Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ22 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΝΙΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΛΕΕΙ "ΜΑΜΑ ΠΟΥΦ".ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΑ ΤΗΣ ΒΓΑΛΩ ΤΗ ΠΑΝΑ Η ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ?ΡΩΤΑΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΛΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΠΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΖΕ ΜΠΟΛΩ........

ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗ ΠΑΝΑ

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΔΕ ΧΡΕΙΑΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΕΙΣ ΒΑΛΕ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΓΟΝΙΩΝ ΠΑΡΑ ΘΕΜΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ

ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α.Σ. καλησπερα.Φυσικα και δεν ειναι μικρη, αυτό εξαρταται και απο το παιδι αν ειναι ετοιμο ή οχι.Παροτρυνε την και εσυ φυσικά.Δες εδω στο φορουμ εχει πολλα θεματα σχετικα που θα σε βοηθησουν

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...