Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιχνίδια


maria

Recommended Posts


Διαφημίσεις


ναι!! είναι πραγματικά σημαντικά...

το ομαδικό παιχνίδι, χωρίς άλλα υποβοηθήματα, όπως παλιά - ότι καλύτερο για τα παιδιά! σούπερ..

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
:lol:

Παρα πολύ καλό!

Άμα βρίσκουμε τέτοια site καλό είναι να τα γνωστοοποιούμε και στους άλλους γονείς !

 

ANGELA ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ SITE ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ http://WWW.AUTISMTODAY.COM . ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Έτυχε να βρω αυτή την ιστοσελίδα και μου φάνηκε πως έχει ενδιαφέρον.

 

http://users.att.sch.gr/grfilip/games/

 

Μπράβο ρε Φανή!!Μου θύμισες τα παιδικά μου χρόνια και τις παιδικές εκείνες αθώες και ανέμελες δραστηριότητες!Αυλή δεν έχουμε δυστυχώς αλλά σίγουρα θα τα δείξω στη δασκάλα του μικρού στα νήπια να τα παίζουν αν της αρέσουν στα διαλλείματα αλλά και θα προσπαθήσω να τα παίξω κι εγώ σε ενοιχτό περιβάλον αλλά και όποια γίνεται ακόμα και μεσα στο σπίτι!!!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μέσα στο σπίιτι τα μικρά παιδιά τους αρέσει να παίζουμε μαζί τους κρυφτό. Γελάνε αφάνταστα όταν τους βρίσκεις και έχουν μια απίστευτη αγωνία μέχριι να τους βρείς!!Ακόμα και μέσα στη ντουλάπα μπορεί να κρυφτούν δέκα φορές και να πιστεύουν ότι και τις 10 προσπαθείς να τους βρεις!Δοκιμάστε το οι αντιδράσεις τους έχουν απίστευτο γέλιο!!!Αλλά να θυμάστε να κάνετε πάντα τους έκπληκτους!!!! :o:o:shock::shock:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Και τα επιτραπέζια τους αρέσουν πολύ ειδικά αν κάθεται μαζί τους ο μπαμπάς και η μαμά υπάρχουν για όλες τις ιλικίες και αν καθήσουμε μαζί τους στρώνονται κι αυτά έχετε δοκιμάσει το παλιό καλό παντογνώστη;

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΕΥΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...