Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορίτσια ποιόν γιατρό έχετε ;


Recommended Posts

Γεια σας! Ξερει καμια τους παρακάτω γιατρους να μου δωσει πληροφορίες?

Κακαλετρης Δημήτρης, χειρακης Μανώλης, Μπαγιωκος Βασίλης , Καλογηρου Ιωαννης.. η αν εχει καποιον αλλο γιατρο στο ρεα... ? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας! Ξερει καμια τους παρακάτω γιατρους να μου δωσει πληροφορίες?

Κακαλετρης Δημήτρης, χειρακης Μανώλης, Μπαγιωκος Βασίλης , Καλογηρου Ιωαννης.. η αν εχει καποιον αλλο γιατρο στο ρεα... ? Ευχαριστώ!

ΕΓΩ ΓΕΝΝΙΣΑ ΤΟ 12 ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ 14 ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΗΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ , ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΗΜΟΥΝ 72 ΚΑΙ ΓΕΝΝΙΣΑ 64 ΚΑΙ ΣΤΟ 2 ΠΗΓΑ 58 ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΟΥΠΕΣ 3,5 ΚΙΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ 3,950 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 . ΕΧΨ ΤΗΝ ΣΑΡΡΑ ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΡΕΑ ΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Γέννησα πρόσφατα στο ιασώ και έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένη με το γιατρό Χάρη Καρπούζη. Με παρακολουθούσε απο την αρχή της εγκυμοσύνης, πριν και μετά το τοκετό με εξέταζε συχνά, ψύχραιμος, ήρεμος, με υποστήριξε πολύ. Εξαιρετικός γιατρός και άνθρωπος, τον συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ειχα γιατρο τον κ.Ευσταθιο Τσαλίκη πριν λίγο πληροφορήθηκα πως "έφυγε" από τη ζωή και έχω ειλικρινά σοκαριστεί! Ήταν απίστευτος άνθρωπος ακόμα και από αυτές τις λίγες φορές που τον επισκεύτηκα με έκανε να χαλαρώσω παρόλο που χω ένα μικρό προβληματάκι. Όπως καταλαβαίνετε ψάχνω καινούριο γιατρό σε περιοχές όπως Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλό Κερατσίνι. Έχετε κάποιους στο μυαλό σας γιατί δεν ειμαι εύκολη σα χαρακτήρας.Προς το παρόν για απλό έλεγχο απλώς αν αργοτερα κάνω παιδάκι θα ηθελα κάποιον υπέρ του φυσιολογικού τοκετού.Sorry αν σας κούρασα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα σας!!!Ειμαι στην 30 εβδομαδα κυησης (7 μηνα).Ο γιατρος μου ειναι ο Κωνσταντινος Πανουλής στο Αρεταιειο!!!Εκει θα γεννησω!Μηπως τον γνωριζετε σαν γιατρο???Ποιες οι εντυπωσεις σας??Μου τον συστησανε σαν καλο γιατρο!Πρωτη φορα εγκυος και γι'αυτο τοσες ερωτησεις!!!

 

My little prince καλησπέρα! Είδα το post σου σχετικά με τον κ.Πανουλή, τελικά εκεί πήγες? αν ναί, μπορείς να μου δωσεις παραπανω πληροφορίες?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ειχα γιατρο τον κ.Ευσταθιο Τσαλίκη πριν λίγο πληροφορήθηκα πως "έφυγε" από τη ζωή και έχω ειλικρινά σοκαριστεί! Ήταν απίστευτος άνθρωπος ακόμα και από αυτές τις λίγες φορές που τον επισκεύτηκα με έκανε να χαλαρώσω παρόλο που χω ένα μικρό προβληματάκι. Όπως καταλαβαίνετε ψάχνω καινούριο γιατρό σε περιοχές όπως Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλό Κερατσίνι. Έχετε κάποιους στο μυαλό σας γιατί δεν ειμαι εύκολη σα χαρακτήρας.Προς το παρόν για απλό έλεγχο απλώς αν αργοτερα κάνω παιδάκι θα ηθελα κάποιον υπέρ του φυσιολογικού τοκετού.Sorry αν σας κούρασα

 

Φαιάκι λυπάμαι για την απώλεια του γιστρού σου.

Ο δικός μου γυναικολόγος λέγεται Ζώης Μαργέλης κι έχει ιατρείο στο κέντρο του Πειραιά. Είναι πολύ καλός άνθρωπος, σχολαστικός σαν γιατρός και δεν σε ξεπετάει στην εξέταση, όσο κόσμο κι αν έχει.

Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου πμ να σου δώσω περισσότερα στοιχεία του.

 

BdmAp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Κορίτσια ειχα γιατρο τον κ.Ευσταθιο Τσαλίκη πριν λίγο πληροφορήθηκα πως "έφυγε" από τη ζωή και έχω ειλικρινά σοκαριστεί! Ήταν απίστευτος άνθρωπος ακόμα και από αυτές τις λίγες φορές που τον επισκεύτηκα με έκανε να χαλαρώσω παρόλο που χω ένα μικρό προβληματάκι. Όπως καταλαβαίνετε ψάχνω καινούριο γιατρό σε περιοχές όπως Πειραιά Νίκαια Κορυδαλλό Κερατσίνι. Έχετε κάποιους στο μυαλό σας γιατί δεν ειμαι εύκολη σα χαρακτήρας.Προς το παρόν για απλό έλεγχο απλώς αν αργοτερα κάνω παιδάκι θα ηθελα κάποιον υπέρ του φυσιολογικού τοκετού.Sorry αν σας κούρασα

 

όταν γέννησα πριν 9 μήνες στο Ρέα, μια κοπέλα δίπλα μου τον είχε γιατρό της... και ήταν η πιο γλυκεία φάτσα του Μαιευτηρίου...φιλικός και καθαρός άνθρωπος..ντόμπρος...

ο δικός μου γιατρός είναι στη 3ης Σεπτεμβρίου (Γκικόντες) και ενώ δεν τον αλλάζω με τίποτα.. σκεφτόμουν να του έκανα μια επίσκεψη από Σεπτέμβρη ... επειδή είναι κοντά στο σπίτι μου... κρίμα

 

πάντως τον γιατρό μου "Ευάγγελος Γκικόντες" σας τον συστήνω ανεπιφύλαχτα.. για κάθε είδους επίσκεψη.. Φαιάκι μου.. μπορεί να είναι μακριά (με το αμάξι βέβαια είναι 15 λεπτά από το Κερατσίνι...) αλλά αξίζει τον κόπο για 1 επίσκεψη ειδικά όταν αποφασίσεις να κανεις παιδάκι.... είναι γρήγορος.. χωρίς πολλά πολλά και μιλάει καθαρά και ευθεία.. είναι ομοιοπαθητικός (εγώ δεν κάνω) και υπέρ των μη-χημικών φαρμάκων... κάνει και βελονισμό Και νομίζω ότι κάνει και γιόγκα ... γιατρό πολύ-εργαλείο....

Χαρούμενη γυναίκα, Ερωτευμενη σύζυγος, Ευτυχισμένη μαμά. violepat.blogspot.grhttp://violepat.blogspot.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

και εγω φαιάκι μένω καματερό και εχω τον ιδιο γιατρο τον Κ Γκονγκα Λάζαρο

σημασία έχει να είσαι ικανοποιημένη με τον γιατρό σου να τον βρίσκεις όποτε θες και δεν πάιζει ρόλο η απόσταση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!:)

 

Μήπως έχει καποια κοπέλα εμπειρία ή άποψη για τον Γκούμα Κωνσταντίνο?

Όποια πληροφορία θα είναι χρήσιμη:D

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Τα αποτελεσματα μου ηταν πολυ καλα... ΑΝ ΤΥΧΟΝ χτυπα ξυλο εχει κανει καποιο λαθος, θα το δουμε στην β'επιπεδου, δεν θα το δουμε; Αυτην θα παω σε κεντρο να την κανω εννοειται.. Τι να κανω, να παω να ξανακανω και την αυχενικη διαφανεια; Ειμαι στην 15η εβδομαδα, δεν ειναι αργα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομιζω klemenis ειναι αργα για αυχενικη διαφανεια γινεται μεχρι τις 13 εβδομαδες maximum

εαν αγχωνεσαι μεχρι το β επιπεδου μπορεις να κανεις και alpha test που γινεται στις 17 εβδομαδες για να σου φυγει το αγχος

Link to comment
Share on other sites

Καλη σας μερα! Προσφατα βρεθηκα χβρις γυναικολογο και μια γνωστη της μαμας μου, μας προτεινε τον κυριο Αλεξανδροπουλο Κωνσταντινο, πηγα τον ειδα, εκανα τις απαραιτητες εξετασεις (παπ-υπερηχο) και βρεθηκε ενα ινομυωμα εξωτερικα της μητρας που πρεπει να το βγαλω, με βαση τα λεγομενα του, ειναι καλος γιατρος ή να ψαξω κι αλλη γνωμη??

Link to comment
Share on other sites

:P καλημερα κοριτσια!!!!ευχομαι σε ολες ενα υγιέστατο μωράκι!!!θα ηθελα να ρωτησω το εξης...εχω χρονια μια γιατρο ΔΑΜΑΛΑ ΕΥΗ λέγεται η οποία με παρακολουθεί τυπικά μια φορα το χρόνο...τώρα που έμεινα εγκυος ομως δεν ξέρω αν θέλω να μεινω σε αυτην....την ειχε καποια κοπέλα ;;υπαρχει καποια γνώμη;ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όλους μας!!!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα γνωρίζει ή έχει εμπειρία από τον μαιευτήρα Γιώργο Κολιόπουλο. Βρίσκομαι στην αναζήτηση γιατρού στο δημόσιο...Ευχαριστώ:P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!:)

 

Μήπως έχει καποια κοπέλα εμπειρία ή άποψη για τον Γκούμα Κωνσταντίνο?

Όποια πληροφορία θα είναι χρήσιμη:D

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Γεια σου, τώρα το ειδα, ειναι ο γιατρός μου, εκει έχω κάνει τα δυο παιδια μου, τι θέλεις να μάθεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Κοριτσια καλησπερα!! Μπορειται να μου πειτε εναν καλο ιατρο στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?? ΓΙατι εχω εναν μπεμπη 5 μηνων κ υποψιαζομαι οτι ειμαι παλι εγκυος κ θεοω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ γιατρο.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...