Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Όχι μαρίνα στην παραλία Μαραθώνα


Litsa T

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ελπίζω να μην ξεσηκώσει θύελλα αντιδράσεων το ποστ μου αυτό αλλά θα ήθελα να πω το εξής

 

Διάβασα τη σελίδα αυτή (λίγο στα πεταχτά η αλήθεια είναι) και είδα την διαφωνία (και συμφωνώ)

Αυτό που δεν είδα (και διαφωνώ) είναι η αντιπρόταση

Ωραία... καλό είναι να διαμαρτυρόμαστε και να λέμε ΟΧΙ σε κάποια πράγματα αλλά δε θα πρέπει να μπορούμε να δίνουμε και κάποια εναλλακτική πρόταση?

Ναι μεν, όχι εκεί .... αλλά τότε που?

Για να υπάρχει πρόγραμμα να φτιαχτεί κάτι τέτοιο, πάει να πει ότι υπάρχει η αναγκαιότητα... ότι χρειάζεται.

Συμφωνώ... όχι εκεί! Ας μου πει όμως και κάποιος το που αλλού θα γίνει να το υπερψηφίσω

Δεν αρκεί το να μαχόμαστε για να μην μπει στο σπίτι μας το πρόβλημα αν δεν νοιαζόμαστε σε ποιανού το σπίτι θα πάει να μπει

Οχι εδώ η μαρίνα μας ενοχλεί (δλδ ας πάει παραπέρα να ενοχλεί τους άλλους)

Τι να το κάνω αν δεν το κάνουν εκεί και το κάνουν παραδίπλα σε κάποια άλλη περιοχή που πιθανά πάθει την ίδια ζημιά?

 

Ελπίζω να εκφράζω σωστά τη διαφωνία μου και να με καταλαβαίνετε :oops:

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνω αν δεν το κάνουν εκεί και το κάνουν παραδίπλα σε κάποια άλλη περιοχή που πιθανά πάθει την ίδια ζημιά?

 

:oops:

 

συμφωνω απόλυτα μαζι σου.

Υπογραφω για την οικολογικη καταστροφη οπου και αν συμβαινει.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...