Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ ΜΙΛΤΟΣ ΚΟΥΜΠΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα! Βρισκομαι στην αναζητηση καινουργιου γυναικολογου και θα ηθελα να μαθω πληροφοριες από εγκυουλες που ειχαν εμπειρια μαζι του προκειται για τον Μαιευτηρα κ. Μιλτο Κουμπλη. Το ιατρειο του βρισκεται Αλ. Παπαναστασίου. Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Ο κύριος Κουμπλής είναι ο γιατρός που ανέλαβε την εγκυμοσύνη μου.

Έμεινα πολύ ευχαριστημένη και τον συστήνω ανεπιφύλακτα!

Να σημειώσω ότι είχα μια εγκυμοσύνη με επιπλοκές και δυσκολίες, ο δε γιατρός ήταν ευγενικός, ψύχραιμος και μου εξηγούσε με σαφήνεια όλα όσα έπρεπε να γνωρίζω, γενικά μου ενέπνεε εμπιστοσύνη. Επίσης τον χρειάστηκα κάποιες φορές σε ακατάλληλες ώρες (πχ. νύχτα) και ήταν πάντα διαθέσιμος. Με λίγα λόγια, ήταν δίπλα μου κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου σαν γιατρός αλλά και σαν άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Ο κύριος Κουμπλης με παρακολουθήσε στην δεύτερη κυηση μου, έμεινα εξαιρετικά ευχαριστημένη. Είναι ένας άρτια εκπαιδευμενος επιστημών, εξειδικευμενος σε ύπέρήχόύς και λεπτομερης , αναλυτικός σε όλα απο το πιο απλό έως το πιο συνθετο. Τον χρειάστηκα αρκετές φορές μεσα στη νυχτα ήταν πάντα εκεί, τον χρειάστηκα μέσα στον Αύγουστο και με εξέτασε μέσα στην επόμενη ώρα.Το πιο σημαντικό όμως είναι πως ο συγκεκριμένος γιατρός είναι άνθρωπος στηρίζει την εγκυμονουσα είναι αναλυτικός, ευγενικός εμπνέει εμπιστοσύνη και ηρεμία. Επίσης στο θηλασμό είναι εξαιρετικά συμβουλευτικος και υποστηρικτικος πράγμα το οποίο σπάνιζει.Ενδιαφερεται για την γυναίκα και το πάιδι και μετα τον τοκετό. Είχα μια ιδιαιτέρως αγχωτικη εγκυμοσυνη με κάποια θέματα και πιστεύω πως τα διαχειριστηκε όλα άψογα και τον ευχαριστώ δημόσια. Τον συστήνω ανεπιφυλακτα..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...