Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρήξιμο στα μάγουλα


Recommended Posts

Το πρωι που γυρισα, μου φανηκε οτι το παιδι ηταν πρησμενο στα μαγουλα..

Ειναι εντελως ανεπαισθητο και καποιος που δεν ξερει το παιδι δεν μπορει να το καταλαβει..

Εγω το καταλαβα οταν τον φιλησα και μετα τον παρατηρησα καλυτερα και ηταν οντως πρησμενος..

Το παιδι παιρνει εδω και μερες κορτιζονη σε σταγονες (περιπου 10 μερες) και φοβηθηκα μηπως ηταν απο αυτο. Ο παιδιατρος που τον πηρα λεει οτι δεν ειναι εφοσον ειναι μονο στα μαγουλα και προφανως θα κανει καποια δερματιτιδα..

Ομως το παιδι δεν εχει κανει ποτε δερματιτιδα ετσι ξαφνικα, και τον τελευταιο καιρο παιρνει παρα πολλα φαρμακα και αντιβιωση και εισπνοες κλπ κλπ, για μια βροχιτιδα που εδω και δυο μηνες δεν λεει να την ξεφορτωθει..

Σκεφτομαι αν δενν εχει υποχωρησει μεχρι αυριο να τον παω στο Παιδων, ασχετα απο τη γνωμη του γιατρου που δεν ειναι συμφωνη με αυτο. Νομιζετε οτι ειναι υπερβολικη?

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μετα απο οσα εχω περασει θεωρω το ενστικτο της μανας αλανθαστο σε τετοιες περιπτωσεις. Αν νοιωθεις οτι κατι δεν παει καλα πηγαινε. Το πολυ πολυ να πας αδικα. Θα νοιωθεις πιο ησυχη ομως.

Προσωπικα θα πηγαινα. Ευχομαι να ειναι ολα καλα. Περαστικουλια σας.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο οσα εχω περασει θεωρω το ενστικτο της μανας αλανθαστο σε τετοιες περιπτωσεις. Αν νοιωθεις οτι κατι δεν παει καλα πηγαινε. Το πολυ πολυ να πας αδικα. Θα νοιωθεις πιο ησυχη ομως.

Προσωπικα θα πηγαινα. Ευχομαι να ειναι ολα καλα. Περαστικουλια σας.

 

:wink:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...