι το Mothercare. Στον ακατανόμαστο λοιπόν έχει όντως φλις φορμάκι αλλά τα 50 ευρώ είναι πάραααα πολλάαααα!!!!!!

Καλό ξεκίνημα με τα ιντερνετικά σου ψώνια! Αξίζει τον κόπο!

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280562483172&ssPageName=ADME:L:COSI:GB:1123

 

Αυτό είναι το link (συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά μαγείρευα κιόλας)!

 

Θενκς παω να τον δω, τι καλο φτιάχνεις τέτοια ωρα βρε??

 

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280562483172&ssPageName=ADME:L:COSI:GB:1123

 

Αυτό είναι το link (συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά μαγείρευα κιόλας)!

 

Αυτός εκτός από πυζαμάκια πουλάει και ένα αυτοκίνητο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Όταν μπαίνω δεν είναι καμιά μέσα!!! Κλαψ

Ψάχνω κάλλυμα για το καθισματάκι του αυτοκινήτου. Το mytoys το έχει 30+16 Ευρώ μεταφορικά και πωλητής στο Γερμανικό e-bay το έχει 24+32 Ευρώ μεταφορικά!!!! Με δουλεύει??επίσης μου είπε πως αν το πάρω από το κατάστημά του και όχι μέσω e-bay α μου κάνει 3% έκπτωση!!! Τι είναι τώρα αυτό???Μ'αρέσει που είναι και top seller τρομάρα του!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτός εκτός από πυζαμάκια πουλάει και ένα αυτοκίνητο!!!!!!!

 

χε χε μπορει να εχει ανάγκες ο άνθρωπος βρε!!

Παντως ειναι απο τον καναδα...

 

Μήπως να κάνω μια τρελή εκκαθάριση στο σπίτι να αρχίσω να πουλάω και εγώ στο ebay?

 

Το εχω σκεφτει και εγω και εγω!! Αλλα μπλέκεις ρε συ....αποστολές εξοδα τιμοκαταλόγους..

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Όταν μπαίνω δεν είναι καμιά μέσα!!! Κλαψ

Ψάχνω κάλλυμα για το καθισματάκι του αυτοκινήτου. Το mytoys το έχει 30+16 Ευρώ μεταφορικά και πωλητής στο Γερμανικό e-bay το έχει 24+32 Ευρώ μεταφορικά!!!! Με δουλεύει??επίσης μου είπε πως αν το πάρω από το κατάστημά του και όχι μέσω e-bay α μου κάνει 3% έκπτωση!!! Τι είναι τώρα αυτό???Μ'αρέσει που είναι και top seller τρομάρα του!

 

Στο αγγλικό δεν το βρήκες? Ποιο ειναι?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δύο ερωτήσεις για το ebay...Το Αγγλικό εννοώ.

 

A) Γιατί κάποιες τιμές τις δείχνει σε δολλάρια;

Β) Όταν το αντικείμενο είναι σε άλλη χώρα (πχ Κίνα) μπλέκουμε με τελωνείο;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

 

μμμμμ παιδια μολις ενιωσα την σημασια της λεξης ΚΟΡΟΙΔΟ!!!!!!! εχω σκασει κατι 50 αρες στον ακατανομαστο.....για υπνοσακο!!!!!!

 

Αχ! ναστε καλα!

αυτα που μου εστειλες φλορα τα αγνοουσα εντελως δειχνουν πολυ καλα!

 

χιλια ευχαριστω!

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτήσεις για το ebay...Το Αγγλικό εννοώ.

 

A) Γιατί κάποιες τιμές τις δείχνει σε δολλάρια;

Β) Όταν το αντικείμενο είναι σε άλλη χώρα (πχ Κίνα) μπλέκουμε με τελωνείο;

στο πρωτο δε μπορω να σου απαντησω....κι εγω προσφατα αγορασα κατι απο το αγγλικο κι ηταν σε αυστραλιανα δολλαρια...

για το δευτερο τωρα...οχι δε μπλεκεις με τελωνειο,δεν ξερω βεβαια αν ισχυει για μεγαλα ποσα...εγω μεχρι τωρα εχω παρει πολλες φορες απο Κινα αλλα δεν υπερεβαιναν τα 100 εβρω....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

καλες και προπαντων φτηνες αγορες vouraikos!!!!!

 

να σαι καλα ! αν και για να ειμαι ειλικρινης , στην αρχη το ebay φανταζειλιγο δεδαλοδες.........θα βρω ακρη!

ευχαριστω και παλι!

καληνυχτα!!!!!!!

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

http://mybabypitstop.com

 

Κοριτσια βρηκα αυτο....εχει 1,5 ευρω μεταφορικα. Ριξτε μια ματια...

 

καλε αυτο εχει και γνωστες μαρκες εκει μεσα!!!

να ειναι μαιμουδες???

και η ισοτιμια ποια ειναι αραγε??

 

παντως λιγο που το κοιταξα ωραια σκατολοιδακια εχει!!εστω και απομιμησεις να ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

 

Χαίρομαι που σας έκαναν τα παπούτσια age!!!Το έχω ψάξει μωρέ από το αγγλικό άμαζον αλλά δεν εχει πολλά σχέδια με seller τον amazon και με τη λίρα γίνεται πιο καριβό. Δηλαδή βρίσκω την ίδια κουζίνα:αγγλικό 65 ευρώ, γερμανικό mytoys 60 ευρώ και στο γερμανικό άμαζον 40 ευρώ...ε; δεν είναι μεγάλη η διαφορά;;;Αν θες μπορώ να σου βάλω λινκ να πάρεις μια ιδέα...

 

Kalamaraki μου γλυκό τα παντοφλάκια που λες μας είχε γράψει κάποια στιγμή δε θυμάμαι ποια κοπέλα 3 προμηθευτές απότο αγγλικό εμπέι...αν τοβρω θα στο βάλω γιατί είχε πολύ καλές τιμές...αλλά δε θυμάμαι αν ήταν ίδια μάρκα...

 

female έψαξες και στο γερμανικό αμαζον;Μπορεί να το έχει....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...