Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για νεογέννητο αγοράκι 0-3 μηνών


Nidri

Recommended Posts

Χαρίζεται μία τσάντα με πολλά-πολλά ρουχαλάκια σε άριστη κατάσταση για νεογέννητο αγοράκι 0-3 μηνών.

 

Παρακαλώ ας επικοινωνήσει όποιος τα έχει πραγματικά ανάγκη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα

με ενδιαφερουν τα ρουχαλακια

το μωρο θα γεννηθει τον μαρτη

ειναι για αυτην την ηλικια?

περιμενω μυνημα σας ευχαριστω

utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers]ttba626.aspx[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

καλη σασ μερα και καλο μηνα.ευχομαι οτι καλυτερο για τον καθενα μασ ξεχωριστα και πανω απο ολα υγεια σε ολουσ!!!!!!!!!!!!!!!ζητω οποια μανουλα μπορει να μου χαρισει ρουχαλακια για αγορι .ειναι 4 μηνων 7 κιλα και υψοσ 66 ποντουσ . οποτε εσεισ μπορειται να υπολογισετε .ειμαι λιγο στεναχωρα οικονομικα λογω ανεργιας του συζυγου και ο δικοσ μου μισθοσ δεν ειναι και οτι καλυτερο .οποτε καταλαβαινεται εχω και ενα κοριτσακι 3,5 ετων. σασ ευχαριστω προκαταβολικα.οποια μπορει να βοηθησει!!!φιλια σε ολεσ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα ! εάν υπάρχουν ακόμη κάποια ρούχα για νεογέννητο αγοράκι καθώς και σεντόνια κούνιας και καλαθούνας,ενδιαφέρομαι κι εγώ.Αρκεί να είναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση.Θα γεννήσω τον Δεκέμβριο και λόγω ανεργίας θα μου ήταν πολύ χρήσιμα.

Ευχαριστώ πολύ :-)

glitterfy114605T710D30.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...