Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΤΖΑΝΕΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ


voula2

Recommended Posts

καλησπερα kouklaki.εχω κανει την ιδικοτητα μου στη γυναικολογικη του τζανειου(1,5 χρονο εκατσα)κ ξερω σχεδον ολους τους γιατρους.γενιοτερα ειναι ολοι τους πολυ καλοι γιατροι αλλα για μενα κ σαν ανθρωπος κ σαν γιατρος ξεχωριζει ο κανελλοπουλος.απιστευτος εχω να σου πω τα καλυτερα!!!!κ μαλιστα επειδη ημουν σ ολα τα χειρουργεια κ τις καισαρικες μεσα σ αυτο το διαστημα σε πληροφορω πως περιστατικα που "στραβωναν"την ωρα της επεμβασης αλλων γιατρων,παντα φωναζαν τον κανελλοπουλο να τους πει τη γνωμη του!εχει χειρουργησει κ τη μαμα μου 2 φορες η οποια εμεινε απιστευτα ικανοποιημενη!οσο για το μωρο ναι το εχεις στο δωματιο ολο το 24ωρο κ μπανιο το κανεις στον ιδικο θαλαμο που υπαρχει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα kouklaki.εχω κανει την ιδικοτητα μου στη γυναικολογικη του τζανειου(1,5 χρονο εκατσα)κ ξερω σχεδον ολους τους γιατρους.γενιοτερα ειναι ολοι τους πολυ καλοι γιατροι αλλα για μενα κ σαν ανθρωπος κ σαν γιατρος ξεχωριζει ο κανελλοπουλος.απιστευτος εχω να σου πω τα καλυτερα!!!!κ μαλιστα επειδη ημουν σ ολα τα χειρουργεια κ τις καισαρικες μεσα σ αυτο το διαστημα σε πληροφορω πως περιστατικα που "στραβωναν"την ωρα της επεμβασης αλλων γιατρων,παντα φωναζαν τον κανελλοπουλο να τους πει τη γνωμη του!εχει χειρουργησει κ τη μαμα μου 2 φορες η οποια εμεινε απιστευτα ικανοποιημενη!οσο για το μωρο ναι το εχεις στο δωματιο ολο το 24ωρο κ μπανιο το κανεις στον ιδικο θαλαμο που υπαρχει!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 11 months later...

H kathe mia to konto ths kai to makry ths!! mpika na diavasw gia ton katseto kai enw exw akousei apo files mou pou gennisane mazi tou, ta kalitera, edw exa plisoplakwthei karaanxwthei kai den kserw kai egw ti allo! An den sas arese na phgainate sto Iasw na skatate to pentoxiliaro na san kanane kai kwlotoumpes!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
H kathe mia to konto ths kai to makry ths!! mpika na diavasw gia ton katseto kai enw exw akousei apo files mou pou gennisane mazi tou, ta kalitera, edw exa plisoplakwthei karaanxwthei kai den kserw kai egw ti allo! An den sas arese na phgainate sto Iasw na skatate to pentoxiliaro na san kanane kai kwlotoumpes!!

 

θα συμφωνησω μαζι σου ότι στα ιδιωτικα σε φροντιζουν καλυτερα επειδή πληρωνονται καλυτερα αν και αυτό εχει να κανε με τον ανθρωπο εκανα την χαζομαρα να γεννησω λογο οικονομικων στο τζαννειο που να μην εσωνα όπως αναφερουν οι κοπελες ουρα από εξω ξενες σε ξεπετάει σε 10 λεπτα ειχα φτασει 40 κιλα μου ελεγε μια χαρα φαινεσαι την ωρα της γυναικας ηταν σαν θεατηςε που ετρωγε ποπ κορν βαζει έναν μαθητευομενο να με ξεγενησει ε σου λεει τα εχει ξανα περασει ο μαθητευόμενος μου προκαλει μαυτικη παραληση στο μωρο που επρεπε 4,00 κιλα και εγω κλειστη να κανω καισσαρικη επρεπε να ειχα γεννησει μετα το ποασχα 2008 γεννησα πολύ νωρίτερα νην χαλασουμε της διακοπες του κυριου κατσετου το μωρο να κλαει και να ουρλιαζει ολοι νυχτα ενώ δεν ειμουνα πρωταρα ειχα ανχωθει γιατι δεν ηξερα τι εχει το μωρο ερχεται την επομενη παιδίατρος πολύ καλη λεει το μωρο κατι εχει στα χερια να φερουμε ένα νευρολογο γιατι ητασν δουλεια του ερχεται ο ορθοπαιδικος όμως και μου τραβαει τα χερια οτυ μωρο λεγοντας ψεμματα ότι το μωροι ειχε σπασει το χερακι του ενώ το εσπασε αυτος ο αντρας κανουμε εξετασει στο μωρο νοσοκόμες δεν υπηρχαν κοιμοτουσαν κυριολεκτικα ολοι μερα ο κατσετος ο καταραμενος πουθενα και ο τυποτενιος ηρθε την επομενη να μου πει τη κανω και να παρει τα λεφτα του βεβαια ο αντρας μου απορω πως κρατηθηκε ασε που κατηγορησε εμενα για τα κιλα του φευφω 5 ημερων από το νοσοκομειο και παω δοξα στο θεο εχουμε μια φσικοθεραπευτρια φιλη μας που από 5 ημερων αναλαβε το μωρο μας εστειλε στο κυριο φλιγγερ και έναν άλλο νευρολογοι οι οποιοι ειπαν ότι δεν φταιω εγω αλλα αυτος το τραβηξε λαθος το μωρο ευτυχως οι φυσικοθεραπευτρια μας εκανε με ικα αλλιως η επισκεψει ηταν 60 ευρω και ασε τα ταξι γιατι ένα μωρο 6 7 8 ημερων και κάθε τριτη πεμπτη δεν το βγαζεις με λεωφορειο και να εχω και το αλλον 4 χρονων μαζι να τρεχουμε εγω λεχωνα δεν υπηρξα ετρεχα γιοα το χερακι του παιδιου μου τα γραφω και κλαιω ευτυχως δεν αφησα το παιδι μου για 5 χρονια πηγαίναμε αποκατασταθηκε το χερι του 90%και είναι και το αριστερο που γραφει τωρα παμε κολυμπι βεβαια αν δεν ηταν η φυσικοθεραπευτρια το παιδι μου θα ειχε παραλυση στα αριστερα ακρα πανω κατω εξαιτιας αυτου του απαραδεκτου και σε δικηγορο πηγαμε η οποια την ειχε ξεγεννησει σε διδυμα και το ένα επαθε το ιδιο εκανε μυνηση και δεν κερδισε τιποτα ιατροι βλεπετα οποτε κορίτσια για το καλο των παιδιων σας μακρυα από τον ΚΑΤΣΕΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑς ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΑΤΡΟς ΓΙΑ ΑΣΠΡΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΠΟΛΩΝΕΖΕΣ ΓΥΦΤΕΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Εγω κοριτσια παντως το δευτερο παιδι το γενησα στο τζανειο.Υποτιθετε θα με ξεγενουσε ο κυριος Κατσετος διοτι εμενα σε κοντινο νησι κ μας βολευε πιο πολυ απο το Αλεξανδρας που γεννησα το πρωτο.προγραμματησμενη λογο καισαρικης στο πρωτο.δυστηχως ή ευτυχως γεννησα μια βδομαδα νωριτερα.οταν εφτασα στο τζανειο κ ενημερωσαμε το γιατρο....το μονο που εκανε ηταν να περασει μπροστα απο το δωματειακι εκει στον ελενχο με μια τυροπιτα αγκαλια ουτε που γυρισε να με κοιταξει.Καλη του ωρα του γιατρου που με ξεγενησε δεν θυμαμε αυτη την στιγμη το ονομα του.περασε να παει σε μια ασθενη κ με το που με ειδε μου υποσχεθηκε οτι σε δεκα λεπτα θα με εχει ξεκινηση οπως ειπε επρεπε να εχω γεννησει ηδη κ ολα θα πανε καλα.Ετσι κ εγινε!Ενα εχω να πω το τριτο μου στο Αλεξανδρας με τον γιατρο μου τον κυριο Κουτρουμανη ακομα κ να βρησκομε σε αλλη ηπειρο.Απλα δεν υπαρχουν πολυ τετοιοι γιατροι δυστυχως!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

κΑλησπερα σας ειμαι στην αρχη εγκυμοσυνης και θα ηθελα να μου πει καποια κοπελα αν υπαρχει καποιος καλος γυναικολογος στο τζανειο η στο αττικο..ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...