Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παρτυ σε εξωτερικό χόρο στην Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Γειά σας,

θα ήθελα πληροφορίες από μανούλες που έχουν κάνει γενέθλια στην Θεσ/νίκη σε εξωτερικό χόρο.

Τον άλλο μήνα θα κάνουμε τα γενέθλιά μας (5 ετών) και δεν έχω καμιά όρεξη να κλειστούμε μέσα σε παιδότοπο.

Αν υπάρχει κάποιος ανοιχτός (εκτός τον παιζωτοπο) ευχαρίστως.

Περιμένω προτάσεις και ευχαριστώ :D

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας,

θα ήθελα πληροφορίες από μανούλες που έχουν κάνει γενέθλια στην Θεσ/νίκη σε εξωτερικό χόρο.

Τον άλλο μήνα θα κάνουμε τα γενέθλιά μας (5 ετών) και δεν έχω καμιά όρεξη να κλειστούμε μέσα σε παιδότοπο.

Αν υπάρχει κάποιος ανοιχτός (εκτός τον παιζωτοπο) ευχαρίστως.

Περιμένω προτάσεις και ευχαριστώ :D

 

προσφατα πηγα σε παρτι στα πλατανακια πανοραματος Τ Ε Λ Ε Ι Α!!

επισης στο φραγμα θερμης εκει στη παιδικη χαρα φανταστικα!

Επισης στο παρκο κυκλοφοριακης αγωγης τοσο στον Ευοσμο οσο και στο Πανοραμα πανεμορφα. Ο παιδοτοπος Ραπουνζελ στα κωσταντινοπολιτικα εχει φανταστικη αυλη, μαλλον γινονται και εξω παρτι το καλοκαιρι

αν σκεφτω κατι αλλο θα επανελθω!!

Fwfvp2.png

yNy5p2.png

Link to comment
Share on other sites

ααααααααχ ευχαριστώ πολύ για τις τόσες πολλές ιδέες :cool:

αν εχεις κι αλλες περιμενω...

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Στα ίδια με εσένα είμαι!

Εμένα κλείνει τα 3 τέλος Ιουλίου και δεν θέλω να κλειστούμε στο σπίτι!

Επειδή έχω δει κάποιες φορές να κάνουν πάρτι στο Περιβαλλοντικό Πάρκο Θέρμης, μάλλον θα κλείσουμε για εκεί!

Ήδη έχω αρχίσει να σκέφτομαι πώς θα στολίσουμε (λιτά φυσικά) και τι θα μαγειρέψω!!

Και μεγάλο κιόσκι έχει για σκιά και μεγάλη παιδική χαρά!

Ψάξτο αν θέλεις, νομίζω θα είναι πολύ ωραία!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...