Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βρεφονηπιακός "Παναγία η βρεφοκρατούσα" (Ν.Φιλ/φεια)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


έγινε τίποτα;
Oχι ρε μουρλό, έτσι, να γνωρίσουμε καμιά μαμά να κάνουν παρέα τα μικρά. Αναρωτιόμουν κι όλας αν μπαίνει καμιά εδώ. Ισα ίσα, είμαι αρκετά ευχαριστημένη :)

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Oχι ρε μουρλό, έτσι, να γνωρίσουμε καμιά μαμά να κάνουν παρέα τα μικρά. Αναρωτιόμουν κι όλας αν μπαίνει καμιά εδώ. Ισα ίσα, είμαι αρκετά ευχαριστημένη :)

επειδη με ενδιαφερει,εισαι ευχαριστημενη πες μου εντυπωσεις!!!!!εχει πολλα παιδακια.οι δασκαλες πως ειναι,ο χωρος τους, ξερεις τα βασικα.

Link to comment
Share on other sites

επειδη με ενδιαφερει,εισαι ευχαριστημενη πες μου εντυπωσεις!!!!!εχει πολλα παιδακια.οι δασκαλες πως ειναι,ο χωρος τους, ξερεις τα βασικα.
Koίτα, ίσως ξέρεις ότι είναι της εκκλησίας και σκοπός είναι να βοηθάνε τις εργαζόμενες μάνες. Ως εκ τούτου, τα δίδακτρα είναι πολύ λίγα σε σχέση με άλλους ιδιωτικούς, ίσα για τα λειτουργικά τους, δε νομίζω να μένει κέρδος. Ο χώρος ήταν λίγο απογοητευτικός όταν πήγα να τον γράψω (χωρίς αυλή να παίζουν), ενιαίος με κάτι κουρτίνες να χωρίζουν τα δωμάτια. Ομως φέτος το ανακαίνισαν αρκετά κι έγινε πολύ πιο ευχάριστος. Παραμένει φτωχούλης μεν σε σχέση με άλλους "πλούσιους" σταθμούς. Αλλά είναι πάαααρα πολύ καλές οι κοπέλες, αυτές μας κέρδισαν και πειστήκαμε να τον γράψουμε (εκτός βεβαίως και του οικονομικού) και τα αγαπάνε πολύ τα μικρά. Είναι 35 παιδάκια και χτες πήγε και μια 3η δασκάλα.

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια οσες πατε τα παιδακια σας εκει,μπορειτε να μου πειτε μεχρι ποια ωρα τα κρατανε και ποιο ειναι το μηνιαιο κοστος??απο του χρονου σκεφτομαι να παω τα παιδακια μου και θα ειναι 3,2 χρονων ο μεγαλος και 8 μηνων οι μικρες!!

labc81

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια οσες πατε τα παιδακια σας εκει,μπορειτε να μου πειτε μεχρι ποια ωρα τα κρατανε και ποιο ειναι το μηνιαιο κοστος??απο του χρονου σκεφτομαι να παω τα παιδακια μου και θα ειναι 3,2 χρονων ο μεγαλος και 8 μηνων οι μικρες!!
20 η εγγραφή και 150 τον μήνα. Το ωράριο είναι 6.30-15.45

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

εμείς πάμε στον αντίστοιχο στην Καλογρέζα!:P
Πως είναι εκεί; Αλήθεια, μιας και παίζει και το αντίστοιχο τόπικ περί τηλεόρασης, ξέρεις αν βάζουν εκεί; Εμένα μου είχαν πει λίγο, ζουζούνια για τραγουδάκια. Σήμερα όμως λίγο στράβωσα, ψάρεψα τον μικρό και μου είπε ότι είδανε ντόρα. Θα ρωτήσω αύριο γιατί προβληματίστηκα λιγάκι

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

και εγω ακριβως σε αυτο σκεφτομαι να τα παω!Εχει πουλμανακι ή τα παμε εμεις τα παιδια??Γενικα εισαι ευχαριστημενη απο το παραρτημα στην Καλογρεζα??

labc81

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω ακριβως σε αυτο σκεφτομαι να τα παω!Εχει πουλμανακι ή τα παμε εμεις τα παιδια??Γενικα εισαι ευχαριστημενη απο το παραρτημα στην Καλογρεζα??
Στης Φιλαδέλφειας σίγουρα όχι. Δε νομίζω κι η Καλογρέζα να έχει, είπαμε, φτωχαδάκι ο σταθμός :lol:

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

οχι δεν βάζουν καθόλου τηλεωραση εχει και αυλη και ειναι πολυ ομορφα! δεν εχει πουλμανακι το πας εσυ και πας και το περνεις 6μιση το πρωι με 4μιση λειτουργει γενικα.εγω ειμαι ευχαρηστημενη αλλα θα τον σταματησω μαλλον γιατι αρρωστενει και δεν το αντεχω αυτο....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
οχι δεν βάζουν καθόλου τηλεωραση εχει και αυλη και ειναι πολυ ομορφα! δεν εχει πουλμανακι το πας εσυ και πας και το περνεις 6μιση το πρωι με 4μιση λειτουργει γενικα.εγω ειμαι ευχαρηστημενη αλλα θα τον σταματησω μαλλον γιατι αρρωστενει και δεν το αντεχω αυτο....
Είναι η πρώτη χρονιά που πάει; Κι εμένα έτσι φέτος, αλλά όπως λένε οι πιο έμπειρες μαμάδες, η πρώτη χρονιά είναι δύσκολη, μετά κάνει αντισώματα :rolleyes:

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα κορίτσια, είδα το μηνυμά σας και ήθελα να σας απαντήσω. Εμείς πηγαίνουμε στην Καλογρέζα. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και η μικρή μου πηγαίνει πάντα με πολυ όρεξη στο σχολείο και μου μιλάει για αυτό. Η υπεύθυνη του σταθμού είναι πολύ φιλική και χαμογελαστή. Το προσωπικό κάνει πολυ καλή δουλειά και η μικρή μου λέει πολλά καινούρια τραγούδια και φέρνει συνέχεια χειροτεχνίες. Όσο για το χώρο, δεν ξέρω για της Φιλαδέλφειας αλλά στην Καλογρέζα είναι τεράστιος ο χώρος, υπάρχουν στους τοίχους εργασίες των παιδιών. Είναι πολύ ζεστός. Όποια μαμά θέλει μπορεί να μου στείλει για περισσότερες πληροφορίες αν και μια επίσκεψη θα σας πείσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...