Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

το πειραμα πετυχε!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια ,το πειραμα πετυχε!!!!θυμαστε που σας ειπα οτι θα κανω πειραμα με τον εαυτο μου αυτο το μηνα ? οτι θα πω δε με νοιαζει ? τελικα πετυχε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αngelina

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν έχω πιεί ακόμη καφέ και είμαι λίγο αργόστροφη τι ακριβώς εννοείς? :D

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

αν ειχες διαβασει παλιο μου θεμα ειχα αποφασισει να πεταξω τεστακια και σκεψεις απο το παραθυρο.....να αποδειξω σε ολες μας πως το αγχος ειναι αντισυλληπτικο....γι αυτο και λεω για πειραμα εδιωξα το αγχος και ναι τα καταφερα ,ειμαι παλι εγκυος ....πως εγινε? πεταξα το αγχος απο πανω μου ελπιζω η εμπειρια αυτη να σας βοηθησει να δειτε τι κακο μας κανει το αγχος....οσο το σκεφτομουν δεν γινοταν τιποτα...το πειραμα ηταν να μην σκεφτω τιποτα απλα να ευχαριστηθω τη ζωη...!!!!!!!!!!!!!! : :D:D:D

αngelina

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10868agmj9m655s.jpg

 

 

Συγχαρητήρια να έχεις μία όμορφη εγκυμοσύνη με γαλήνη και ηρεμία :D

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολες ολες!!!!!!!!!!κοριτσια διαβαστε το παλιο θεμα "το πειραμα "για να δειτε πως η σκεψη μας κατευθυνει τα παντα ....μονο η θετικη σκεψη βοηθα...ελπιζω η εμπειρια μου να σας βοηθησει σε αυτον τον αγωνα ειμαστε ολες ενωμενες !!!!!!!!!το φορουμ ηταν γουρλιδικο!!!!!!!!!!ειδικα οταν ειχα νιωσει πως δεν ειχα ελπιδα!!!!!!!!!!!!!σας ευχαριστω απο τα βαθη της καρδιας μου και ευχομαι να εχετε στην αγκαλια σας το ονειρο ζωης σας συντομα και εσεις γιατι ειστε υπεροχες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

αngelina

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολες ολες!!!!!!!!!!κοριτσια διαβαστε το παλιο θεμα "το πειραμα "για να δειτε πως η σκεψη μας κατευθυνει τα παντα ....μονο η θετικη σκεψη βοηθα...ελπιζω η εμπειρια μου να σας βοηθησει σε αυτον τον αγωνα ειμαστε ολες ενωμενες !!!!!!!!!το φορουμ ηταν γουρλιδικο!!!!!!!!!!ειδικα οταν ειχα νιωσει πως δεν ειχα ελπιδα!!!!!!!!!!!!!σας ευχαριστω απο τα βαθη της καρδιας μου και ευχομαι να εχετε στην αγκαλια σας το ονειρο ζωης σας συντομα και εσεις γιατι ειστε υπεροχες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

Αλικη αν και δεν τα εχουμε πει ξανα σου ευχομαι τα καλυτερα για εσενα τον αντρουλη σου και το μικρο φασολακι στην κοιλιτσα σου.

Επίσης μηπως μπορεις να με παρεις στο σπιτακι σου για κανενα μηνα...... δεν θα κανω φασαρια...... λιγουλακι .........να μου μαθεις και εμενα ....... :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλη μου Joannad μη νομιζεις πως παντα ημουν τοσο ανετη οταν πρωτο μπηκα στο φορουμ ειχα τον τιτλο απογοητευση...μετα απο μια αποβολη που ειχα που ενιωθα χαλια δεν ειχα κουραγιο να ζησω...ομως ολα αλλαξαν οταν αποφασισα να αλλαξω σελιδα και να πω στον εαυτο μου οχι πια απογοητευση!!!!!!!!11η ζωη γεννιεται μονο αν εισαι ζωντανος στη σκεψη και στο σωμα ...ετσι μετα απο μηνες ψυχικης ταλαιπωριας ...ολα πηγαν καλα !!!!!!!!!μονο με θετικη σκεψη...αυτη ειναι η μικρη μου εμπειρια ....ελπιζω να σε βοηθησα οπως με βοηθησαν τοσες αλλες κοπελες εδω μεσα!!!!!!!!!

αngelina

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aλικακι μου γλυκο, δεν ξερεις ποσο χαιρομαι!!!! :D:D:D:D:D:D Συγχαρητηρια κοπελα μου, δεν ξερω τι να πω!! Αναρρωτιομουν για σενα χτες που κοιτουσα τη λιστα, αχ, τι τελεια νεα!!! Ολα να σου πανε καλα κοριτσι μου, να χεις μια ηρεμη, τελεια εγκυμοσυνη γιατι σου αξιζει!!! Κι ολα τα αλλα να γινουν ενα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μακρινο κακο ονειρο!!!! Χαιρομαι τοσο που τα καταφερες, και να ηρεμησεις, και να μεινεις εγκυουλα!!! Μη χαθεις παλι, θα σε μαλωσω, να μας λες τα νεα σου!! Πολλα φιλακια και σ εσενα και στο φασολακι σου!!!

 

372222esaor0wusx.gif

Link to comment
Share on other sites

10868agmj9m655s.jpg

 

Συγχαρητήρια Αλίκη!!!!

Εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη,έναν εύκολο και γρήγορο τοκετό και ένα γερό κι όμορφο μωρό!!!

Περιμένουμε νέα σου!!!

Με το καλό να έχουμε ευχάριστα από όλα τα κορίτσια της λίστας!!!

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου, πολλά συγχαρητήρια!!!!!!! Να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Να μας γράψεις αναλυτικά την ιστορία σου στις "ιστορίες με αίσιο τέλος" γιατί μας αρέσει να διαβάζουμε χαρμόσυνα!!! :D:D

 

Και να μην ξεχάσω.... Και στα δικά μας οι υπόλοιπες! Αυτός ο μήνας πετάει!!!!

655157xbu5jsvcab.gif.png.png427837dh1uo378hf.gif
Link to comment
Share on other sites

maria 70 καλα θυμασαι εγω η μις απογοητευση !!!!!!!!!!που μου δινατε χαστουκια να συνελθω απο την αποβολη!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Γι'αυτο λεμε οτι ΠΟΤΕ δεν βαζουμε το κεφαλι κατω....μαζευουμε τα κομματια μας και προχωραμε...μ'αρεσει πολυ που σε διαβαζω σε τοσο καλη διαθεση....θα δωσεις δυναμη σε πολλα αλλα κοριτσια που προσπαθουν και απογοητευονται...η ζωη ενας συνεχης αγωνας ειναι.... :D

Link to comment
Share on other sites

μπραβο.. τελεια νεα.. με το καλο αλίκη μου, να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ολα να σου πανε οχι απλα τελεια αλλα κορυφαια!! πηρες το μαθημα σου.. ΟΧΙ αρνητικές σκεψεις, ΟΧΙ αγχος και φυσικα τα νευρακια κρατησε τα μακρια σου..

περιμενουμε νεοτερα και με το καλο ν ακουσετε την καρδουλα του!!!!!

 

μπράβο κούκλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρίτωσε και ελπίζω να χιλιώσει και να μείνετε όλες μα όλες ανεξαιρέτως έγκυες!!

Εγώ δυστυχώς πρέπει να περιμένω.

αααααααααα andro2 θα σε μαλωσω.. γιατι να "μεινετε" και οχι να "μεινουμε" εγκυες?? δεν εμαθες σωστα το μαθημα σου απο την αλικη μου φαινεται.. ντα!ντα!ντα! θα σε κανω.. εχω διαβασει σε αρκετα τοπικ τα προβληματακια που υπαρχουν αλλα δεν θελω απαισιοδοξιες!! αντε βρε γλυκια μου, διωξε το ζιζανιο που σου καταστρεφει την ψυχουλα και δεν σε αφηνει να δεις αισιοδοξα.. με το καλο να ερθει και η δικη σου σειρα.. σε θελω με ψηλα το κεφαλι και ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ.. εξαλλου μετα απο μια μπορα ερχεται και το ουρανιο τοξο που σου ευχομαι να λαμψει πανω σε σενα και να χαρεις κι εσυ με την σειρα σου μια γλυκια και υπεροχη εγκυμοσυνη που τοσο επιθυμεις!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...