Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΡΤΥ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΑΙΓΑΛΕΩ


Recommended Posts

Καλησπέρα,

θα ήθελα τη βοήθειά σας. Τον Ιούνιο είναι τα γενέθλια της μικρής μου (8 ετών) και είμαι σε φάση αναζήτησης χώρου για ένα οικονομικό πάρτυ. Η ιδέα της καφετέριας που να έχει δίπλα παιδική χαρά μοιάζει σαν την πιο οικονομική επιλογή. Θα' θελα τη βοήθειά σας για το αν ξέρετε κάποιο τέτοιο χώρο στο Αιγάλεω ή και γειτονικές περιοχές.

Είδα προχθές τον πολυχώρο Μάνος Λοϊζος στη Νίκαια επί της Θηβών, που έχει δίπλα την ανακαινισμένη παιδική χαρά αλλά ο υπεύθυνος έλειπε και δεν μπόρεσα να πάρω προσφορά.

Κάποια άλλη ιδέα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα,τον παιδότοπο "ελα να παίξουμε" στο Αιγάλεω τον έχεις δει??Πήγα σε πάρτυ της κόρης μου εκεί τον Οκτώβρη και ήταν πολύ ωραία.Δεν ξέρω από τιμές καθόλου (μετακομισα τέλη Νοεμβρίου στη Μυτιλήνη και πριν εμενα νέα Σμύρνη) αλλά τα παιδάκια διασκέδασαν πολύ και το φαγητό ήταν πολύ καλό επίσης.

Οι τέσσερις θησαυροί μου:Βασιλενια,Λιλιανα,Μαριος και Νεκτάριος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγώ θα σου πρότεινα τον παιδότοπο HOCUS POCUS, είναι στο Αιγάλεω κοντα στην πλατεία Εδέσσης. Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και προσεχτικο με τα παιδιά, η είσοδος είναι 2 ευρω τις καθημερινές και 3.5 τα Σ/Κ ενώ να σημειώσω οτι προσφέρουν στα παιδάκια συσκευασμένο χυμό, κ όχι χύμα κ αγνώστου προελεύσεως όπως συμβαίνει σε αρκετούς παιδότοπους δυστυχώς. Εμεις έχουμε πάει ακτες φορές και είμστε ικανοποιημένοι.Λογικά θα έχουν και προσφορές για παρτυ! Χρόνια σας πολλά!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...