Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ-ΑΡΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΨΙΛΟΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Η ΟΠΟΙΑ ΕΔΕΙΞΕ 33 ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ(ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΙ ΟΛΑΣ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΣΜΕΝΑ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ'.

ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΑ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑΣ Η ΑΠΟΒΟΛΗΣ.

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΩ... :(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΧ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕΙΣ!!! ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ,

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ. ΕΝΩ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΕΦΤΕΙ ΛΙΓΟ-ΠΟΛΥ.

ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ. ΑΥΡΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΑΛΙ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....

274987.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κοιτάξει μήπως έχεις στίγμα. Το λέω γιατί εγώ εχω 30 αιματοκρίτη και πεσμένα αιμοπετάλια επειδή έχω στίγμα.

Πάντως μην αγχώνεσαι γι' αυτό. Δεν επηρεάζει σε τίποτα την εγκυμοσύνη αφού από δω και πέρα όλα είναι ελεγχόμενα από το γιατρό σου.

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακι μου Να ηξερες ποσο με βοηθας.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

ΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΤΙΓΜΑ. ΟΜΩΣ ΤΑ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ??ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ

:o

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα αιμοπεταλια πεφτουν αρκετα στην εγκυμοσυνη, (δεν ξερω ποσο νωρις στην εγκυμοσυνη ξεκινανε να πεφτουν), και φτανει η πτωση μεχρι τον 6ο μηνα περιπου... μετα, ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...