Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποτε ειδατε αναγλυφη την πατουσιτσα,απο την κοιλιτσα??


Recommended Posts

κοριτσια ειμαι στην 29η εβδομαδα,περιμενω αγορακι και ανυπομονω πραγματικα να δω την πατουσα του,η το χερακι του αναγλυφο.......αφου ολη την ωρα κοιταω την κοιλιτσα μου κ δν φαινεται τπτ.....:-(:sad::-(

ειναι πολυ ζωηρουλις αλλα πατουσα πουθενα.........:shock::shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια ειμαι στην 29η εβδομαδα,περιμενω αγορακι και ανυπομονω πραγματικα να δω την πατουσα του,η το χερακι του αναγλυφο.......αφου ολη την ωρα κοιταω την κοιλιτσα μου κ δν φαινεται τπτ.....:-(:sad::-(

ειναι πολυ ζωηρουλις αλλα πατουσα πουθενα.........:shock::shock:

 

εγω προσωπικά σε 1 φωτογραφία που ειχε υποστεί photoshop:))). δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι τετοιο. ειδα εξογκώματα προς το τελος της εγκυμοσύνης μου απο αγκωνα και ποδαράκι αλλα αυτο που λες δεν νομίζω να υφίσταται...

ισως δε δίδυμη κύηση που ειναι λίγο στριμωγμένα??δεν εχω ιδέα!

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποτέ δεν είδα τίποτα περισσότερο από ένα εξόγκωμα να πηγαινοέρχεται! :) Καμιά φορά και δύο ταυτόχρονα προς την αντίθετη κατεύθυνση, σαν να τεντωνόταν! :)

 

Μου είχε έρθει πριν πολλά χρόνια ένα e-mail με μια κοιλιά και μια πατούσα ανάγλυφη, αλλά θεώρησα ότι ήταν φωτομοντάζ... Μη σε απογοητεύω όμως, ίσως μπορεί να συμβεί, δεν ξέρω...

5k3tp2.png
Link to comment
Share on other sites

κι εγω εξογκωματακια εχω δει, εχω νιωσει πατουσακια και αγκωνες, αλλα πατουσα δεν ειδα ποτε!!

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγω είδα ποτέ είτε πατούσα ή χεράκια.

Και ακόμα περισσότερο δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω αν αυτό που πιάνω είναι πόδι χέρι ή πωπός...............

Το χω δει και γω αυτό που λες αλλά μόνο σε φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ εγω εξογκωματα βλεπω μονο παει αριστερα δεξια........αχ και την εχω δει αυτην την photo και πραγματικα λιωνω....πολυ μ αρεσει.......

ηθελα να την εισαγω εδω αλλα δν τα καταφερα...........-(-(

Link to comment
Share on other sites

και γω εναν ογκο εβλεπα να πηγαινοερχεται οντως η φωτο δεν ειναι πραγματικη...αλλα ειχα ρωτησει την γιατρο μου κ μου ειχε πει οτι στο πανω μερος ηταν ο ποπος τον οποιο η κυρια κουναγε κ τουρλωνε κ καμια φορα. ειναι νομιζω λιγο δυσκολο να δεισ κατι γτ δεν ειναι ακριβως κατω απο το δερμα το μωρο.

Link to comment
Share on other sites

οντως δεν ειναι αληθινη και εχει δημοσιοποιηθει κιολας το οτι εχει υποστει ψηφιακη επεξεργασια!!!αυτο το πραγμα δε γινεται!!οπως ειπαν και τα κοριτσια, μονο εξογκωματα φαινονται!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι κι εγω δε νομιζω πως ειναι εφικτο να δεις πατουσα! δηλαδη αν ειχε τη φατσα προς τα μπρος θα βλεπαμε μια μυτη ξαφνικα???;) πολυ φωτοσοπ η φωτο με τη πατουσα ομως.

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

αιωνας μου φαινεται μεχρι να τον εχω στην αγκαλιτσα μου.............:roll::roll:

και πραγματικα ανυπομονω και γι'αυτο θελω να τον καταλαβαινω πιο εντονα....μερικες φορες ριχνω ενα γελιο με τις κινησεις που κανει,λες και χορευει........(ειναι το πρωτο μου παιδακι γι'αυτο ειμαι τοσο ενθουσιασμενη,μη με παρεξηγειτε...........):-P:cool::lol::lol::wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αιωνας μου φαινεται μεχρι να τον εχω στην αγκαλιτσα μου.............:roll::roll:

και πραγματικα ανυπομονω και γι'αυτο θελω να τον καταλαβαινω πιο εντονα....μερικες φορες ριχνω ενα γελιο με τις κινησεις που κανει,λες και χορευει........(ειναι το πρωτο μου παιδακι γι'αυτο ειμαι τοσο ενθουσιασμενη,μη με παρεξηγειτε...........):-P:cool::lol::lol::wink:

 

 

μη σκας και στο δευτερο και στο τριτο ετσι θα εισαι αχαχαχαχχαχαχα...εγω τουλαχιστον στη δευτερη ημουνα ακομη πιο συνειδητοποιημενη χααχχααχαα) με το καλο!

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

:( Την έχω δει τη φώτο και νόμιζα ότι είναι real.Κρίμα!Θα ήταν υπέροχο να βλέπεις τα πατουσίνια του μωρού.Εγώ δεν το έχω νιώσει καν ακόμα.Μου είπαν μετά την 19η εβδομάδα.
tta4bed.aspx
Link to comment
Share on other sites

ναι κι εγω δε νομιζω πως ειναι εφικτο να δεις πατουσα! δηλαδη αν ειχε τη φατσα προς τα μπρος θα βλεπαμε μια μυτη ξαφνικα???;) πολυ φωτοσοπ η φωτο με τη πατουσα ομως.

 

Χα χα φανταζεσε.............!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:p:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι δεν γινεται να φανει καθαρα χερακι η ποδαρακι αλλα μετα απο δυο τρεις γεννες η κοιλιτσα γινεται ποιο μαλακη και διακρινονται καλυτερα καποιες κινησεις.δειτε το βιντεακι παρακατω.ο αντρας μου ειναι σιγουρος οτι γινεται.θα ψαξω μπας και βρω αυτα που λεει οτι εχει δει σ το youtube

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι δεν γινεται να φανει καθαρα χερακι η ποδαρακι αλλα μετα απο δυο τρεις γεννες η κοιλιτσα γινεται ποιο μαλακη και διακρινονται καλυτερα καποιες κινησεις.δειτε το βιντεακι παρακατω.ο αντρας μου ειναι σιγουρος οτι γινεται.θα ψαξω μπας και βρω αυτα που λεει οτι εχει δει σ το youtube

 

αχ αυτα τα videos πολυ μ αρεσουν καθομαι κ γω μερικες φορες κ τα χαζευω...........:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ποτε ειδατε αναγλυφη την πατουσιτσα,απο την κοιλιτσα??

 

Οταν εκανα υπερηχο λιγο πριν γεννησω (ντοπλερ ή κατι τετοιο λεγοταν :lol::lol:) ηταν διπλα μου μια κοπελα με διδυμα. Η κοιλια της ηταν τοσο τσιτωμενη και το δερμα της τοσο λεπτο (ηταν στις μερες της) .

Πατουσα δεν ειδα (σε κεινη εννοειτε γιατι σε μενα... ποτε δεν ειδα) αλλα οταν την κλωτσησε εμεινα.... Νομιζα οτι θα βγει το ποδι εξω :-D (μιλαμε θυμηθηκα το alien :lol::lol::lol:)

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...