Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ηλεκτρονικό παραπεμπτικό κι αμνιοπαρακέντηση


Recommended Posts

Κορίτσια (κι αγόρια), καλώς σας βρήκα!

 

Δε βρήκα κάτι παρόμοιο στο forum (αν υπάρχει και δεν το είδα ,ευχαρίστως να μεταφερθεί το θέμα εκει), έχω την εξής ερώτηση:

Πρόκειται να κάνω αμνιο στο τέλος του μηνός ,μιας και κρίθηκε σκόπιμο απ' την ηλικία μου (36) και τ' ανφιλεγόμενα ποσοστά μου (ιστόρια που θα ποστάρω κάποια στιγμή, έχει γέλιο).

Με παρακολουθεί ιδιώτης γιατρός και λόγω πενιχρών οικονομικών θα κάνω την εξέταση στο 'Ελενα. Με τα πολλά ,βρίσκω να συνενοηθώ σχετικά με τη διαδικασία, κλείνω ραντεβού στο Χωρέμειο, και τώρα υπάρχει ενα θέμα με το πως ακριβώς γράφεται ηλεκτρονικά η εξέταση (:twisted::twisted::twisted: e-diagnosis, άντε μη πω τίποτα τώρα)....

Θυμάται ή έχει πρόχειρη καμμιά σας την ακριβή αναγραφή στο παραπεμπτικό του ΕΟΠΥΥ, ώστε να δούμε που θα τη βρούμε και πως θα τη γράψουμε;

Στο Χωρέμειο μου λένε άλλη κατηγορία (και πλεον δε μου λένε τπτ, γιατί δε το σηκώνουν), στο ιατρείο τη βρίσκουν κάτω απο άλλη κατηγορία...

Καλή εγκυμοσύνη σε όλες!:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...