Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Πρώτη φορά σας γράφω. Είμαι 26 ετών και 6 μηνών περίπου έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι! Ψάχνω σιγά σιγά για τα απαραίτητα και άρχισα να κοιτάζω καρότσια. Οι πιο γνωστές μάρκες όπως η peg perego είναι πολύ ακριβές και θα ήθελα να μου προτίνεται οι πιο έμπειρες μια μάρκα καλή αλλά όχι τόσο ακριβή!!! Τι άποψη έχετε για τα CANGAROO και για τα FOPPAPEDRETTI? Θέλουμε πολυκαρότσι και μου φαίνονται υπερβολικά τα 700 ευρώ των πολύ γνωστών εταιρειών. Ελπίζω να μου απαντήσετε και να τα λέμε συχνα!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Πρώτη φορά σας γράφω. Είμαι 26 ετών και 6 μηνών περίπου έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι! Ψάχνω σιγά σιγά για τα απαραίτητα και άρχισα να κοιτάζω καρότσια. Οι πιο γνωστές μάρκες όπως η peg perego είναι πολύ ακριβές και θα ήθελα να μου προτίνεται οι πιο έμπειρες μια μάρκα καλή αλλά όχι τόσο ακριβή!!! Τι άποψη έχετε για τα CANGAROO και για τα FOPPAPEDRETTI? Θέλουμε πολυκαρότσι και μου φαίνονται υπερβολικά τα 700 ευρώ των πολύ γνωστών εταιρειών. Ελπίζω να μου απαντήσετε και να τα λέμε συχνα!:D

καλημερα!! με το καλο το μωρακι σου!!! πρωτα απ΄ολα να σου πω οτι εμεις το παραγγειλαμε απο Γερμανια το πολυκαροτσι, της chicco trio living οπου στην Ελλαδα ειχε 700 και το πηραμε με 500. Λυσσαξαμε να παρουμε καινουργιο και καλο... Η chicco ομως βγαζει και πιο φθηνο πολυκαροτσι που βγαινει στα 300 ευρω και αξιζει μια χαρα. Δε θυμαμαι ακριβως το μοντελο, ψαξτο λιγο! δεν εχει μεγαλη διαφορα σε ποιοτητα απο το ακριβοτερο.. Εμεις πηγαμε σε 2-3 διαφορετικα μαγαζια να τα δουμε απο κοντα και οταν αποφασισαμε το παραγγειλαμε. Κι εγω μετανιωσα πλεον που δεν πηρα το πιο φθηνο γιατι και chicco θα ηταν που ειναι αξιοπιστη εταιρεια και τοσα λεφτα δε θα διναμε μιας και συντομα καταλαβαμε για ποσο λιγο διαστημα τα χρησιμοποιησαμε ολα.. βεβαια τωρα με το δευτερο μωρακι που περιμενουμε θα κανουμε αποσβεση αλλα και παλι νομιζω και με το φθηνοτερο θα ειχαμε κανει τη δουλεια μας..

Οι άντρες της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πήραμε το Tuo της Foppapedreti και είμαστε πολύ ικανοποιημένοι από την ποιότητα, είναι εύχρηστο και ελαφρύ και μας έχει βολέψει.

Τα εξαρτήματα είναι καλής ποιότητας και τα χρησιμοποιούμε και μέσα στο σπίτι

Βέβαια ο μικρούλης μας είναι μόλις 5μισυ μηνών, και ακόμη το χρησιμοποιούμε με τα εξαρτήματα, δεν τον έχουμε βάλει στο καρότσι αυτούσιο, οπότε δεν θα μπορούσα να σου πω σχετικά με αυτό.

xhHtp2.pngkSQIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...