Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε γυναικολόγο;(Πειραια)


Vanora

Recommended Posts

Υαnni καλωσόρισες στο φόρουμ, δυστυχώς δεν γνωρίζω από Θεσσαλονίκη. Εύχομαι να πάει καλά η εγκυμοσύνη σας και να κρατήσετε το μωράκι σας αγκαλίτσα! :D

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχω την Κουράκου εδώ και 3 χρόνια όμως λόγω του ότι κάποια πράγματα όπως το στήσιμο 2-3 ωρών, η ερώτηση για το αν θέλω ή όχι απόδειξη με έχουν κάνει να σκέφτομαι σοβαρά να την αλλάξω.

Άκουσα πως ο Μαργέλης έχει κι αυτός ιατρείο στον Πειραιά. Μήπως τον έχει γιατρό κάποια από εδώ? Ξέρετε είναι καλός σαν γιατρός αλλά και σαν άνθρωπος?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
Καλησπέρα,

ψάχνω ένα καλό και έμπειρο γυναικολόγο στον Πειραιά για απλό έλεγχο. Όποια έχει εμπειρία ας με ενημερώσει...

Ευχαριστώ!

 

ο λατρεμενος μου γιατρος Μανωλης Χειρακης μου εβγαλε εις περας μια δυσκολη εγκυμοσυνη..τον εχω 15 χρονια ηδη..κ δεν τον αλλαζω για κανεναν..σωστος επιστημων, γλυκος ανθρωπος..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΖΩΗΣ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ 162, 18535, ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 2104114011

 

Και εμένα αυτός είναι γιατρός μου. Τον έχω σχεδόν 6 χρόνια και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένη.:-D

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΘΑΣ

ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ 438, ΝΙΚΑΙΑ

ΤΗΛ.210 4913529, 210 4923993

 

Αποδεδειγμένα έμπειρος σε δύσκολες γυναικολογικές περιπτώσεις αλλά για εγκυμοσύνη δεν ξέρω..Συνεργάζεται με Ιασώ..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Έπεσα τυχαία στο θέμα. Δε θα σχολίαζα καθόλου, αλλά δεν άντεξα να βλέπω να τον προτείνουν και σαν τόσο καλό και αγαπημένο..

 

Είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά έμεινα 4 χρόνια Πειραιά και χρειάστηκα γυναικολόγο, απλά για παρακολούθηση.

Ο συγκεκριμένος "κύριος" μου έβγαλε έναν απλό ερεθισμό (που τελικά πέρασε μόνος του) σοβαρή τραχηλίτιδα που θα χρειαζόταν τουλάχιστον 10 επισκέψεις-θεραπείες (50? η επίσκεψη) και καυτηριασμό!!!

Δυστυχώς τον εμπιστεύτηκα χωρίς δεύτερη γνώμη και πρόλαβα να κάνω και 2 "θεραπείες". Αφού τελείωσε και η δεύτερη, μου είπε ότι η κατάστασή μου είναι ακόμα κακή και θα χρειαστώ σίγουρα αρκετές θεραπείες ακόμα.

Ευτυχώς μου έκοψε και πήγα και στον γιατρούλη μου στη θεσ/νίκη ο οποίος μου είπε ότι δεν έχω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ και να το αφήσω να περάσει μόνο του, όπως και έγινε τελικά.

Για να μην αναλύσω και το τι τράβηξα για να μου δώσει τα αποτελέσματα του τεστ παπ που μου έκανε... Όταν κατάλαβε ότι τα θέλω για να τον αφήσω και να πάω αλλού, μια δεν ήταν έτοιμα, μια χαλούσε ο εκτυπωτής, μια δεν μπορούσε να μπει στο πρόγραμμα για να εκτυπώσει, μια τα έστελνε με ταχυδρομείο και δεν ερχότανε ποτέ!! Μου τα έδωσε την τέταρτη φορά που πήγα, αφού η γραμματέας με είδε αποφασισμένη ότι δεν πρόκειται να φύγω χωρίς να τα πάρω.

 

Δεν ντρέπονται λιγάκι, απατεώνες που υπάρχουν..

Link to comment
Share on other sites

Έπεσα τυχαία στο θέμα. Δε θα σχολίαζα καθόλου, αλλά δεν άντεξα να βλέπω να τον προτείνουν και σαν τόσο καλό και αγαπημένο..

 

Είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά έμεινα 4 χρόνια Πειραιά και χρειάστηκα γυναικολόγο, απλά για παρακολούθηση.

Ο συγκεκριμένος "κύριος" μου έβγαλε έναν απλό ερεθισμό (που τελικά πέρασε μόνος του) σοβαρή τραχηλίτιδα που θα χρειαζόταν τουλάχιστον 10 επισκέψεις-θεραπείες (50? η επίσκεψη) και καυτηριασμό!!!

Δυστυχώς τον εμπιστεύτηκα χωρίς δεύτερη γνώμη και πρόλαβα να κάνω και 2 "θεραπείες". Αφού τελείωσε και η δεύτερη, μου είπε ότι η κατάστασή μου είναι ακόμα κακή και θα χρειαστώ σίγουρα αρκετές θεραπείες ακόμα.

Ευτυχώς μου έκοψε και πήγα και στον γιατρούλη μου στη θεσ/νίκη ο οποίος μου είπε ότι δεν έχω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ και να το αφήσω να περάσει μόνο του, όπως και έγινε τελικά.

Για να μην αναλύσω και το τι τράβηξα για να μου δώσει τα αποτελέσματα του τεστ παπ που μου έκανε... Όταν κατάλαβε ότι τα θέλω για να τον αφήσω και να πάω αλλού, μια δεν ήταν έτοιμα, μια χαλούσε ο εκτυπωτής, μια δεν μπορούσε να μπει στο πρόγραμμα για να εκτυπώσει, μια τα έστελνε με ταχυδρομείο και δεν ερχότανε ποτέ!! Μου τα έδωσε την τέταρτη φορά που πήγα, αφού η γραμματέας με είδε αποφασισμένη ότι δεν πρόκειται να φύγω χωρίς να τα πάρω.

 

Δεν ντρέπονται λιγάκι, απατεώνες που υπάρχουν..

 

ποιος γιατρος ρε κοριτσι μου απο ολους?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήθελα να αναφέρω όνομα δημόσια μήπως δεν επιτρέπεται.

Για τον δικό σου λέω antaspil, εσένα μπορεί να σου φέρθηκε άψογα, σε εμένα σίγουρα δεν φέρθηκε ούτε σαν σωστός άνθρωπος ούτε φυσικά σαν σωστός γιατρός. Ίσως γιατί έκανα το "λάθος" να του πω ότι είμαι Πειραιά προσωρινά και σύντομα θα επιστρέψω στην πόλη μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ήθελα να αναφέρω όνομα δημόσια μήπως δεν επιτρέπεται.

Για τον δικό σου λέω antaspil, εσένα μπορεί να σου φέρθηκε άψογα, σε εμένα σίγουρα δεν φέρθηκε ούτε σαν σωστός άνθρωπος ούτε φυσικά σαν σωστός γιατρός. Ίσως γιατί έκανα το "λάθος" να του πω ότι είμαι Πειραιά προσωρινά και σύντομα θα επιστρέψω στην πόλη μου.

 

ειλικρινα λυπαμαι..βεβαιως κ δεν εχω λογους να σε αμφισβητισω ουτε να τον δικαιολογησω..αλλωστε η καθε μια εχει δικη της προσωπικη εμπειρια, κ το θεμα του καλου γιατρου ειναι ακρως υποκειμενικο..σιγουρα λυπαμαι..θα ηθελα η γνωμη σου να ειναι καλη οπως η δικη μου κ των γυναικων που εχουν παει εκ μερους μου.. αλλα αυτα σιγουρα συμβαινουν.. κ οσων αφορα τα αποτελεσματα σαφως κ ειναι δικαιωμα σου να τα εχεις σαν αρχειο κ δεν μπορει κανεις να στα δεσμευσει..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κι εγώ τον κύριο Χειράκη έχω. Μένω σε νησί, (ξέρει ότι δεν είμαι μόνιμη πελάτισα) και είμαι όχι μόνο ικανοποιημένη αλλά κατενθουσιασμένη..Μου έκανε τη γέννα του γιου μου,την πιο ευχάριστη εμπειρία που είχα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κι εγώ τον κύριο Χειράκη έχω. Μένω σε νησί, (ξέρει ότι δεν είμαι μόνιμη πελάτισα) και είμαι όχι μόνο ικανοποιημένη αλλά κατενθουσιασμένη..Μου έκανε τη γέννα του γιου μου,την πιο ευχάριστη εμπειρία που είχα ποτέ.

 

δεν εχω λογους να την αμφισβητησω την κοπελα..αλλα θεωρω οτι εφοσων τησ ειπε να κανει αυτο ...αυτο θα θεωρουσε οτι ειναι το σωστο..κ το καλο της υγειας της..δεν το εκανε για τα χρηματα..τον εχω δει να κλαιει..οταν ειχε στα χερια του εξετασεις γυναικας που δεν ηταν καλες..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια, καμιά άλλη σύσταση για γυναικολόγο στον Πειραιά (όχι Νίκαια και άλλα προάστια); Που να συνεργάζεται κατά προτίμηση με Ρέα ή Λητώ ή κάποιο καλό δημόσιο μαιευτήριο;

NLOdp3.png?XyVO1AM4
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καμιά άλλη σύσταση για γυναικολόγο στον Πειραιά (όχι Νίκαια και άλλα προάστια); Που να συνεργάζεται κατά προτίμηση με Ρέα ή Λητώ ή κάποιο καλό δημόσιο μαιευτήριο;

 

ΧΕΙΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΑΡΚΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...