Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδοτοποι βορεια- ανατολικα προαστια


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.8 φεβρουαρίου έχει ο γιος μου τα 3α γενέθλια του και θέλω να του κάνω πάρτυ σε παιδότοπο μια και πέρισυ λόγω εγκυμοσύνης δεν του έκανα τίποτα ιδιαίτερο.Έχετε καμία καλή πρόταση?Μένω Γλυκά Νερά και δεν έχω μεγάλη εμπειρία απο παιδότοπους της περιοχής.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Mια παλια μου συμμαθητρια εχει ανοιξει ενα φανταστικο παιδότοπο στο Κορωπί...Αν δεν βρεις κατι στειλε μου πμ να σου πω! :)

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα μ' ενδιαφέρει ο παιδότοπος στο Κορωπί. Αν θες _mpoumpou_ στείλε μου περισσότερες πληροφορίες σε pm, γιατί σ' έναν που είχα πάει στο Μαρκόπουλο δεν έμεινα και πολύ ικανοποιημένη

81332fc420.png

ad017ac402.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ' ενδιαφέρει ο παιδότοπος στο Κορωπί. Αν θες _mpoumpou_ στείλε μου περισσότερες πληροφορίες σε pm, γιατί σ' έναν που είχα πάει στο Μαρκόπουλο δεν έμεινα και πολύ ικανοποιημένη

 

Σου στέλνω!:)

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρσιτώ κορίτσια.Εκλεισα έναν στην Αγία Παρασκευή.Πάντως στείλτε μου πμ μ αυτόν στο Κορωπί και στη Ραφήνα για μελλοντική χρήση

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας! Ψάχνουμε για ένα παιδότοπο στα Βόρεια Προάστια για το πάρτυ γενεθλίων της κόρης μας (2 χρονών). Θα προτιμούσαμε να κλείσουμε το χώρο αποκλειστικά για το πάρτυ και εννοείται ότι το σημαντικότερο για μας είναι η ασφάλεια των παιδιών, η καθαριότητα του χώρου και η καλή ποιότητα του catering!!! Έχει κανείς καμιά πρόταση???? Ευχαριστώ πολύ!!

fFzup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 εβδομάδες μετά...

Παρα πολύ καλός παιδότοπος αλλά και με πολύ καλούς ιδιοκτήτες που δουλεύουν μεσα (δεν εχουν βάλει ασχετο προσωπικο που δεν χαμπαριάζουν τιποτα) είναι στα Βορεια Προάστια ο Αμπρα Κατάμπρα στη Λυκοβρυση. Πηγαινε μια βολτα να δεις το χωρο, είναι πολύ μεγάλος. Πιστεύω ότι θα ενθουσιαστείς, εκεί κάνω και των παιδιών μου τα πάρτυ, και η αδερφή μου των δικών της. Το κέτερινγκ πολύ καλο.

Εχουν και site http://www.abrakatabra.gr

Ο Οδυσσέας Μάξιμος, ο Αχιλλέας Ρωμανός και ο Αλέξανδρος Αδριανός μου...

είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Mια παλια μου συμμαθητρια εχει ανοιξει ενα φανταστικο παιδότοπο στο Κορωπί...Αν δεν βρεις κατι στειλε μου πμ να σου πω! :)

 

μπουμπού ποιος είναι αυτός ο παιδότοπος;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ποιος είναι αυτός στο δρόμο προς Ραφήνα με ενδιαφέρει και εμένα

 

 

elena επειδή μένω ραφήνα και ενδιαφέρομαι για πάρτι σε παιδότοπο μπορείς να μου πεις ποιός είναι αυτός ο παιδότοπος??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα και απο μενα μενω Παιανια και ψαχνουμε λυσεις για το παιδικο παρτυ του γιου μας (5ετων)

Αν και διαθετουμε κηπο πιστευω οτι εκτος την κουραση θα μας βγει και σχεδον τα ιδια λεφτα με εναν παιδοτοπο οποτε αν μπορειται να μου στειλεται με πμ κανεναν παιδοτοπο (καλο)σε Παιανια κορωπι σπατα οπως επισης καμια ιδεα για φτηνο και ενδιαφερον για τα παιδακια παρτυ σε κηπο

Blanos δεν θελω να παμε επειδη εχει και αλλα παιχνιδια που θα αναγκαστουν οι γονεις να πληρωσουν , στην Παιανια σε εναν παιδοτοπο που εχω παει ειναι....απαραδεκτος σε θεμα εγκαταστασεων αλλα ειναι προσεκτικοι με τα παιδια .

ΑΑΑΑ ξεχασα να σας πω το παρτυ ειναι την κυριακη που μας ερχεται !!!!!!!!!και που σαν γνησιοι Ελληνες το αφησαμε για τελευταια στιγμη !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα μενω Παιανια και ψαχνουμε λυσεις για το παιδικο παρτυ του γιου μας (5ετων)

Αν και διαθετουμε κηπο πιστευω οτι εκτος την κουραση θα μας βγει και σχεδον τα ιδια λεφτα με εναν παιδοτοπο οποτε αν μπορειται να μου στειλεται με πμ κανεναν παιδοτοπο (καλο)σε Παιανια κορωπι σπατα οπως επισης καμια ιδεα για φτηνο και ενδιαφερον για τα παιδακια παρτυ σε κηπο

Blanos δεν θελω να παμε επειδη εχει και αλλα παιχνιδια που θα αναγκαστουν οι γονεις να πληρωσουν , στην Παιανια σε εναν παιδοτοπο που εχω παει ειναι....απαραδεκτος σε θεμα εγκαταστασεων αλλα ειναι προσεκτικοι με τα παιδια .

ΑΑΑΑ ξεχασα να σας πω το παρτυ ειναι την κυριακη που μας ερχεται !!!!!!!!!και που σαν γνησιοι Ελληνες το αφησαμε για τελευταια στιγμη !!!!!!!!

 

Καλημέρα!!! Εγώ έψαξα για πάρτυ σε παιδοτοπους αλλα μου φάνηκαν ακριβές οι τιμές που μου είπαν και έτσι αποφάσισα να το κάνω σπίτι ερχετε πολυ πιο οικονομικά θα έρθουν να εμψυχωσουν και τα παιδάκια να τους κάνουν μπαλονοκατασκευες να παίξουν μαζι του να κάνουν face painting 2 ώρες ντυμένες μίνι και μικυ 90? και θα είναι 2 κοπέλες!! Αν θες πες μου να σου στείλω πμ το τηλ τους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω για την απαντηση , αν μπορεις στειλε μου το τηλ τους

Είμαι καινούργια και δεν ξέρω να στέλνω πμ μπορεις να μου στείλεις ΕΣΥ ένα πμ ώστε να σου απαντήσω σε αυτο!!!Νομίζω ότι τα κατάφερα και σου έστειλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καινούργια και δεν ξέρω να στέλνω πμ μπορεις να μου στείλεις ΕΣΥ ένα πμ ώστε να σου απαντήσω σε αυτο!!!Νομίζω ότι τα κατάφερα και σου έστειλα!!!

 

 

ok το ελαβα σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...