Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αμπιγιέ φόρεμα στον 8ο μήνα


Recommended Posts

γεια σας! στις αρχές Νοέμβρη που με το καλό θα είμαι στον 7ο, γίνομαι κουμπάρα (γάμος). :cool:

μένω Θεσσαλονίκη - έψαξα σε καταστήματα με ρούχα εγκυμοσύνης, δεν βρήκα κάτι που να μου αρέσει. (ένα μαγαζί που υπήρχε στην 1η μου εγκυμοσύνη με πολύ όμορφα ρούχα, το formes, δυστυχώς δεν υπάρχει πια)

έχετε κάτι άλλο να προτείνετε; ειδάλλως θα πρέπει πολύ πολύ σύντομα να ράψω, και πάλι δεν έχω ιδέα τι αλλά και που! :confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Myangel, δεν ξερω αν θα βρεις κατι καλό, εγω πάντως ψωνίζω από το ίντερνετ -δες εδω: http://www.asos.com/Women/Maternity/Cat/pgecategory.aspx?cid=5813

 

Χρεώνουν περίπου 5-6 ευρω εξτρα για την αποστολη - κι εχουν γενικα μεγάλη ποικιλία.

 

Καλή τύχη!

 

jenjen

Link to comment
Share on other sites

Myangel, δεν ξερω αν θα βρεις κατι καλό, εγω πάντως ψωνίζω από το ίντερνετ -δες εδω: http://www.asos.com/Women/Maternity/Cat/pgecategory.aspx?cid=5813

 

Χρεώνουν περίπου 5-6 ευρω εξτρα για την αποστολη - κι εχουν γενικα μεγάλη ποικιλία.

 

Καλή τύχη!

 

jenjen

 

έχω πάθει την πλάκα μου!!! είναι τέλεια!!!!!!

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity-Exclusive-Lace-Insert-Maxi-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1155073&cid=5813&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Black

 

εεεε???? με 60ευρουδάκια????? το παρήγγειλα! (ελπίζω να κάνει για την περίσταση...!!!)

έχει και επιστροφή χρημάτων, οπότε... σούπερ!!

thanks Και πάλι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρα κουκλα θα εισαι!!:D:D

 

μην αμελησεις μετα να γραψεις αν ειχες κανενα παραπονο με την αποστολη, με τα χρηματα η με την ποιοτητα γιατι μ αρεσαν τοσο πολυ τα σχεδια τους που λεω κι εγω να παρω απο κει φορεμα για τον γαμο της κολλητης μου! μην τρεχω στα μαγαζια τσαμπα!:P

 

καλη κουμπαρια!! καλη λευτερια!!:D

Link to comment
Share on other sites

Kαταπληκτικο το φορεμα myangel! Αντε και καλη κουμπαρια!

Πάντως έχω ψωνισει πολλές φορες απτο Asos και δεν εχω παραπονο - και στη εγκυμοσυνη αλλα και κανονικα - και οι τιμες πολυ καλες.

φιλακια, jenjen

Link to comment
Share on other sites

τελειο!και εγω εχω ηδη ψωνισει για εγκυμοσυνη απλα το ενα παντελονι που πηρα (τελειο και φθηνο) ηταν μικρο αρκετα, δεν ξερω τι εκανα λαθος, και το επεστρεψα απλα πληρωσα τα μεταφορικα για αγγλια 7? και το παντελονι εκαν 15...σνιφ, τεσπα, τωρα λιγουρευομαι κατι αλλα

με το καλο η κουμπαρια

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
τελειο!και εγω εχω ηδη ψωνισει για εγκυμοσυνη απλα το ενα παντελονι που πηρα (τελειο και φθηνο) ηταν μικρο αρκετα, δεν ξερω τι εκανα λαθος, και το επεστρεψα απλα πληρωσα τα μεταφορικα για αγγλια 7? και το παντελονι εκαν 15...σνιφ, τεσπα, τωρα λιγουρευομαι κατι αλλα

με το καλο η κουμπαρια

ngeo μόνο 7 ευρώ μεταφορικά πληρωσες για να το στείλεις πίσω ? με τι? με τα ελτα? πες μου σε παρακαλώ γιατί θέλω κι εγώ να επιστρέψω κάτι, ένα παντελόνι που μου είναι μεγάλο. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

το φόρεμα ήρθε και είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ - ακόμη κι εγώ που δεν έχω την σιλουέτα της μοντέλας, εξεπλάγην!! και ήρθε σε 1 εβδομάδα... σούπερ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...