Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ)


DINAGIANNHS

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΑΚΟΜΗ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΜΕΝΕΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΓΕΤΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ.ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?ΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ?ΑΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΧΡΕΩΝΕΙ.THANKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μια φιλη μου τον ειχε στο πρωτο της παιδακι ομως εφυγε επαρχια ...

 

πριν 10 χρονια περιπου ... μου ειχε πει τα καλυτερα.. και ηταν μαζι με την γυναικα του τοτε και αυτη ειναι μαια. πολυ καθαρο περιβαλλον και της εκανε καλη τιμη και ευαισθητος ανθρωπος . μου τα ελεγε ολα αυτα και τα ειχα συγκρατησει. θα την παρω τηλεφωνο να ρωτησω λεπτομερειες και θα σου πω.

η φιλη μου δεν εχει υπολογιστη. φιλια

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

λιγο καθυστερημενα βεβαια απαντω...το παιδακι μου το γεννησα με τον Κωνσταντινου. δεν εχω λογια..ειναι εξαιρετικος γιατρος..τον συστηνω ανεπιφυλακτα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Σας παρακαλώ κορίτσια ξέρει κάποια αυτόν το γιατρό στο Αγιο Δημήτριο? Είναι καλός? Είμαι σε απόγνωση. Ο γιατρός μου με κρέμασε τελευταία στιγμή. Είμαι στον 5ο μήνα της εγκυμοσύνης μου και τα αποτελέσματα της αμνιοπαρακέντησης μου έδειξαν ότι το μωράκι έχει σύνδρομο down. Ο γιατρός μου δεν αναλαμβάνει την διακοπή της κύησης και δεν έχω που να παω, σε ποιον γιατρό? Βοηθείστε με! Είναι επείγον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ λυπάμαι για τα αποτελέσματα πραγματικά. πήγαινε στον Λοίσιο Νίκο. είναι στο ΡΕΑ και έχει ιατρειο στην βασιλίσης σοφίας. αν πατήσεις το όνομά του θα βρείς τα στοιχεία του. είναι πάρα πάρα πάρα πολύ έμπειρος. είμαι σίγουρη ότι θα μείνεις ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...