Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΤΑΛΛΑΣΣΩ ΚΑΣΤΡΟ PLAYMOBIL


Recommended Posts

Ανταλλάσσω τα παρακάτω κάστρα μαζί ή χωριστά με κάτι που θα μου προτείνετε και θα το χρειάζομαι.

 

Playmobil Μεγάλο Κάστρο Των Δράκων (κωδ. προϊόντος 4835)

Playmobil Μυστικό Φρούριο Δράκων (κωδ. προϊόντος5480)

 

Τα κάστρα είναι σε άριστη κατάσταση, ελάχιστα χρησιμοποιημένα.

 

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να έχει φωτογραφίες ή άλλο υλικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

επειδή δυσκολεύομαι λίγο μήπως μπορείς να μου προτείνεις εσύ κάτι?

κανένα φούτερ L, ή κάτι για τα ζουζούνια μου: αγόρι 8, κορίτσια 6 & 3 ετών.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Ενδιαφερομαι για τα καστρα , αν δεν τα εχεις δωσει. Θα σκεφτω τι μπορω να ανταλλαξω κ θα επανελθω.... Απλα να ξερω αν ειναι διαθεσιμα ακομα. Εχω π.χ μια μικρη πισινα μπαλκονιου απο τα elc αχρησιμοποιητη η οποια ειναι κ για εσωτερικο χωρο αν βαλεις πχ μπαλακια. Ενδιαφερεσαι για κατι τετοιo?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οκ!! μπορω να σου στειλω φωτο, αλλα αν θελεις επικοινωνησε με pm για να στις στειλω σε μειλ, γιατι μονο ετσι μπορω να στειλω φωτο. δεν ξερω να ανεβαζω...

Link to comment
Share on other sites

εχω μπλουζα λευκη λαρτζ benetton με v στο λαιμο και μανικια που μπορουν να διπλωθουν ως κατω απο τον αγκωνα και να δεσουν με κουμπι. ειναι 2 φορες φορεμενη. θα σε ενδιεφερε?

Link to comment
Share on other sites

εχω μπλουζα λευκη λαρτζ benetton με v στο λαιμο και μανικια που μπορουν να διπλωθουν ως κατω απο τον αγκωνα και να δεσουν με κουμπι. ειναι 2 φορες φορεμενη. θα σε ενδιεφερε?

 

μάλλον όχι..., για φούτερ ενδιαφέρομαι περισσότερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...