Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ (στο ΙΑΣΩ)


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια ,

θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ρωτήσω εαν ξέρει κανένας εναν γιατρό στο ιασώ που λέγεται σιμάτος. θα ήθελα να μου πείτε την δική σας εμπειρία. είμαι πόλύ ευχαριστημένη προς το παρόν αλλά δεν τον έχω δει στα δύσκολα. σας ευχαριστώωωω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Νενο μου καλησπέρα! Τον γιατρό που λες δεν τον ξέρω καθόλου. Αν θες όμως κάνε μια αναζήτηση στο forum μήπως βρεις κάποια πληροφορία γι'αυτόν ή κοίτα στη λίφτα με τους γυναικολόγους μήπως τον έχει και κάποια άλλη κοπέλα. Αν δεν βρείς τίποτα άνοιξε νέο θέμα με το όνομα του (αν δεν το έχεις κάνει ήδη)...! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κόριτσια καλησπέρα,εγώ μπαίνω για πρώτη φορά!Θα ήθελα να μάθω άν γνωρίζει κάποια τον γυναικολόγο Δέμη Σωτήριο,είναι ο γυναικολόγος μου και γενικά είμαι ευχαριστημένη,όμως θα ήθελα να μάθω αν τον γνωρίζει κάποια και τι φήμη έχει στην << πιάτσα>>.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ SIDE. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ. ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΓΕΝΝΑΩ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΑΛΛΟΝ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΙ ΤΙΜΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΟΥΣΤΑ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ..... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΕΞΑΚΛΙΝΟ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ 2300 ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ\

DSIsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Γεια σας κορίτσια είμαι καινουργια στο site και ελπιζω να το κάνω καλά. Είχα δύο αποβολέςκαι η δεύτερη ήταν στις 20/09/10.Μου ήρθε η πρώτη περίοδος και θα παω στον γιατρό για εξετάσεις. Στην πρώτη παλίνδρομη ο πρώτος γιατρός δεν μου είπε να κάνω μετά κάποιες εξετάσεις. Στην δεύτερη εγκυμοσύνη αποφάσισα να πάρω και δεύτερη γνώμη και πήγαινα και στους δύο γιατρούς ταυτόχρονα αλλά επειδή δεν ανέβαινε καθόλου η χοριακή και δεν έβλεπαν τίποτα μέσα στο σάκο τελικά έγινε η απόξεση. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πάει στο νοσοκομείο αλλά δεν μείναμε και πολυ ευχαριστημένοι από την αντιμετώπιση εγώ και ο σύζυγός μου. Ο δεύτερος γιατρός στον οποίο και έκανα την απόξεση είναι ο Ματκάρης ο Μιλτιάδης (πάτρα), ξέρει κάποια να μου πεί κάποια γνώμη????????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Κοριτσια καλησπερα.

θα γραψω μια λιστα μια γυναικολογους που μου εχουν συστησει.

αν καποια απο εσας γνωριζει καποιον ή εχει εμπειρία ας με βοηθησει και εμενα ευχαριστω

ΑΜΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΖΙΩΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ειναι ολοι στο Ιασω.ευχαριστω:-D

s-age.png[/img]Z7Txp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κοριτσια καλησπερα.

θα γραψω μια λιστα μια γυναικολογους που μου εχουν συστησει.

αν καποια απο εσας γνωριζει καποιον ή εχει εμπειρία ας με βοηθησει και εμενα ευχαριστω

ΑΜΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΖΙΩΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ειναι ολοι στο Ιασω.ευχαριστω:-D

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ). Αριστος επιστήμονας! Αυτή τη στιγμή είναι και διευθύνων σύμβουλος του μαιευτηρίου, με αποτέλεσμα να έχεις και μια μεγαλύτερη φροντίδα και προσοχή απο όλο το προσωπικό.

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ). Αριστος επιστήμονας! Αυτή τη στιγμή είναι και διευθύνων σύμβουλος του μαιευτηρίου, με αποτέλεσμα να έχεις και μια μεγαλύτερη φροντίδα και προσοχή απο όλο το προσωπικό.

 

 

θα συμφωνήσω!!!!!

 

δυο παιδιά μαζί του τα έχω κάνει..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα.

θα γραψω μια λιστα μια γυναικολογους που μου εχουν συστησει.

αν καποια απο εσας γνωριζει καποιον ή εχει εμπειρία ας με βοηθησει και εμενα ευχαριστω

ΑΜΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΖΙΩΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ειναι ολοι στο Ιασω.ευχαριστω:-D

 

Εγω γνωρίζω τον Εμμανουήλ Πλεύρη ο οποίος είναι επίσης Δ/νων Σύμβουλος του ΙΑΣΩ. Για μένα είναι εξαιρετικός στη δουλειά του :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα συμφωνήσω!!!!!

 

δυο παιδιά μαζί του τα έχω κάνει..... ;)

Μπράβο bounitsa! κι εγώ δύο και το οφείλω σ' αυτόν. Ερχόσουν απο την Σπάρτη εδώ? είμαι κι εγώ απο κει κοντά και ξέρω πως έχετε τον Αράπη εκει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω γνωρίζω τον Εμμανουήλ Πλεύρη ο οποίος είναι επίσης Δ/νων Σύμβουλος του ΙΑΣΩ. Για μένα είναι εξαιρετικός στη δουλειά του :)

Ενας είναι δ/νων . Αν έχουν γίνει πρόσφατα εκλογές μπορεί να άλλαξε και να είναι ο Πλεύρης. Μέχρι τον Ιούνιο που γέννησα ήταν πάντως. Σημασία πάντως έχει να είναι καλός επιστήμονας και απο όσο ξέρω και οι δυο είναι άριστοι.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο bounitsa! κι εγώ δύο και το οφείλω σ' αυτόν. Ερχόσουν απο την Σπάρτη εδώ? είμαι κι εγώ απο κει κοντά και ξέρω πως έχετε τον Αράπη εκει.

 

στο πρώτο παιδί έμενα Αθήνα.... μετά ήρθαμε εδώ!!!!!!!!!!!!

αλλά επειδή τα παιδιά ήταν κοντά δε πρόλαβα να δω τι θα κάνω από γιατρό εδώ και πήγα πάλι σ' αυτόν!!!!!

 

Αράπης;;; τον έχω ακούσει.... και τον σκέφτομαι για το επόμενο.....

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ). Αριστος επιστήμονας! Αυτή τη στιγμή είναι και διευθύνων σύμβουλος του μαιευτηρίου, με αποτέλεσμα να έχεις και μια μεγαλύτερη φροντίδα και προσοχή απο όλο το προσωπικό.

 

 

Συμφωνώ και επαυξάνω! Υπέροχος γιατρός, απλός, λιτός και κατανοητός!

Link to comment
Share on other sites

Ενας είναι δ/νων . Αν έχουν γίνει πρόσφατα εκλογές μπορεί να άλλαξε και να είναι ο Πλεύρης. Μέχρι τον Ιούνιο που γέννησα ήταν πάντως. Σημασία πάντως έχει να είναι καλός επιστήμονας και απο όσο ξέρω και οι δυο είναι άριστοι.

 

Στο ΔΣ του ΙΑΣΩ είναι 3, μεταξύ των οποίων και ο ένας και ο άλλος γιατρός :) Συμφωνώ απόλυτα οτι το σημαντικό είναι να είναι καλός επιστήμονας και να αγαπάει αυτο που κάνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια.ειμαι καινοθρια στην παρεα επειδη σας βλεπω ενημερωμενες μηπως ξερει καμια τον γυναικολογο Κωσταρα Κωνσταντινο.ειναι και αυτος στο Ιασω και ειναι στο τμημα της εξωσωματικης.Σας παρακαλω οποια γνωριζει κατι ας μου γραψει κατεβαινω Αθηνα συνεχεια για εξετασεις αφου μενω επαρχια και θα θελα να ξερω αν ειναι καλος.Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Εγώ επισκεφτηκα τη γιατρό Σιαμπάνη Αλεξία ή Αλεξάνδρα. Εμεινα πολύ ευχαριστημένη από εξεταση τεστ παπ, ψηλαφιση στήθους κλπ. Είναι στο ΙΑΣΩ. Εχει καμιά σας εμπειρίες απο τη γιατρό, απο άποψη γέννας, πληρωμής, κλπ.; Πάντως μου φανηκε συνεργάσιμη και μου έλυνε απορίες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Κοριτσάκια γεια σας!!! Είμαι καινούρια στο φόρουμ και όπως οι περισσότερες θέλω και εγώ παιδάκι!!!!! Προσπαθώ εδώ και 3 χρόνια:mad::mad: και τίποτα:(...... Θέλω να αλλάξω γυναικολόγο γιατί ο παλιός τα έλεγε περίεργα.... Έχετε ακούσει κατι για τον κύριο καλαντζόπουλο???? Και μια αλλΗ κοπέλα ρωτάει αλλά δεν έχω δει καμιά απάντηση.......

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...