Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ...ΓΙΝΕΤΑΙ ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ,

 

ΣΗΜΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΥΣΤΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ .

 

ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΧΘΕΣ Η ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΟΜΩΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙ ΕΤΟΙΜΟΣ...ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΟΤΑΝ ΜΕ ΧΑΡΑ ΑΝ ΤΥΧΑΙΝΕ.

 

ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΛΟΙΠΟΝ Η ΠΟΝΗΡΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ , ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΤΗΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜ@ ΤΗΣ ( ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ) ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ ΜΕΣΑ .

 

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΕΥΣΤΑΘΕΙ Η ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ?

 

ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ?

 

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ?

 

:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοπελια καλημερα.....με εκανες και γελασα...:)ολα ειναι πιθανα....

 

ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...

Link to comment
Share on other sites

Ας το δοκιμασει και να μας πει τοτε αν πιανει και αυτο;)

Αλλα παντα να θυμασαι και να της το πεις....ενα παιδι φτιαχνεται και με τους δυο ανθρωπους..........με το ζορι δεν γινεται τιποτα....διαβασε ποσες προσπαθουν και τι περνανε γι'αυτο το μικρο σπορακι....η καλυτερη λυση ειναι να συζητησει με τον ανθρωπο της...

Link to comment
Share on other sites

Ας το δοκιμασει και να μας πει τοτε αν πιανει και αυτο;)

Αλλα παντα να θυμασαι και να της το πεις....ενα παιδι φτιαχνεται και με τους δυο ανθρωπους..........με το ζορι δεν γινεται τιποτα....διαβασε ποσες προσπαθουν και τι περνανε γι'αυτο το μικρο σπορακι....η καλυτερη λυση ειναι να συζητησει με τον ανθρωπο της...

 

ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙΑ ΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ

 

?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχα, αν πάντως πετύχει το "κόλπο", θα ήθελα να δω πώς θα δικαιολογήσει την εγκυμοσύνη στον σύντροφό της. ο άνθρωπος θα νομίζει ότι το μωρό θα είναι άλλου... κι άντε να τον πείσει ότι το παίρνει με το χέρι και το βάζει στο σωστό σημείο...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα, αν πάντως πετύχει το "κόλπο", θα ήθελα να δω πώς θα δικαιολογήσει την εγκυμοσύνη στον σύντροφό της. ο άνθρωπος θα νομίζει ότι το μωρό θα είναι άλλου... κι άντε να τον πείσει ότι το παίρνει με το χέρι και το βάζει στο σωστό σημείο...

 

Με εκανες και γελασα sofi@p...χι,χι,χι...ελα ντε και τι του λες μετα???μαλλον αυτα ειναι τα ανεμογκαστρια...χο,χο,χο..συγνωμη που γελαω..αλλα αν γινει και αυτο θα βρουμε αλλη μια μεθοδο!!!!Κοιτα το θεμα δεν ειναι να μπει στο σωστο σημειο....γιατι μην ξεχνας πως εχουν υπαρξει εγκυμοσυνες με εκσπερματωση εξω...δεν ειναι απιθανο..απλα δεν ξερω κατα ποσο θα ''ζησει''το σπερμα με τοση ταλαιπωρια...απο το στομα στον κολπο....πραγματικα δεν παιζετα:lol:ι η τυπισα!χι,χι

Link to comment
Share on other sites

ξερει τη θυμηθηκα μια φιλη μου που εκανε το εξεις ο αντρα της δν ηθελε παιδι οταν τελειωνε επερνε το προφιλακτηκο πηγενε στο μπανιο κ καλα να το παιταξη κ εβαζε το σπερμα στον κολποτης

Link to comment
Share on other sites

ξερει τη θυμηθηκα μια φιλη μου που εκανε το εξεις ο αντρα της δν ηθελε παιδι οταν τελειωνε επερνε το προφιλακτηκο πηγενε στο μπανιο κ καλα να το παιταξη κ εβαζε το σπερμα στον κολποτης

 

ε και τι εχει?εμεινε τελικα??παντος που μπορει να φτασει το γυναικειο μυαλο.....πω,πω,πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΑΙΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΖΟΥΜΕ ... Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΡΕΙ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΤΑΙ . Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ... ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΦΙΚΤΟ... ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΠΕΛΘΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ? ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ... ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΗ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ ? ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ?

Link to comment
Share on other sites

ε και τι εχει?εμεινε τελικα??παντος που μπορει να φτασει το γυναικειο μυαλο.....πω,πω,πω

 

ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ... ΠΑΝΤΟΥ ..ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ...

Link to comment
Share on other sites

ξερει τη θυμηθηκα μια φιλη μου που εκανε το εξεις ο αντρα της δν ηθελε παιδι οταν τελειωνε επερνε το προφιλακτηκο πηγενε στο μπανιο κ καλα να το παιταξη κ εβαζε το σπερμα στον κολποτης

 

ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα, αν πάντως πετύχει το "κόλπο", θα ήθελα να δω πώς θα δικαιολογήσει την εγκυμοσύνη στον σύντροφό της. ο άνθρωπος θα νομίζει ότι το μωρό θα είναι άλλου... κι άντε να τον πείσει ότι το παίρνει με το χέρι και το βάζει στο σωστό σημείο...

 

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕΣΑ... ΜΕ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΣΕ ΕΤΣΙ... ΕΚΑΤΣΕ...

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕΣΑ... ΜΕ ΤΑ ΥΓΡΑ ΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΣΕ ΕΤΣΙ... ΕΚΑΤΣΕ...

... Κι αν σου κάτσει? :D

(εχω πεσει ελαφρως από τα συννεφα με τις ιστορίες που διηγείστε, απαραδεκτα τα ατομα :shock:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο χέρι... χμμμ... Ναι, και υπάρχει και το άλλο πρόγραμμα πλύσης, για ευαίσθητα ρούχα. Επίσης αν γυρίσεις τον διακόπτη στο πλυντήριο, υπάρχει και το εντατικό πρόγραμμα για τα "βαριά". Τώρα, αν ανοίξεις στο τέλος το πλυντήριο και βρεις τα ρούχα τρικολόρε... σημαίνει πως έμπλεξες τα χρωματιστά.

Μαλακτικό στα ρούχα βάζεις;

 

ιιιιιιχχχ Είμαι εκτός θέματος;; ..... για να δω... χμμμμ

Ααα όχι. Καλά είμαι....... στη σωστή ενότητα!

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, μπορείς να χρησιμοποιήσεις και πετσέτα. Εγγυημένο! Έχει γραφτεί παλαιότερα σε τούτο εδώ το φόρουμ.... Σύστημα αλάνθαστο και πιάνεις δίδυμα! Μιλάμε, εκείνη η πετσέτα έκανε θραύση, μεγαλύτερη και από το λεκέ της Λεβίνσκι.

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Στο χέρι... χμμμ... Ναι, και υπάρχει και το άλλο πρόγραμμα πλύσης, για ευαίσθητα ρούχα. Επίσης αν γυρίσεις τον διακόπτη στο πλυντήριο, υπάρχει και το εντατικό πρόγραμμα για τα "βαριά". Τώρα, αν ανοίξεις στο τέλος το πλυντήριο και βρεις τα ρούχα τρικολόρε... σημαίνει πως έμπλεξες τα χρωματιστά.

Μαλακτικό στα ρούχα βάζεις;

 

ιιιιιιχχχ Είμαι εκτός θέματος;; ..... για να δω... χμμμμ

Ααα όχι. Καλά είμαι....... στη σωστή ενότητα!

 

Γιατί μου το κάνεις αυτό βραδιάτικα;;;;

μέρες κρατιέμαι..........

 

Τώρα κλαίω εγω..Είσαι απίστευτη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πετσετούλα, θες;;

 

Κάτσε να σου σκουπίσω τα δακρυάκια... :)

έχω επίσης μαντηλάκια, μωρομάντηλα, χαρτομάντηλα ... ό,τι θες!

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Πώς θα διασκέδαζες τέτοια ώρα, αν δε σκαρφιζόταν ιστορίες ο κόσμος; :)

Είναι κοινωνική παροχή αυτό... ;)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

TO Γ@ΜΗΣ@ΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ....

 

ΕΛΕΟΣ !!!! ΑΛΛΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ...ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ...

 

Ναι.... Μιας και ήταν σοβαρό θέμα απ'την αρχή...,

βρε πάμε καλά;;;

 

Για τον ερχομό ανθρώπου στον κόσμο πρόκειται και όχι για το αν θα παραγγείλουμε πίτσα ή σουβλάκια...

 

Πρώτα βρίσκεις τον σωστό άνθρωπο,που συμφωνεί μαζί σου (και ειδικά οταν πρόκειται για το θέμα οικογένεια)και μετά κάνεις παιδιά..

 

Διαφορετικά σε κανα χρόνο θα είσαι πάλι εδω,ανοίγοντας θέμα για το πως σε παράτησε με ενα παιδί και τι να κάνεις τώρα....

 

Καμία γυναίκα δεν έχει το δικαίωμα να σχεδιάζει τέτοια πράγματα πίσω απο την πλάτη του συντρόφου της.....

 

Υ.Γ. Πρόσεχε λίγο τον τρόπο που εκφράζεσαι...

Link to comment
Share on other sites

Σου πάει το κόκκινο προσωπάκι. :)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...