Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 12/03/2009-ΒΡΕΦΟΣ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΟ ΤΖΑΝΕΙΟ


POPOKI

Recommended Posts

Καλημέρα,

 

Μετά την εκπομπή του MEGA έρχεται ο Τριανταφυλλόπουλος με την δημοσιοποιήσει το παρασκήνιο για το άτυχο βρέφος που πέθανε τόσο άδικα στο ΤΖΑΝΕΙΟ. Είμαι τόσο στεναχωρημένη που δεν μπορώ να γράψω τίποτα άλλο. Με ξεπερνάει αυτό το πράγμα. Βουλευτές υπουργοί και λόγια λόγια και ο άτυχος πατέρας παρών στο στούντιο να μιλάει με την φωνή της λογικής να παραθέτει τα γεγονότα και αυτοί να λένε τις δικές του δικαιολογίες για ελλείψεις και μπούρδες...

Από που να φυλαχτούμε δεν ξέρω πια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το παρακολουθησα κι εγω, ηταν συγκλονιστικο, δεν μπορεσα να κοιμηθω ολο το βραδι. Δεν υπαρχουν λογια, η γραφειοκρατια και το ανυπαρκτο εθνικο συστημα υγειας εκαναν παλι το θαυμα τους με θυμα αυτη τη φορα ενα αθωο βρεφακι. Τρομερο ρε παιδια, κλαιω ακομη οταν το σκεφτομαι.

Το μονο που αναρωτηθηκα ειναι πως δεν σκεφθηκαν οι γοννεις να καλεσουν μια κινητη μοναδα ενος ιδιωτικου μαιευτηριου. Δεν τους το ειπε κανεις;;;;;;

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...