Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παρτυ μπαλαρινα


Recommended Posts

καλησπερα..η μαριανθη 10/03 κλεινει τα 4.ξερω οτι ειναι νωρις αλλα θελω ιδεες και γνωμες επειδη μενουμε μυτιληνη και αν μου προτεινεται κατι πρεπει να τα βρω εγκαιρως..περυσι καναμε παρτυ dora

φετος παμε μπαλετο και θελω να εχουμε θεμα μπαλαρινα!τι λετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελα ντε..δεν ξερω..παρτυ μπαλαρινα..πχ να βρω απο πιατακια ποτηρακια κτλ μεχρι διακοσμητικα...σε τζαμπο εχετε δει κατι?περυσι απο τζαμπο ολα μιση τιμη τα πηρα ακριβως τα ιδια με εδω..μας κλεβουνε στην επαρχεια!

Link to comment
Share on other sites

αχ σε μπαλαρανι δεν ειδα στα τζαμπο αλλα στο μαρινοπουλο ειχ επαρει η αδερφη μου γιατι εκανε κ εκεινη παρτυ με αυτο το θεμα θα την ρωτησω κ θα σου γραψω

.....

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ τί τέλεια πράγματα έχει:

http://www.thefind.com/gifts/info-ballerina-party-supplies

Στα jumbo το μόνο σχετικό που έχω δει είναι κάτι σημειωματάρια με λουκέτο,που στο εξώφυλλο έχουν πουέντ.Το πήρα κι εγώ,γιατί κατά βάθος είμαι παιδί και έχει 2,5 ευρώ,αν δεν κάνω λάθος.Θα μπορούσες να το έχεις σαν βιβλίο ευχών ή να το δώσεις για δωράκι,αν σκοπεύεις να εφαρμόσεις το "έθιμο".

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ούτε εγώ έχω ψωνίσει έτσι ποτέ,αλλά είναι πολλά τα κορίτσια που το κατέχουν το άθλημα.Κάποια θα σου πει.Τώρα για Μαρινόπουλο,δεν έχω ιδέα,αλλά κάποια κοπέλα που ψωνίζει από εκεί θα μπορούσε να τα πάρει και να σου τα στείλει.Εγώ δεν έχω κάποιον κοντά μου.

Link to comment
Share on other sites

ελενη μου θα παω αυριο να ψωνισω αν δω κατι θα σου γραψω κ αν θεσ σου τα αγοραζω κ σταστελνω . θα σημεφερη ομωσ να τα στηλω απο εδω ?

.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έψαχνα και εγώ πριν από λίγο καιρό υλικό για να κάνω τα γενέθλια της κορούλας μου με αυτό το θέμα αλλά δυστυχώς δεν βρήκα τίποτα και τελικά αναγκάστηκα και άλλαξα θέμα. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά τουλάχιστον εγώ δεν έβγαλα άκρη. Και δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να παραγγείλω από ξένο site. Προσπάθησα με 1-2 ελληνικά αλλά δεν είχαν τίποτα :?........ παράξενο!!!!!!!!

aYVcp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν το θεωρώ και τόσο απαραίτητο να έχεις πιάτα,ποτήρια και τα σχετικά με την φιγούρα του θέματος.Σίγουρα είναι όμορφο να είναι σεταρισμένα, αλλά αν δεν βρίσκεις,δεν είναι ανάγκη να αλλάξεις θέμα μόνο και μόνο γι'αυτό.Πάρε πιατάκια σε ροζ χρώμα,που παραπέμπουν στα παπουτσάκια της μπαλαρίνας και παίξε πολύ με τα προσκλητήρια,τον στολισμό και την τούρτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και παλι..επαναφερω το θεμα..αν δειτε καπου οτιδηποτε σχετικο με στολισμο μπαλαρινας παρακαλω να με ενημερωσετε αμμεσα!

δεκτες οποιες ιδεες και κυριως απο ελληνικα σαιτ επειδη δεν εχω παραγκειλει ποτε απεξω..

Link to comment
Share on other sites

Ελένη, καλησπέρα!!!

Να χαίρεσαι τη μικρούλα σου.

Πάλι βρε αγχώνεσαι με τα γενέθλια της μικρής; Λοιπόν, επειδή είδα ότι δεν έχεις βρει και πολλά πράγματα, τι θα έλεγες εάν έπαιρνες θέματα από το θέμα μπαλαρίνα. Τι εννοώ; Η φούστα της μπαλαρίνας είναι από τούλι, μπορείς στο τραπέζι γύρω γύρω να προσθέσεις ροζ ή ό,τι άλλο χρώμα θέλεις τούλι. Όπως σου είπαν και τα άλλα κορίτσια, αγόρασε ροζ ή άλλο χρώμα, μην γίνουν όλα ροζ, πιατάκια, ποτηράκια, κ.λπ. Οι μπαλαρίνες συχνά φορούν στέμα, διάλεξε προσκλητήρια με κάποιο στέμα. Μην ξεχνάς ότι ένα πολύ γνωστό μπαλέτο είναι "Η λίμνη των κύκνων", μπορείς να αγοράσεις μινιατούρες κύκνων και να στολίσεις την τούρτα ή να κόψεις τα σαντουϊτσάκια με μορφή κύκνων, χρησιμοποιώντας κουπ κατ σε αυτό το σχήμα, εάν υπάρχει δεν ξέρω. Εάν έχεις αποφασίσει να χαρίσεις στα παιδάκια δωράκια, μπορείς να βρεις από το internet τα παπουτσάκια της μπαλαρίνας (τα πουέντ, εάν το γράφω σωστά), να κάνεις χαρτοκοπτική και να γεμίσεις τα παπουτσάκια με καραμελίτσες που θα δωρίσεις, κλείνοντάς τα με κορδέλα. Μήπως θα καλέσεις κάποιον να απασχολήσει τα μικρά; Τότε, πες εάν είναι εύκολο κι είναι κοπέλα, αντί για Χιονάτη ή κάτι άλλο, μήπως είναι εύκολο να ντυθεί μπαλαρίνα.

Δεν ξέρω, τι άλλο έχεις σκεφθεί. Θα τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα..επαναφερω το θεμα..ειδα και δω σε ενα μαγαζι για δωρακια κατι μπαλαρινες απο πορσελανη και για αγορια φλυτζανες..

δεν εχω βγει ακομα για ψαξιμο..

προσκλητηρια θα κανει ο αδερφος μου το κατεχει καλα το θεμα..

πειτε και αλλες ιδεες κοριτσια..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...