Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ????


se7882

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες,έχει καμία τον Καρκάνη Χρήστο (Αργυρούπολη)για γυναικολόγο;

Τον βρήκα γιατί είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου και μου άρεσε γιατί είναι ήρεμος, νέος, μου εξηγεί και δεν περιμένω με τις ώρες για να με δει.

Έχω κάνει 2 επισκέψεις στο ιατρείο του αλλά δεν έχω διαβάσει σχόλια από καμία άλλη εδώ.Είμαι ήδη στον 2ο μήνα και θέλω να αποφασίσω ποιος γιατρός θα με ξεγεννήσει.

Προηγουμένως είχα επισκεφθεί αρκετούς που δεν με ικανοποίησαν πλήρως (δεν με κέρδισαν).

Περιμένω νέα σας ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και πάλι τελικά καμία δεν έχει για γιατρό τον Καρκάνη;

Τουλάχιστον έχετε να μου προτείνετε κανέναν άλλο στα νότια προάστεια και αν συνεργάζεται με το Έλενα ακόμα καλύτερα!

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι τελικά καμία δεν έχει για γιατρό τον Καρκάνη;

Τουλάχιστον έχετε να μου προτείνετε κανέναν άλλο στα νότια προάστεια και αν συνεργάζεται με το Έλενα ακόμα καλύτερα!

Ευχαριστώ πολύ!!!

 

 

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ!ΚΑΝΕΙ ΓΕΝΝΕΣ ΣΤΟ ΛΗΤΩ!

ΑΝ Σ΄ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ!

ΤΟΝ Κ.ΚΑΡΚΑΝΗ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες,έχει καμία τον Καρκάνη Χρήστο (Αργυρούπολη)για γυναικολόγο;

Τον βρήκα γιατί είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου και μου άρεσε γιατί είναι ήρεμος, νέος, μου εξηγεί και δεν περιμένω με τις ώρες για να με δει.

Έχω κάνει 2 επισκέψεις στο ιατρείο του αλλά δεν έχω διαβάσει σχόλια από καμία άλλη εδώ.Είμαι ήδη στον 2ο μήνα και θέλω να αποφασίσω ποιος γιατρός θα με ξεγεννήσει.

Προηγουμένως είχα επισκεφθεί αρκετούς που δεν με ικανοποίησαν πλήρως (δεν με κέρδισαν).

Περιμένω νέα σας ευχαριστώ!!!

είναι ο γιατρός μου! είναι όπως είπες νέος ήρεμος υπεύθυνος και κυρίως μπορείς να τον βρεις ανα πάσα ώρα και στιγμή! απυθείας, χωρίς να χρειαστεί να μιλήσεις πρώτα με γραμματείς κτλ και σε θυμάται κατευθείαν. θα σου πρότεινα να μην τον αλλάξεις! εμένα είναι ο γιατρός που με παρακολουθεί από το 2008 με ξεγέννησε στο πρώτο μου παιδάκι, να ξέρεις οτι δεν είναι αυτό που λέμε καισαρικάκιας και κυρίως με έκανε να νιώθω ήρεμη κ χαλαρή σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου! εννοείται πως όταν΄πάμε για δεύτερο αυτός θα με ξεγεννήσει! φιλιά κ με το καλό το μωράκι σας ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να'σαι καλά που βρέθηκε και κάποια που να τον έχει γιατρό τον Καρκάνη.Πάντως μου είπες αυτά που έχω δει κι εγώ μέχρι τώρα και με ηρέμησες.Που γέννησες το 1ο σου παιδάκι;Ήταν πριν πολύ καιρό;με καισαρική ή με φτ τελικά;αν θες μπορείς να μου πεις και πόσα τελικά σου στοίχησε (γιατρός και νοσοκομείο);αν θες στείλε μου πμ.Ευχαριστώ πολύ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Είναι και μένα ο γιατρός μου. Είμαι 6,5 μηνών τον είχα από πια μπροστά και να φανταστίτε ότι πάω σε εκείνον ενώ μένω Κορυδαλλό..!!!!Είναι ήρεμος χαλαρός το περιβάλλον στο ιατρείο του σε χαλαρώνει,ενδιαφέρεται για σένα και το μωράκι όπως είπανε και πιο πάνω τον βρίσκεις όποτε τον χρειαστείς.Σε θυμάται και δεν χρειάζεται να του πείς ποιά είσαι και να μην σε αναγνωρίζει.Τον είχε η κουμπάρα μου που γέννησε μαζί του τον Μάρτιο του 2010 και είμαι πολύ ικανοποιημένη μαζί...!!!!!!!!

qZmyp3.pngZmFZp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Γνωρίζετε κάποιον καλό γυναικολόγο σε αυτές τις περιοχές???? Με ενδιαφέρει άμεσα!!! Σας ευχαριστώ.....

Δύο πράγματα πρέπει να δίνουμε στα παιδιά μας, βαθιές ρίζες και γερά φτερά!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ , ήθελα να μάθω γι' αυτό τον γιατρό γιατί είναι πολύ κοντά μου και με ηρεμήσατε γιατί δεν ήξερα γνώμες γι'αυτόν. Θα πάω και εγώ και θα σας πω εντυπώσεις!!!

Δύο πράγματα πρέπει να δίνουμε στα παιδιά μας, βαθιές ρίζες και γερά φτερά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

¨Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Χ. Καρκάνη όπου γεννήσαμε πριν 2 εβδομάδες και πραγματικά ήταν δίπλα μου και είχαμε μία καταπληκτική γέννα ήταν όλα υπέροχα από την εγκυμοσύνη μέχρι και ο τοκετός, ήρεμος φιλικός και πάνω απόλα άνθρωπος...Χαίρομαι που είναι ο γυναικολόγος μου και νιώθω πολύ τυχερή!!!!!

qZmyp3.pngZmFZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Είναι και ο δίκος μου γιατρος εδώ και πολλά χρόνια! Είμαι πολύ ικανοποιημένη μαζί του !Κάποτε που είχα κάποιο μικρο θεματάκι γυναικολογικο το αντιμετώπισε με ψυχραιμια και αγαπη προς το αντικείμενο του. Αλλοι θα με είχαν χειρουργήσει για το τιποτα.Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!! Τώρα είμαι έγκυος στο πρώτο μου μωράκι και δεν έχω σκοπο να πάω αλλού για κανένα λόγο!!!Μακαρι να είχα δει το μηνυμα σου νωρίτερα....!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα mairi_s

Δηλαδή τον συστήνεις ανεπιφύλακτα τον κ.Καρκάνη?Εχω πάει στο ιατρείο του μια φορά και η αλήθεια είναι ότι μου φαινεται όντως πολύ χαλαρός, ζεστος και προσιτός άνθρωπος..Προέκυψε όμως τώρα ένα μικρό θεματάκι, πρέπει να κάνω μία μικροεπέμβαση ρουτίνας θεωρώ(αφαίρεση πολύποδα ) και επειδή έχω ανάγκη να εμπιστευτώ έναν γιατρό σαν δικό μου ανθρωπο και επειδή προσπαθώ να μείνω έγκυος, θα ήθελα να ξέρω αν θα μου συνηστούσες να προχωρήσω με αυτόν τον γιατρό τόσο στο θέμα του χειρουργείου(που έχω μια φοβια η αλήθεια είναι), όσο και μετέπειτα..Σε ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σε αυτη την εγκυμοσυνη το Χρηστο επελξα για γιατρο.

Μετα την απαγοητευση που εφαγα απο τον προηγουμενο μεγαλογιατρο μου που με ειχε πελατισσα 10 χρονια...τον ειχα χρυσοπληρωσει και σαν αποτελεσμα με παρατησε να γεννησω μονη μου και πηγε τις διακοπουλες του...ειπα δεν ξαναπαταω σε μεγαλα ονοματα...

 

Ο Χρηστος ειναι απλος,φιλικος,συζητησιμος.να σου εξηγησει τα παντα,οση ωρα θες.Μου ειχει ανει τρομερα καλη εντυπωση και χαιρομαι που διαβαω κι αλλες καλες γνωμε.

 

Sugarbee αρχικα να σου πω οτι η αφαιρεση πολυποδα ειναι επεμβαση ρουτινας...μη φοβασαι.Τωρα εγω θα σου προτινα να κλεισεις ενα ραντεβου μαζι του,πηγαινε να τον γνωρισεις ,να μιλησετε και να αποφασισεις μονη σου αν σου κανει σα γιατρος.Ειμαι σιγουρη θα σε κερδισει απο τη πρωτη στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mairi_s

Δηλαδή τον συστήνεις ανεπιφύλακτα τον κ.Καρκάνη?Εχω πάει στο ιατρείο του μια φορά και η αλήθεια είναι ότι μου φαινεται όντως πολύ χαλαρός, ζεστος και προσιτός άνθρωπος..Προέκυψε όμως τώρα ένα μικρό θεματάκι, πρέπει να κάνω μία μικροεπέμβαση ρουτίνας θεωρώ(αφαίρεση πολύποδα ) και επειδή έχω ανάγκη να εμπιστευτώ έναν γιατρό σαν δικό μου ανθρωπο και επειδή προσπαθώ να μείνω έγκυος, θα ήθελα να ξέρω αν θα μου συνηστούσες να προχωρήσω με αυτόν τον γιατρό τόσο στο θέμα του χειρουργείου(που έχω μια φοβια η αλήθεια είναι), όσο και μετέπειτα..Σε ευχαριστώ πολυ

 

Καλησπέρα! Έκανε η μητέρα μου αφαίρεση πολύποδα πριν 10 μέρες με τον κ.Καρκάνη.. Και έμεινε απόλυτα ευχαριστημένη! Σου τον συνηστώ λοιπόν, καθώς την μητέρα μου την πρόσεξε, τόσο κατά τη διάρκεια του χειρουργείου, όσο κ μετά κ γενικά είναι εύκολο να επικοινωνήσεις μαζί του για οτιδήποτε χρειαστείς!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι,

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την άμεση απάντηση σας.Mairi_s με ανακουφίζει ιδιαίετερα το γεγονός του ότι η μητέρα σου έμεινε ευχαριστημένη απο τον γιατρό.Για μένα (παρ'οτι 30χρ)είναι η δεύτερη φορά που θα κάνω την ίδια επέμβαση, γνωρίζω την διαδικασία απλά δεν είχα κάποιο γνωστό μου να μου συστήσει το γιατρό, και ήθελα μία δεύτερη γνώμη καθότι θα μπω χειρουργείο..

 

Νiki81, σε ευχαρίστώ και εσένα..Εχω ήδη σχηματίσει πολύ θετική γνώμη για τον γιατρό, και γενικότερα έχει αρκετά στοιχεία που με "ελκύουν", πέρα από τον άψογο ως τώρα χαρακτήρα του, όπως το ότι ειναι πολύ κοντά στην περιοχή που μένω, είναι συμβεβλημένος με το ταμείο υγέιας που έχω, όπως επίσης λειτουργεί και σε πολλά μαιευτήρια (πιο προσιτά)όπως ΡΕΑ και ΛΗΤΩ.Και αυτό που μου είχε κάνει από την πρώτη στιγμή εντύπωση είναι ότι ήθελε να του μιλάω στον ενικό, πράγμα που με την πρώτη έσπασε τον πάγο της πρώτης γνωριμίας.Σίγουρα θα ξαναπάω επίσκεψη στο άμεσο μέλλον, ελπίζω να με κερδίσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
Sugarbee περιμένουμε αποτελέσματα και την προσωπική σου γνώμη :)

 

Καλησπερα σε ολες....Υστερα απο αρκετο καιρο που εχω να γραψω, ήθελα να σας πω, οτι εκανα την υστεροσκοπηση & αποξεση πριν απο 2 περιπου εβδομαδες και όλα πηγαν μια χαρα, σημερα μαλιστα εμαθα και τα αποτελεσματα της βιοψιας και ηταν πολυ καλα..

Και εμεινα πολυ ευχαριστημένη απο τον κο Καρκάνη και σκοπευω να παραμείνω σε αυτον..Ειναι πολυ προσιτος σαν ανθρωπος και αυτό ειναι κάτι που το θεωρώ πολυ σημαντικο!

Τώρα θα ξεκινησω τις προσπάθειες να μείνω εγκυος, ελπιζω να τα καταφέρω..

Απο την εμπειρία σας εχετε ακούσει αν υστερα απο τέτοιου είδους επεμβάσεις, καθίσταται πιο ευκολη η διαδικασία της εγκυμοσυνης?

Link to comment
Share on other sites

Sugarbee περιμένουμε αποτελέσματα και την προσωπική σου γνώμη :)

 

Καλησπερα σε ολες....Υστερα απο αρκετο καιρο που εχω να γραψω, ήθελα να σας πω, οτι εκανα την υστεροσκοπηση & αποξεση πριν απο 2 περιπου εβδομαδες και όλα πηγαν μια χαρα, σημερα μαλιστα εμαθα και τα αποτελεσματα της βιοψιας και ηταν πολυ καλα..

Και εμεινα πολυ ευχαριστημένη απο τον κο Καρκάνη και σκοπευω να παραμείνω σε αυτον..Ειναι πολυ προσιτος σαν ανθρωπος και αυτό ειναι κάτι που το θεωρώ πολυ σημαντικο!

Τώρα θα ξεκινησω τις προσπάθειες να μείνω εγκυος, ελπιζω να τα καταφέρω..

Απο την εμπειρία σας εχετε ακούσει αν υστερα απο τέτοιου είδους επεμβάσεις, καθίσταται πιο ευκολη η διαδικασία της εγκυμοσυνης?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες....Υστερα απο αρκετο καιρο που εχω να γραψω, ήθελα να σας πω, οτι εκανα την υστεροσκοπηση & αποξεση πριν απο 2 περιπου εβδομαδες και όλα πηγαν μια χαρα, σημερα μαλιστα εμαθα και τα αποτελεσματα της βιοψιας και ηταν πολυ καλα..

Και εμεινα πολυ ευχαριστημένη απο τον κο Καρκάνη και σκοπευω να παραμείνω σε αυτον..Ειναι πολυ προσιτος σαν ανθρωπος και αυτό ειναι κάτι που το θεωρώ πολυ σημαντικο!

Τώρα θα ξεκινησω τις προσπάθειες να μείνω εγκυος, ελπιζω να τα καταφέρω..

Απο την εμπειρία σας εχετε ακούσει αν υστερα απο τέτοιου είδους επεμβάσεις, καθίσταται πιο ευκολη η διαδικασία της εγκυμοσυνης?

 

 

Μπράβο που είχες καλά αποτελέσματα από την βιοψία!

Νομίζω χωρίς βέβαια να είμαι σιγουρη πως μετα από τετοια επέμβαση είναι αρκετα ευκολο να μείνεις έγκυος!!!Βέβαια μπορείς να ρωτήσεις και τον Χρήστο για αυτό....

Κορίτσια είχα πολύ καιρό να μπω σε αυτό το θέμα και πραγματικά χαίρομαι που είμαστε τόσα κορίτσια με το Καρκάνη.Πραγματικά είναι απίστευτος( το λιγότερο που μπορω να πώ) Μακάρι να τον είχα και στον γιό μου:(:(

Αλλά όπως λέω σε όλους τους δικούς μου με τον Καρκάνη και την επισκληρίδιο παρέα κάνω άλλα 10παιδιά!!!!!!:D:D

qZmyp3.pngZmFZp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα σε όλες,έχει καμία τον Καρκάνη Χρήστο (Αργυρούπολη)για γυναικολόγο;

Τον βρήκα γιατί είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου και μου άρεσε γιατί είναι ήρεμος, νέος, μου εξηγεί και δεν περιμένω με τις ώρες για να με δει.

Έχω κάνει 2 επισκέψεις στο ιατρείο του αλλά δεν έχω διαβάσει σχόλια από καμία άλλη εδώ.Είμαι ήδη στον 2ο μήνα και θέλω να αποφασίσω ποιος γιατρός θα με ξεγεννήσει.

Προηγουμένως είχα επισκεφθεί αρκετούς που δεν με ικανοποίησαν πλήρως (δεν με κέρδισαν).

Περιμένω νέα σας ευχαριστώ!!!

 

 

Δεν τον γνωρίζω, θα σου πρότεινα όμως την κ.ψαρρού στην πλατεία Εσπερίδων στην Γλυφάδα. Είναι στο Λητώ και σε ένα άλλο ιδιωτικό δεν θυμάμαι να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

σε ποια νοσοκομεία ξεγεννάει ο Καρκάνης?

 

Κυριως στο Ρεα και το Μητερα αν δε κανω λαθος...αλλα αφηνει την επιλογη σε εσενα .Εμενα μου ειπε οπου θελεις θα παμε...καισ το ΙΑΣΩ αν θελεις (μιας και ειχα γεννησει το πρωτο μου εκει και εμεινα ικανοποιημενη) μου ειπε θα παμε εκει.Πιο πολυ ομως συστηνει το Ρεα γιατι ειναι καινουριο και ειναι ολοι πολυ προσεχτικοι οπως μου ειπε.

Link to comment
Share on other sites

Κυριως στο Ρεα και το Μητερα αν δε κανω λαθος...αλλα αφηνει την επιλογη σε εσενα .Εμενα μου ειπε οπου θελεις θα παμε...καισ το ΙΑΣΩ αν θελεις (μιας και ειχα γεννησει το πρωτο μου εκει και εμεινα ικανοποιημενη) μου ειπε θα παμε εκει.Πιο πολυ ομως συστηνει το Ρεα γιατι ειναι καινουριο και ειναι ολοι πολυ προσεχτικοι οπως μου ειπε.

 

Και εγώ και 2 γνωστές μου γεννησαμε στο Μητερα μαζι του!

qZmyp3.pngZmFZp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eχω και εγω τον Καρκανη γιατρο και οντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη! Ειναι πολυ απλος και φιλικος! Θα ηθελα να ρωτησω ομως ποσο ειναι η τελικη του αμοιβη περιπου?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...