Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

4 ιωσεις συνεχομενες


Recommended Posts

Θα σαλταρω ο μικρος μου εχει πανω απο δυο μηνες να αναπνευσει χωρις μυξες και να μην εχει βηχα!!ο μεγαλος καθε φορα ηταν καλα (δεν κολλουσε απο αυτον)δεν παει παιδικο!!!επαφες με αλλα παιδακια δεν εχει πολλες ,που τον βρισκουν βρε παιδια!!!ασε που αυτην την φορα ηταν η χειροτερη ,βηχα ολην την ημερα και πυρετο ανα δυο ωρες !!!ξεκινησαμε αντιβιωση και μασκα,αλλα εχει δυο μερες δεν τρωει και ουτε πινει γαλα μολις του δινω κατι πνιγεται απο τα φλεματα και κανει εμετο.απο την μια λεω καλο ειναι γιατι επιτελους τα βγαζει,αλλα απο την αλλη λεω νηστικο !!!σας εχει τυχει εσας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για σου liarena την "τελευταια" σας ιωση την περασαμε και εμεις μεσα στα χριστουγεννα απο 25/12 ξεκινησε με 37.8 και 3συνεχομενες μερες εφτανε 39 ,απο καποιο σημειο και μετα ο πυρετος δεν επεφτε με το depon και εδωσα ponstan.δεν ετρωγε τπτ απο τα γευματα του ,πολυ μυξα και βηχα με βλεννες,με αποτελεσμα να κανει εμετο οσες φορες προσπαθησε να φαει κατι.το ζορι ηταν οτι κρατησε αρκετες μερες να καταλαβεις ο βηχας σταματησε την τριτη6/1....ασε γονατισα απο τα ξενυχτια και απο το αγχος μου γιατι ηταν η πρωτη μας φορα με τοσο πυρετο και να ειμαι ειλικρινης φοβαμαι τους πυρετικους σπασμους.απ'οτι βλεπω τα παιδακια μας ειναι κοντα στην ηλικια.τι να πω περαστικα σας και υπομονη "μανα"

line_m122_beg_micky_time_1206676800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...