Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΟΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ


barbie2000

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Η κόρη μου είναι 13 ετών και αδιαθέτησε...Δεν θα έπρεπε να την πάω σε έναν ή καλύτερα σε μία παιδογυναικολόγο?

Γνωρίζετε καμία καλή στο Παίδων θα προτιμούσα....

Ευχαριστώ πολύ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερίνα Δεληβεργιώτου' date=' Βασ. Σοφίας, ειδικεύεται στην εφηβική γυναικολογία.[/quote']

 

 

 

Καλημέρα! Αν θέλεις στείλε μου με π.μ. ή δημόσια το τηλ. και σε ποιό νοσοκομείο είναι...

 

Σε ευχαριστώ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι υπαρχει παιδογυναικολογος! Αλλα δεν καταλαβαινω γιατι να την πας?

 

 

Καλημέρα!

 

Ναι, υπάρχει...το γνωρίζω, απλά ήθελα να μου συστήσουν κάποια γυναίκα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

 

Ναι, υπάρχει...το γνωρίζω, απλά ήθελα να μου συστήσουν κάποια γυναίκα....

 

Αν την πας .. δεν θα της κανουν καποια εξέταση ετσι δεν ειναι? Εμενα δεν με ειχε παει ποτε η μητερα μου θυμαμαι..

Link to comment
Share on other sites

Αν την πας .. δεν θα της κανουν καποια εξέταση ετσι δεν ειναι? Εμενα δεν με ειχε παει ποτε η μητερα μου θυμαμαι..

 

 

Καλησπέρα!!!!

 

Έχουν αλλάξει οι εποχές από τότε που είμασταν εμείς έφηβες...πάνε 20 χρονάκια(για εμένα τουλάχιστον, δεν ξέρω πόσο είσαι εσύ)...χιχι....αλλά και πάλι είχα πάει σε γυναικολόγο μετά από 6 μήνες που μου είχε έρθει περίοδος (και πριν 20 χρόνια) απλά -πλέον- υπάρχουν και παιδογυναικολόγοι....εξέλιξη παιδί μου....

 

Θα πάω κάποια στιγμή και θα σε ενημερώσω αφού θες και εσύ να μάθεις τί ακριβώς έγινε στην επίσκεψη.

 

Καλό 3ήμερο!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα Δεληβελιώτη-Τούτουζα, Ειδικευθείσα στην Παιδική και Εφηβική Γυναικολογία.(διαταραχές περιόδου, πρώιμη ήβη, εμβόλιο τραχήλου μήτρας....)

Ιατρείο:Βασ. Σοφίας 121 τηλ. 2106438113.

Μαιευτήρια: Ρέα & Λητώ.

Είναι συνεργάτης του κ. Χασιάκου (απο τους πιο αξιόπιστους και έμπειρους γυναικολόγους στην Ελλάδα).

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Paidoginaikologos ipirhe pantote. To 1993 pou imoun paidoula I paidoendokrinologos ka dakou me parepempse sto paidoginaikologo ko kreatsa sto kolonaki giati eiha endeixi polikistikon oothikon. Me exetase o idios kai me esteile gia iperiho logo tou oti imoun parthena. Akolouthousan apo palia eidiki diadikasia gia ta anilika koritsakia oi paidoginaikologoi apla tote itan elahistoi eno tora apeiroi. Malista o kos kreatsas tote thimamai eihe pola koritsakia stin aanamoni sto iareio tou kai paramenei eos simera enas exairetikos ginaikologos me eidikefsi kai stin efiviki paidiki ginaikologia. Thimamai entona oti ntepomoun alla imoun me ti mama mou kai I voithos tou mou exigouse ta panta analitika.

 

Pantos an den ehei to koritsaki sou provlima apla tha tis kanei mia enimerosi kia tipote allo afou esi endiaferesai apla proliotika na tin pas ti mikri sou se tetoia eidikotita.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στο νοσοκομειο αλεξανδρας υπαρχει τμημα παιδικης και εφηβικης γυναικολογιας αν δεν θες να πληρωσεις ιδιωτικα!

 

 

Καλημέρα!!!

 

Μήπως γνωρίζεις κάποια συγκεκριμένη γυναίκα (κατά προτίμηση) εκεί?

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

 

Είμαι σε αναζήτηση παιδογυναικολόγου στη Θεσσαλονίκη για κοριτσάκι συγγενούς μου, που αδιαθέτησε, ενώ δεν είναι ούτε 8,5 ετών ακόμα. :-(

 

Ξέρω πως θα χρειαστεί και παιδοενδοκρινολόγος, εκεί έχω να τους συστήσω.

 

Παιδογυναικολόγο γνωρίζει κάποια; Κατά προτίμηση, να είναι σε δημόσιο νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...