Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Σορτσης ανδρεας....μητροπολεως 105 !!!αυτος ο ανθρωπος ειναι καταπληκτικος!!!!ειναι ανθρωπος!!!!!με το χρημα δεν εχει την ιδια σχεση που εχουν οι αλλοι γιατροι....ασε που μου απανταει σε ολεσ τισ αποριεσ μου..ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!

Link to comment
Share on other sites

αυχενικη διαφανεια που να κανω???ακουσα αθανασιαδη και ψαρρα??που προτεινετε απο την εμπειρια σας???

 

εγώ έκανα στην ψαρρά κι έμεινα ευχαριστημένη. και αυχενική διαφάνεια και μεγάλο υπέρηχο εκεί έκανα. και μάλιστα στο μεγάλο υπέρηχο ο μπέμπης δεν γυρνούσε με τίποτα για να τον δει καλά και ήμουν εκεί από τις 10 μέχρι τις 2 το μεσημέρι και μπαινόβγαινα ανάμεσα στα ραντεβού για να μη με διώξει και με ξανακατεβάζει. μου φέρθηκε πολύ καλά

Think Different
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν κανω την ερωτησει στο σωστο μερος

αλλα ξερει καμια αν πληρωνουμε επισκεψη εμεις του ικα -οταν παμε σε ιδιωτη;θα παω αυριο στο γιατρο κ ειδα πως ειναι στους καταλογους του ικα

θα πληρωσω επισκεψη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω αν κανω την ερωτησει στο σωστο μερος

αλλα ξερει καμια αν πληρωνουμε επισκεψη εμεις του ικα -οταν παμε σε ιδιωτη;θα παω αυριο στο γιατρο κ ειδα πως ειναι στους καταλογους του ικα

θα πληρωσω επισκεψη;

 

Εφόσον είναι στους καταλόγους του ικα πας με το βιβλιάριό σου και δεν πληρώνεις τίποτα. Σου κόβει ένα παραστατικό το οποίο υπογράφεις και πληρώνεται μέσω του ικα.

Επειδή όμως εδώ είναι Ελλάδα. καλού κακού κάνε ένα τηλέφωνο στο ιατρείο γιατί δεν ισχύουν όλα τα ονόματα που έχουν στις λίστες!

AtKRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

 

μήπως έχετε ακούσει για τον Δημήρη Αθάνατο?

 

Σας ευχαριστώ!!!

 

Αγαπητη Κλαιρη...

 

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ακουσει κατι για τον Αθανατο. Συστεγαζεται και συνεργαζεται ομως με τον δικο μου γυναικολογο και να κρινω απο την κινηση στο ιατρειο, γινεται... λαϊκο προσκυνημα.

Σιγουρα αυτο δεν αποτελει το σημαντικοτερο κριτηριο, αλλα φανταζομαι πως για υπαρχει τοσος κοσμος μπου τον επισκεπτεται, λογικα θα ειναι τουλαχιστον καλος.

Link to comment
Share on other sites

Βάτση Θωμαή ,Πλατεία Δημοκρατίας. Πολυ καλή γιατρος! Μετά από δυο δυσκολές γέννες! Και ΑΝΘΡΩΠΟΣ

 

 

Συγγνωμη αλλα θελω να σε ρωτησω αν γεννησες φυσιολογικα η με καισαρικη ..πως σου συμπεριφεροτανη γιατρος δωσε λιγεσ λετομερειες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα σας

 

θα ήθελα να ρωτήσω γιατί δεν είμαι απο Θεσσαλονίκη αν ο Καρύδας Χρήστος

 

είναι καλός, αν είστε ευχαριστημένες και αν είναι καλός στη λήψη τροφοβλάστη

 

 

σας ρωτάω γιατί πήγα σε αυτόν και μου είπε ότι δε γίνεται ενώ ο κ. Αθανασιάδης μου είπε το αντίθετο. Ποιον να εμπιστευτώ?

 

περιμένω απάντηση και με προσωπικό μήνυμα

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κορίτσια καλησπέρα,

 

μήπως έχετε ακούσει για τον Δημήρη Αθάνατο?

 

Σας ευχαριστώ!!!

 

Εμένα με ξεγέννησε τον περασμένο Ιούλιο (με κτ λόγω κάποιας επιπλοκής) και τον θεωρώ πολύ καλό γιατρό και απίστευτο ως άνθρωπο. Ενδεικτικά σου αναφέρω ότι εκτός του ότι ερχόταν κάθε μέρα να με δει όσο ήμουν στο νοσοκομείο με πήρε και 2 φορές τηλ μετά για να δει πως τα πάω.. μιας και ήταν το πρώτο μου παιδάκι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Σαραβέλο (και άλλες 10 φίλες μου) και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Πέρσι που γέννησα μου πήρε μόνο 500 ευρώ και 50 ευρώ την επίσκεψη. Έχει πολύ κόσμο στο ιατρείο του αλλά είναι πολύ ήρεμος και σου γεννάει εμπιστοσύνη. Ξεγεννάει στη Γενική Κλινική και έχει και εκεί γραφείο όπου δέχεται με ραντεβού αλλά χωρίς πολύ αναμονή.

Και εγω το Σαραβελο εχω και εμεινα ευχαριστημενη πολυ. Ειναι ωραιοσ ανθρωπος και σου μεταδιδει την ηρεμια του.

30/12/2010 Ηρθες και μου αλλαξες....ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω και γω την εμπειρία μου από τη Βάτση. Όντως όπως έχουν πει οι περισσότερες είναι καλή γιατρός, υπομονετικός και γλυκός άνθρωπος. Εγω γέννησα στο Γέννεσις φυσιολογικά, άργησα 4-5 ώρες, ήταν από την αρχή κ σε όλη τη διάρκεια δίπλα μου. Ένιωθα πολύ καλά, είμαι πολύ ευχαριστημένη. Κόστος 1000Ε. Το μόνο παράπονο αν μπορώ να το πω έτσι,είναι ότι εξετάζει λίγο σύντομα, αλλά απ την άλλη αν δεν έχεις κ κάποιο πρόβλημα πόση ώρα να σε κοιτάει. Οπότε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

arist2,ειχε προβλημα ο Η/Υ και δεν μπορεσα να σου απαντησω,τωρα το ειδα,και με τα pm κατι δεν κανω σωστα.Λοιπον τον Καρυδα τον ειχα 2 χρονια γιατρο,καλος ανθρωπος δεν λεω αλλα αποδειχτηκε γιατρουδακος για μενα σε θεμα υπογονιμοτητας,τωρα για τροφοβλάστη δεν ξερω να σου πω,καλος αλλά λίγος!

 

Αν δεν υπήρχες στην ζωή μου,εσένα ακριβώς θα ειχα επινοήσει...

Link to comment
Share on other sites

ο γιατρός μου λέγεται Σιδεροπουλος Ευθύμιος, είναι στην τσιμισκη, είναι στο Γέννησης και στην Γενική κλινική. Είναι παρά πολύ καλός γιατρός είμαι υπέρ ευχαριστημένη και το εμπιστεύομαι με κλειστά ματιά και αυτό πάω εδώ και 11 χρονιά, στον ίδιο γιατρό πάει και η θεία μου αλλά και κάποιες φίλες που είναι επίσης ευχαριστημένες φυσικά.

Μου έχει κάνει επέμβαση στο παρελθόν έχω γράψει αναλυτικά σε άλλο πόστα αυτό και τον εμπιστεύομαι, οπότε τον παίρνω τηλέφωνο για ένα πρόβλημα που έχω ξέρει μονό από τα συμπτώματα πριν καν με δει τη συμβαίνει και ποτέ δεν έχει πέσει έξω και ένα ακόμα που σίγουρα απασχολεί πολλές είναι ότι κάθετε και σου εξηγεί τα πάντα και ξέρεις ανά πασά στιγμή και τι σου συμβαίνει αλλά και πώς να το αντιμετωπίσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλησπερα!διαβασα παρα πανω πως δεν επιτρεπουν τα δημοσια νοσοκομεια τον συζηγο την ωρα της γεννας.ο γιατρος μου ειναι στην γενικη κλινικη αλλα λογω κοστος σκεφτομαστε για το ιπποκρατειο η το παπαγεωργιου...οποιο εφυμερευει.το θεμα ειναι πως ημουν οκ ξεροντας πως θα ειναι μεσα και ο αντρας μου μιας που δεν θα εχω κανενα οικειο προσωπο απο το ιατρικο προσωπικο και τωρα διαβαζω πως απαγορευεται να ειναι και ο συζηγος παρεα!θα ηθελα να μου πει και καποια που γεννησε γενικη κλινικη ποσο της κοστισε.ευχαριστω!

AnJUp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κορίτσια ξέρει καμιά σας τον Τσάκο Ηλία απο Θεσσαλονίκη? Συνεργάζετε με την κλινική 'Αγιος Λουκάς.Γνωρίζει κάποια κάτι γι'αυτήν την κλινική?

Το συγκεκριμένο γιτρό δεν τον ξέρω αλλα γέννησα στον Άγιο Λουκά και έμεινα πολύ ευχαριστημένη απο το προσωπικο, την εξυπηρέτηση και τις τιμές.

Link to comment
Share on other sites

ΣΕΡΓΕΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΣΙΜΙΣΚΗ 119

 

Γεια σου κούκλα. Θέλω να μου πεις την γνώμη σου για τον Σεργετζή. Έχω κλείσει ραντεβού μαζί του την τρίτη μετά από μια αποβολή που είχα τον Δεκέμβριο ώστε να με βοηθήσει να προχωρήσω ξανά. Σε ευχαριστώ!

Τριανταφυλλιά.:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια! ειμαι πολυ καινουρια στο forum και θα ηθελα να ζητησω την βοηθεια σας..μολις εμαθα πως ειμαι εγγυος στο πρωτο μου παιδι και ο γυναικολογος μου ο οποιος δεν κανει μαιευτικη με συστησε σε καποιον ασλανιδη τασο στην ερμου 36. γνωριζει καμια κατι να μου πει? σας παρακλω αν γνωριζετε γιατι αγχωθηκα! ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!διαβασα παρα πανω πως δεν επιτρεπουν τα δημοσια νοσοκομεια τον συζηγο την ωρα της γεννας.ο γιατρος μου ειναι στην γενικη κλινικη αλλα λογω κοστος σκεφτομαστε για το ιπποκρατειο η το παπαγεωργιου...οποιο εφυμερευει.το θεμα ειναι πως ημουν οκ ξεροντας πως θα ειναι μεσα και ο αντρας μου μιας που δεν θα εχω κανενα οικειο προσωπο απο το ιατρικο προσωπικο και τωρα διαβαζω πως απαγορευεται να ειναι και ο συζηγος παρεα!θα ηθελα να μου πει και καποια που γεννησε γενικη κλινικη ποσο της κοστισε.ευχαριστω!

καλησπερα1 εγω ειχα γεννησει στην γενικη παιρνα απο εκει απο το ταμειο εχουν πακετα προσφορων λογο κρισης καμια σχεση με πριν απο 2 χρονια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γειά σας,

 

παρακαλώ λάβετε υπόψη τον τίτλο του θέματος,

και προσπαθήστε να παραμείνετε εντός αυτής της θεματολογίας.

 

Είναι σημαντικό για τους μελλοντικούς αναγνώστες και για τον χρήστη που δημοσίευσε το αρχικό ερώτημα,

να ανοίγετε ένα νέο θέμα με στόχο την κάλυψη της νέας θεματολογίας που προέκυψε,

στην περίπτωση που μια συζήτηση αρχίζει να αποκλίνει απο θέμα στο οποίο αναφέρεται ο τίτλος.

 

Τα μηνυματα που δεν σχετίζονται με τον τίτλο του thread μεταφερθηκαν σε νεο Εξετάσεις και συμπληρώματα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης?

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...