Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πλυσιμο χεριων παιδου και μαμας


Recommended Posts

Και σου χω και χειροτερο...

Βρηκε ανοιχτη λεκανη (ναι τουαλετας) εβαλε χερι μεσα, ακουμπησε οχι νερο αλλα τοιχωματα και μετα στο στομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Να ξερασω τωρα ή μετα...?????

 

Και ΝΑΙ! Εισαι ΠΟΛΥ τυχερη!!!!

 

:shock::shock::shock: Ωχ Παναγια μου!!! :shock::shock::shock:

 

Να σου πω..., δεν εχεις καπακι ασφαλειας στην τουαλετα η ακομα καλυτερα δεν κλειδωνεις την πορτα για να εισαι ψυχικα ηρεμη για τα επομενα 2-3 χρονια???!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγινε αισθητη η απουσια μου??? αχαχα!!! Εχω ανοιχτη τη σελιδα (φορουμ) 24 ωρες το 24ωρο απλα το τελευταιο διαστημα ειχα χρονο μονο για τη δουλεια μου!!!

 

Ναι, καταλαβαινω τι θελεις να πεις με τον αγγλικο ορο αλλα αν υποψιαστω εμμονη φυσικα θα πατησω φρενο. Ομως δεν νομιζω να ειναι εμμονη η προσωπικη πετσετουλα η το ξεχωριστο πλυσιμο???!!! Εμμονη θεωρω πως ειναι αυτο που ανεφερες με το παιδακι, δλδ ειναι φανερο οτι δεν εχει ανοχη στο οτιδηποτε βρωμικο ειναι πανω στα χερακια του!!!

 

Ναι πολυ αισθητή!! Υποψιάστηκα οτι φταίει η δουλειά :-(

 

Οχι αλοιμονο εμμονή δεν ειναι αλλα δεν βλάπτει να το εχουμε υπόψη μας.. Οταν ο δικός μου αρχιςε να καθαρίζει το πάτωμα :shock::shock: επειδή με είδε να το κάνω ( απο τις ελάχιστες φορές :roll: ) σταμάτησα να καθαρίζω μπροστά του εντελώς!

Link to comment
Share on other sites

Ναι πολυ αισθητή!! Υποψιάστηκα οτι φταίει η δουλειά :-(

 

Οχι αλοιμονο εμμονή δεν ειναι αλλα δεν βλάπτει να το εχουμε υπόψη μας.. Οταν ο δικός μου αρχιςε να καθαρίζει το πάτωμα :shock::shock: επειδή με είδε να το κάνω ( απο τις ελάχιστες φορές :roll: ) σταμάτησα να καθαρίζω μπροστά του εντελώς!

 

Μηπως ειναι ομως και λιγο μιμητισμος αυτο με το πατωμα η το κανει ΜΟΝΟ οταν σε βλεπει να καθαριζεις και ετσι τον υποψιαστηκες????

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι ομως και λιγο μιμητισμος αυτο με το πατωμα η το κανει ΜΟΝΟ οταν σε βλεπει να καθαριζεις και ετσι τον υποψιαστηκες????

 

Στην αρχή το έκανε οταν το έκανα εγω μονο αλλα μετά και απο μόνος του!! Δηλαδή έριχνα νερο κατα λαθος στο πάτωμα και αμεςως έπαιρνε πετσέτα να καθαρίσει !! Οποτε το σταμάτησα και χέρια πρόσωπο καθαρίζουμε πολυ γρήγορα :wink:

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή το έκανε οταν το έκανα εγω μονο αλλα μετά και απο μόνος του!! Δηλαδή έριχνα νερο κατα λαθος στο πάτωμα και αμεςως έπαιρνε πετσέτα να καθαρίσει !! Οποτε το σταμάτησα και χέρια πρόσωπο καθαρίζουμε πολυ γρήγορα :wink:

 

Δλδ σε αλλες κινησεις σου δεν σε μιμειται??? μονο στο καθαρισμα ας πουμε??? γιαυτο λεω μηπως ειναι μιμητισμος... Παρολαυτα εσυ ξερεις το παιδακι σου καλυτερα και αν διεκρινες τετοια συμπεριφορα σωστα επραξες!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα τι λες;; Μιλάς σοβαρά;;

Τουλαχιςτον πες μου οτι η λεκάνη ειναι δικιά σας!!

 

Δικια μας....και τι να λεει??? Ασε...

 

:shock::shock::shock: Ωχ Παναγια μου!!! :shock::shock::shock:

 

Να σου πω..., δεν εχεις καπακι ασφαλειας στην τουαλετα η ακομα καλυτερα δεν κλειδωνεις την πορτα για να εισαι ψυχικα ηρεμη για τα επομενα 2-3 χρονια???!!!

 

Καπακι ασφαλειας δεν εχω αλλα η πορτα κλειδωνει. Υποτιθεται μπηκα κομαντο να παρω κατι αλλα μπουκαρε και η ουρα μου και εγινε οτι εγινε......

 

Οχι αλοιμονο εμμονή δεν ειναι αλλα δεν βλάπτει να το εχουμε υπόψη μας.. Οταν ο δικός μου αρχιςε να καθαρίζει το πάτωμα :shock::shock: επειδή με είδε να το κάνω ( απο τις ελάχιστες φορές :roll: ) σταμάτησα να καθαρίζω μπροστά του εντελώς!

 

Φιλεναδα μαλλον βρηκες δικαιολογια για να μην καθαριζεις γιατι κ εμενα οτι σε μιμειται το καμαρι σου μου φαινεται! :lol::lol::lol:

veMDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...