Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποσο καιρο πριν...


mmdad

Recommended Posts

Μαζευετε λεφτα για να πατε να γεννησετε??? Κοιταω τις τιμες και δρουν σαν αντισυληψη :-D !

Γιατι τοσα πολλα λεφτα? Μα τοσο πλουσιοι ειστε εσεις στην Ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mmdad μονο ελλαδα γινεται αυτο.εγω για 2 γεννες δεν πληρωσα τιποτα απολυτως κ ουτε ζητησαν.ο αντρας μου εβγαλε να δωσει κ παρεξηγηθηκαν κ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑΝ.να μη πω για καθαριοτητα εξυπηρετηση κλπ.πιπιλα ηθελα κ χτυπουσα κουδουνακι για να μου φερουν.ασε που στη βαλιτσα ειχα ΜΟΝΟ δικα μου ρουχα.τα παντα για τα μωρα τα ειχαν εκει.ρουχαλακια αλαξιες πετσετες πανες μωρομαντηλα καλυντικα μπιμπερο πιπιλεσ ΟΛΑ μεχρι κ για μενα ειχε σαμπουαν οδοντοκρεμα κ σερβιετες...κ στο βελγιο καπως ετσι πρεπει να ειναι σωστα??ααα κ το μωρο ΠΟΤΕ δε μου το πηραν παρα μονο αν ηθελα εγω τουσ το πηγαινα.αν ηθελα το αφηνα συνεχεια εκει αλλα εγω τα ηθελα μαζι μου κ μονο οταν ηθελα κανενα μπανιο το αφηνα.στα δωματια επιτρεπεται μεχρι 2 γυναικες να ειναι.στο γιο μου εκατσα 3 μερες κ τις 2 ημουν μονη μου κ στην κορη μου 4 μερες κ τις 2 ημουν παλι μονη κ τις αλλες 2 με μια ακομα γυναικα που γεννησε

Link to comment
Share on other sites

απλα οι παντες ενεργουν οπως θελουν στην ελλαδα χωρις να ελεγχονται απο πουθενα...ολοι ξερουν τι γινεται μα κανεις δε μιλαει...και αφου δεχομαστε και πληρωνουμε γιατρο και στα δημοσια νοσοκομεια και μαιευτηρια, καλα να παθουμε!!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

mmdad μονο ελλαδα γινεται αυτο.εγω για 2 γεννες δεν πληρωσα τιποτα απολυτως κ ουτε ζητησαν.ο αντρας μου εβγαλε να δωσει κ παρεξηγηθηκαν κ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑΝ.να μη πω για καθαριοτητα εξυπηρετηση κλπ.πιπιλα ηθελα κ χτυπουσα κουδουνακι για να μου φερουν.ασε που στη βαλιτσα ειχα ΜΟΝΟ δικα μου ρουχα.τα παντα για τα μωρα τα ειχαν εκει.ρουχαλακια αλαξιες πετσετες πανες μωρομαντηλα καλυντικα μπιμπερο πιπιλεσ ΟΛΑ μεχρι κ για μενα ειχε σαμπουαν οδοντοκρεμα κ σερβιετες...κ στο βελγιο καπως ετσι πρεπει να ειναι σωστα??ααα κ το μωρο ΠΟΤΕ δε μου το πηραν παρα μονο αν ηθελα εγω τουσ το πηγαινα.αν ηθελα το αφηνα συνεχεια εκει αλλα εγω τα ηθελα μαζι μου κ μονο οταν ηθελα κανενα μπανιο το αφηνα.στα δωματια επιτρεπεται μεχρι 2 γυναικες να ειναι.στο γιο μου εκατσα 3 μερες κ τις 2 ημουν μονη μου κ στην κορη μου 4 μερες κ τις 2 ημουν παλι μονη κ τις αλλες 2 με μια ακομα γυναικα που γεννησε

 

Εδω τα ρουχα του μωρου τα φερνουμε εμεις αλλα κατα τα αλλα ειναι οπως περιγραφεις. Εγω ημουν σε μονοκλινο και εμενε και η μαμα μου μαζι οποτε πληρωσα τη διαφορα 1700 ευρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...