Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδοορθοπεδικός για ραιβοιπποποδία;


ANDEDANTINOS

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ .

ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΤΟΥ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΒΑΛΑΝΕ ΣΕ ΓΥΨΟ ( ΕΦ' ΟΣΟΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΑΝ ) ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΑ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΟ ΓΥΨΟ .ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΓΥΨΟ ΓΙΑ 25 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΓΑΛΑΜΕ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΚ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ . ΤΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΟΥΜΕ 1 ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΟΤΕ .

ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

edit admin εξαιτίας συγχώνευσης

 

ριξε μια ματια στο παραπανω τοπικ θα βρεις πολλες μανουλες που θα μπορουσαν να σου συστησουν καποιον καλο γιατρο

HKTLp3.pngNQ8bp3.png
Link to comment
Share on other sites

Diabase τα τοπικ για την ραιβοποδια...μαλλον αυτο ειναι και το δικο σου θεμα.......

 

Εμεις καναμε τη δουλεια μας στο Παιδων, στην β' ορθοπαιδικη κλινικη του Αγια Σοφια. Μας κοιταζε ο αναπληρωτης διευθυντης......αν σε ενδιαφερει θα σου δωσω τηλεφωνο.

 

Αλλιως θα βρεις πολλες προτασεις για εξαιρετικους γιατρους των ιδιωτικων κλινικων.......

 

Σαφως πρεπει να παρακολουθει το μωρο καποιος ορθοπαιδικος αφου υποτροπιαζει.....

 

Καλα ποιος εβαλε γυψο στο μωρο οταν γεννηθηκε? Ορθοπαιδικος φανταζομαι? Σε ποιο νοσοκομειο? Κανονικα το κοιταζει ορθοπαιδικος και αυτος το παρακαλουθει (εφοσον το επιθυμεις) που γνωριζει και την περιπτωση απο την αρχη........μου κανει εντυπωση γιατι συνηθως αυτα τα περιστατικα τα στελνουν εξω σε ορθοπαιδικους ειτε του Παιδων ειτε ευρωκλινικη η ιατρικο.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Diabase τα τοπικ για την ραιβοποδια...μαλλον αυτο ειναι και το δικο σου θεμα.......

 

Εμεις καναμε τη δουλεια μας στο Παιδων, στην β' ορθοπαιδικη κλινικη του Αγια Σοφια. Μας κοιταζε ο αναπληρωτης διευθυντης......αν σε ενδιαφερει θα σου δωσω τηλεφωνο.

 

Αλλιως θα βρεις πολλες προτασεις για εξαιρετικους γιατρους των ιδιωτικων κλινικων.......

 

Σαφως πρεπει να παρακολουθει το μωρο καποιος ορθοπαιδικος αφου υποτροπιαζει.....

 

Καλα ποιος εβαλε γυψο στο μωρο οταν γεννηθηκε? Ορθοπαιδικος φανταζομαι? Σε ποιο νοσοκομειο? Κανονικα το κοιταζει ορθοπαιδικος και αυτος το παρακαλουθει (εφοσον το επιθυμεις) που γνωριζει και την περιπτωση απο την αρχη........μου κανει εντυπωση γιατι συνηθως αυτα τα περιστατικα τα στελνουν εξω σε ορθοπαιδικους ειτε του Παιδων ειτε ευρωκλινικη η ιατρικο.....

 

ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΤΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΤΟ ΓΥΨΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΠΑΙΔΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ! ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΕΧΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ (16 ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΨΙΛΟΚΟΥΤΣΑΙΝΕΙ.

ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΤΡΕΧΑΝ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΥΣ, ΚΑΤΕΛΗΞΑΝ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΥΜΕΝΙΤΙΔΑ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ (ΣΑΦΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕΙ ΠΟΛΥ) ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΓΜΑΤΑΚΙ;;;;;; ΚΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΩ; ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;; ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΜΕΝ ΤΙΝΑΖΟΝΤΑΣ ΔΕΞΙΑ ΚΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ), ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ;; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ Σ' ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΟΤΕ! ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΒΗΜΑΤΙΣΜΟ ΤΗΣ.

ΨΑΧΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ Σ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ.!

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΩΝΗ καταρχην μην αγχωνεσαι κορίτσι μου.Για να καταλάβω το παιδι περπατούσε κανονικά και τώρα ψιλοκουτσαινει όπως λες?

Σε ποια πολη εισαι?

Εμένα ο μικρος μου σε εκεινη την ηλικια είχε πέσει και κουτσαινε για καποιο διαστημα αλλά ειχε ψιλοπρηστει και το ποδαρακι του.Δεν προλαβα όμως να παω σε ορθοπαιδικο πέρασε απο μόνο του.

Εγώ επειδή είχαμε διαφορα μικροατυχηματα με βγαλσιματα μίλησα με εναν πολυ καλο παιδορθοπεδικο ( Θεσ/νικη ) και μου ειχε πει ότι μέχρι μια ηλικια ( δεν θυμαμαι ποια ) πολύ ευκολα βγαινουν τα ακρα τους συνηθως αλλά και πολύ ευκολα μπενουν στη θεση τους και οτι δεν ειναι κατι ανυσηχιτικό.

Ναι να επισκευτεις οπωσδηποτε ορθοπεδικό γιατί ίσως εχει πλατυποδία ή κατι που τελειωνει σε ...ποδια :D εχει πολλα.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ (2 ΕΤΩΝ ΣΗΜΕΡΑ) ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ(ΦΟΡΑΓΕ ΚΗΔΕΜΟΝΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ) ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ! Δ/ΝΤΗΣ ΤΗΣ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΣΤΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ-ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ

ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΤΗΛ.:6974728200

Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΗΣ, ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑΣ , ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ.

ΛΕΓΕΤΑΙ: ΜΑΡΚΕΑΣ,Δ/ΝΣΗ:ΘΗΒΩΝ 45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΤΗΛ.:5734929

ΔΙΑΛΕΞΕ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΕ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΑΠΟ 12 - 13 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ, ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΠΕΡΠΑΤΑΕΙ). ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ, ΤΕΛΟΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΔΩΣΑΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΕΙΠΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΤΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ, ΜΗΠΩΣ ΣΤΡΑΒΩΠΑΤΗΣΕ... ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ, ΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΟΤΑΝ ΕΨΑΧΝΑ ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ... ΖΟΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΥΤΣΑΙΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΑΛΛΑ ΑΝΟΙΓΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΤΗΣ ΠΟΔΑΡΑΚΙ (ΣΑΝ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ) ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΑ ΝΑ ΚΟΥΤΣΑΙΝΕΙ. ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ. ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΕΚΛΕΙΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΤΕΛΗΞΑΝ (ΜΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ) ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΥΜΕΝΙΤΙΔΑ (ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΟ ΙΣΧΙΟ) ΚΙ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ 2 -3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕΙ ΠΟΛΥ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.

ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΧΘΕΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ (ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΠΙΑ). Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΤΑΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΣΚΕΙ ΠΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΜΕΝΙΤΙΔΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΓΜΑΤΑΚΙ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΥΜΕΝΙΤΙΔΑ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΠΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΛΥΠΕΡΠΑΤΑΕΙ... (ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ...)

ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΤΗΛ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 1,5 ΕΤΟΥς ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΚΤΙΝΑΣΟΜΕΝΟ ΔΑΧΤΥΛΟ(ΜΕΣΟΣ) ΣΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗς

ΠΗΓΑΜΕ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΣΕ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΟ ΠΕΝΤΕΛΗς ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ! ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΕΝΑΣ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΣ, ΤΕΛΙΚΑ ΜΑς ΕΙΠΕ Α ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙ ΜΗΠΩς ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΝ!

ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ? ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΩΝ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

τα ματια σου η ζωη μας ολη

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η παιδίατρός μου μου σύστησε τον κ. Δημητριάδη Ορθοπαιδικό στο ΜΗΤΕΡΑ ο οποίος ήταν και Δ/ντης Ορθοπαιδικής στο ΠΑΙΔΩΝ. Εκεί θα πάω και εγώ τον δικό μου.

 

Επίσης εχτές πήγαμε στον κ. Ντουντουλάκη που είναι στην Ευρωκλινική και ήταν πολύ καλός και αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω τον Κο Βλάχο Ευγένιο, ο οποίος ήταν στο παιδων Αγλαία Κυριακού και τώρα βρίσκεται στο παιδορθοπεδικό στο ΚΑΤ, εάν θέλεις κάνει και απογευματινά ραντεβού και μπορώ να σου δώσω τα τηλεφωνα του. Παρακολουθεί τον γιό μου από πολύ μικρή ηλικία, και έχουμε κάνει μια αρκετά λεπτή εγχείρηση στο ποδι του με πολύ μεγάλη επιτυχία. Είμαι πολύ ικανοποιημένη με αυτόν καθώς εκτός απο καταρτισμένος και έμπειρος επιστήμονας είναι και πάρα πολύ ευγενικός και έντιμος άνθρωπος μακρυά από φακελάκια και οποιουδήποτε τύπου δωράκια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα.για το παιδακι ενος γνωστου,ψαχνω καλο ορθοπεδικο στην περιοχη γλυφαδας κ γυρω.ευχαριστω πολυ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Αγαπητή φίλη Κάτια ΚΑΛΗΜΈΡΑ και ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ σε όλο το κόσμο με ΥΓΕΊΑ.θα ήθελα να μου πεις την γνώμη σου για τον κ Νίκο μαρκεα καθώς έχω και εγώ ΡΑΝΤΕΒΟΥ το ΣΆΒΒΑΤΟ.έχω ένα αγγελουδι 4μηνων και πάσχει ΑΠΌ συγγενες εξάρτημα.ΕΣΥ τελικά πηγές; Εκείνες ευχαριστημένη; Θα σας ΕΊΜΑΙ ευγνωμον! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αγαπητή φίλη Κάτια ΚΑΛΗΜΈΡΑ και ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ σε όλο το κόσμο με ΥΓΕΊΑ.θα ήθελα να μου πεις την γνώμη σου για τον κ Νίκο μαρκεα καθώς έχω και εγώ ΡΑΝΤΕΒΟΥ το ΣΆΒΒΑΤΟ.έχω ένα αγγελουδι 4μηνων και πάσχει ΑΠΌ συγγενες εξάρτημα.ΕΣΥ τελικά πηγές; Εκείνες ευχαριστημένη; Θα σας ΕΊΜΑΙ ευγνωμον! Ευχαριστώ!

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟΝ Κ ΜΑΡΚΕΑ? ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΥΜΕΝΗΤΙΔΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ.ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

πηγαμε στον κ Μαρκεα ειδε το κοριτσακι μου,το ξεσκονισε στις εξετασεις και τελικα το παιδι εχει υμενητιδα.ειναι καλος με τα παιδια και τους κανει ολες τις εξετασεις που για μενα ειναι καλο γιατι μετα εισαι σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ .

ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΤΟΥ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΒΑΛΑΝΕ ΣΕ ΓΥΨΟ ( ΕΦ' ΟΣΟΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΑΝ ) ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΑ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΟ ΓΥΨΟ .ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΓΥΨΟ ΓΙΑ 25 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΓΑΛΑΜΕ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΚ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ . ΤΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΟΥΜΕ 1 ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΟΤΕ .

ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Στο Ιασω Παιδων ο Κανελλοπουλος ειναι πιστευω σωστος ορθπεδικος. Εκει παμε τον μεγαλο μας γιο τον παρακολουθει απο 1,5 ετους, επειδη εχει ημιπληγια.

Link to comment
Share on other sites

πηγαμε στον κ Μαρκεα ειδε το κοριτσακι μου,το ξεσκονισε στις εξετασεις και τελικα το παιδι εχει υμενητιδα.ειναι καλος με τα παιδια και τους κανει ολες τις εξετασεις που για μενα ειναι καλο γιατι μετα εισαι σιγουρος.

Και τον γιο μου ο κ. Μαρκέας τον παρακολουθεί. Είναι φοβερός γιατρός και μου έχει κάνει εντύπωση ο τρόπος που εξετάζει και το παραμικρό οστό του κορμιού τους ανεξαρτήτως αν εντοπίζεται το πρόβλημα κάπου συγκεκριμένα. Και πολύ φιλικός και με χιούμορ απέναντι στα παιδιά.

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κορίτσια ο γιος μου ειναι 3 ετων και έχει ραιβοιπποποδία. Το πρόβλημα ήταν ορατό απο τον υπέρηχο β επιπέδου κι ετσι ειχαμε ήδη ψάξει και βρει παιδοορθοπεδικό.

Εμπιστευτήκαμε τον κ. Γκιόκα ο οποίος είναι Δ/ντης στο Αγ. Κυριακού. Ο μικρός μας φόρεσε γύψο απο 10 ημερών μέχρι 6 μηνων (με κάποια διαλειματα) και 6 μηνων έκανε χειρουργίο. Μέχρι 9 μηνων φόραγε γύψο πάλι και απο τότε ειμαστε μια χαρά!

Ειμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι γιατί ειναι πολύ καλός άνθρωπος, ειναι συνεργάσημος και δεν σε αγχώνει!

Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!

6/ 11/2007: Ο μικρός Πρίγκιπας!!!

24/3/2011: Η Μπουκίτσα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...