Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ημιαπασχόληση - Φιλοθέη


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

θα είμαι κατά το δυνατόν πιο συγκεκριμένη:

Είμαι μητέρα δύο μικρών αγοριών ηλικίας 2 και 3 ετών. Εργάζομαι ως επί το πλείστον από το σπίτι. Αναζητώ κοπέλα για το επόμενο δίμηνο (και ίσως περισσότερο) να με βοηθάει καθημερινά τα πρωϊνά (από τις 10 και μετά) με τα μικρά, στο τάϊσμα αλλά κυρίως απασχολώντας τα και παίζοντας μαζί τους, ώστε να μπορώ να δουλεύω. Δεν θα είναι μόνη της με τα μικρά και αν πχ χρειαστεί να αλλάξουν πάνα, θα το κάνω εγώ. Δεν θα κάνει δουλειές, δεν θα μαγειρεύει. Αυτά τα κάνω εγώ. Ακόμη και όταν πρέπει να λείπω, θα είναι κάποιος μαζί της "στη θέση μου". Μπορώ να διαθέσω έως 300ευρώ/μήνα, οπότε και οι ώρες απασχόλησης καταλαβαίνω ότι θα είναι ανάλογες, 10-2.30 ίσως; Αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται, παρακαλώ ας μου στείλει pm. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕΝΩ ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ.ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ, ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΡΓΑΣΤΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ, 2 ΚΑΙ 4 ΕΤΩΝ. ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ. ΟΤΙ ΕΙΠΑΤΕ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ, ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΤΕ :)

 

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6983321148

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕΝΩ ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ.ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ, ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΡΓΑΣΤΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ, 2 ΚΑΙ 4 ΕΤΩΝ. ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ. ΟΤΙ ΕΙΠΑΤΕ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ, ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΤΕ :-)

 

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6983321148

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ειμαι η Ελενη και ειμαι μητερα 3 ενηλικων παιδιων.Αγαπω πολυ τα παιδια και ασχολουμαι με την φυλαξη παιδιων εδω και 10 χρονια.Το τηλεφωνο μου ειναι 6977776466,για οποιαδηποτε πληροφορια θα ειμαι στην διαθεση σας.

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...