Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

MACLAREN TECHNO XLR


Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας! Ενδιαφερομαι να αγοράσω το καρότσι της Μακλαρεν. Μήπως ξερει καμια απο εσας που και πως μπορω να βρω το χρώμα charcoal-majesty? Στη Θεσσαλονική οπου και να εψαξα δεν το βρηκα, το συγκεκριμενο χρώμα το βρηκα σε site αγγλικό. Όσες παραγγειλατε μεσω ιντερνετ, αντιμετωπισατε προβλημα; Στην Ελλαδα κυκλοφορουν 3 αποχρώσεις μαυρο-σαμπανι (δεν θελω μαυτο για παιδακι), καφε-ροζ και καφε-μπλε! Περιμενω κοριτσακι, αλλά και το καφε ροζ το θεωρω δεσμευτικο!!Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


tania εγώ το πήρα εδώ http://www.pramworld.co.uk/index.html?action=search&searchtype=prodNameID&quicksearch=maclaren%techno&searchOpt=exact

σε μια εβδομάδα είχε έρθει....ειναι πολύ αξιόπιστο site και η τιμή του δεν έχει καμία σχέση με ελλάδα

gNrhp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας! Ενδιαφερομαι να αγοράσω το καρότσι της Μακλαρεν. Μήπως ξερει καμια απο εσας που και πως μπορω να βρω το χρώμα charcoal-majesty? Στη Θεσσαλονική οπου και να εψαξα δεν το βρηκα, το συγκεκριμενο χρώμα το βρηκα σε site αγγλικό. Όσες παραγγειλατε μεσω ιντερνετ, αντιμετωπισατε προβλημα; Στην Ελλαδα κυκλοφορουν 3 αποχρώσεις μαυρο-σαμπανι (δεν θελω μαυτο για παιδακι), καφε-ροζ και καφε-μπλε! Περιμενω κοριτσακι, αλλά και το καφε ροζ το θεωρω δεσμευτικο!!Ευχαριστω

 

Εγώ έχω πάρει σε γκρι-πορτοκαλί (κεραμιδί) κι έχω κοριτσάκι. Είναι πολύ σπορ και ουδέτερο χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει σε γκρι-πορτοκαλί (κεραμιδί) κι έχω κοριτσάκι. Είναι πολύ σπορ και ουδέτερο χρώμα.

 

απο που το πηρες τελικα; Γιατί ουτε αυτη την αποχρωση βρηκα Θεσσαλονική.

Link to comment
Share on other sites

tania εγώ το πήρα εδώ http://www.pramworld.co.uk/index.html?action=search&searchtype=prodNameID&quicksearch=maclaren%techno&searchOpt=exact

σε μια εβδομάδα είχε έρθει....ειναι πολύ αξιόπιστο site και η τιμή του δεν έχει καμία σχέση με ελλάδα

 

 

Σ ευχαριστώ πολύ! Ειχε ολο τον εξοπλισμο (ποδοσακο κτλ?). Τα μεταφορικα ήταν ακριβα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ ευχαριστώ πολύ! Ειχε ολο τον εξοπλισμο (ποδοσακο κτλ?). Τα μεταφορικα ήταν ακριβα?

ναι ο ποδόσακος και κάλυμμα βροχής ήταν με το καρότσι, πήρα extra την ομπρελα....για το καρότσι μόνο δεν ξέρω μεταφορικά γιατι είχα πάρει και το recaro κάθισμα αυτοκινήτου...για όλα αυτά πλήρωσα 80 ευρώ μεταφορικά περίπου..δλδ γύρω στα 530 ευρώ όλα μαζί, τιμή πολύ συμφέρουσα αν σκεφτείς οτι εδώ έχει μόνο το καρότσι 435 και το κάθισμα περίπου 250.

gNrhp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες!! Xρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείτε!!

Έχω ρωτήσει και σε άλλο θέμα που αφορά το συγκεκριμένο καρότσι, αλλά δεν μου απάντησαν και θέλω την βοήθειά σας...

Αγορασα το maclaren techno xlr και εμαι σουπερ ικανοποιημενη, ΑΛΛΑ: δεν μπορω να βαλω την επενδυση καθισματος. Δεν καταλαβαινω πώς να λυσω τα λουρια, αφου ειναι διπλοραμμενα ωστε να μην αποχωριζονται. Ουτε οι οδηγιες με βοηθησαν και στο ιντερνετ δεν βρηκα κατι...

Πώς λυσατε τα λουρια και βαλατε την επενδυση??

Help me!!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες!! Xρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείτε!!

Έχω ρωτήσει και σε άλλο θέμα που αφορά το συγκεκριμένο καρότσι, αλλά δεν μου απάντησαν και θέλω την βοήθειά σας...

Αγορασα το maclaren techno xlr και εμαι σουπερ ικανοποιημενη, ΑΛΛΑ: δεν μπορω να βαλω την επενδυση καθισματος. Δεν καταλαβαινω πώς να λυσω τα λουρια, αφου ειναι διπλοραμμενα ωστε να μην αποχωριζονται. Ουτε οι οδηγιες με βοηθησαν και στο ιντερνετ δεν βρηκα κατι...

Πώς λυσατε τα λουρια και βαλατε την επενδυση??

Help me!!

:lol::lol::lol:....clelia συγνώμη που γελάω αλλά θυμήθηκα τα δικά μου...έφαγα μια μέρα ολόκληρη να σπαζοκεφαλιάζω όχι τόσο πως θα βάλω την επένδυση αλλά πως θα ξαναβάλω τους ιμάντες όπως τους είχαν περασμένους....

για να περάσεις τα λουράκια ώμου απλά θα αφαιρέσεις τα προστατευτικά μαξιλαρακια και μετά θα τα περάσεις απο τις σχισμές, όταν τα περάσεις θα ξανατοποθετήσεις τα μαξιλαράκια (το είπα καλά ή σε μπέρδεψα κι αλλο???:mrgreen:)...για τα λουριά που βρίσκονται στη μέση θα τα βγάλεις τελείως απο τα πλαστικά μέρη, θα τα περάσεις κι αυτά και μετά θα ξαναβάλεις τα λουράκια στα πλαστικα (το πέρασμα που έχουν κάνει αυτοι απο το εργοστάσιο αποκλείεται να το πετύχεις...αν ναι πές το μου:mrgreen::mrgreen:)

και το τελευταίο που έχει το σήμα του maclaren περνάει όπως είναι απο τη σχισμή...δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα...οτι απορία έχεις γράψε

gNrhp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:....clelia συγνώμη που γελάω αλλά θυμήθηκα τα δικά μου...έφαγα μια μέρα ολόκληρη να σπαζοκεφαλιάζω όχι τόσο πως θα βάλω την επένδυση αλλά πως θα ξαναβάλω τους ιμάντες όπως τους είχαν περασμένους....

για να περάσεις τα λουράκια ώμου απλά θα αφαιρέσεις τα προστατευτικά μαξιλαρακια και μετά θα τα περάσεις απο τις σχισμές, όταν τα περάσεις θα ξανατοποθετήσεις τα μαξιλαράκια (το είπα καλά ή σε μπέρδεψα κι αλλο???:mrgreen:)...για τα λουριά που βρίσκονται στη μέση θα τα βγάλεις τελείως απο τα πλαστικά μέρη, θα τα περάσεις κι αυτά και μετά θα ξαναβάλεις τα λουράκια στα πλαστικα (το πέρασμα που έχουν κάνει αυτοι απο το εργοστάσιο αποκλείεται να το πετύχεις...αν ναι πές το μου:mrgreen::mrgreen:)

και το τελευταίο που έχει το σήμα του maclaren περνάει όπως είναι απο τη σχισμή...δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα...οτι απορία έχεις γράψε

amande μου σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!

Τελικά το βρηκα μόνη μου η πανηχαζη, πριν από μία ώρα: Ηθελα να "λυσω" τις τιραντες για να περασω την εξωτερικη επενδυση του καροτσιου. Τελικα δεν θελουν λυσιμο οι τιραντες, εχουν μια πολυ μικρη χαραμαδα (η σχισμή που λες και εσύ) που περνανε!!

Και παλι σε ευχαριστω!!

Α ρε παίδεμα από χθες!! Να βάλω τα κλάματα μου 'ρχότανε!!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε νιώθω :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

 

Αχ!!τώρα είδα το τικεράκι σου...έχουν μια μερα διαφορά τα μωράκια μας!!:D

Όντως!! Να μας ζήσουν!!

Τα πρώτα μας Χριστούγεννα :D :D :D !!!!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας!Ενδιαφερομαι να παρω το xlr το καφε γαλαζιο σε οικονομικη τιμη αλλα δε το βρησκω...μονο σε mothercare το βρηκα 490 ευρω:shock:.Γνωριζει καποιος καποιο καταστημα που να μπορω να το εχω φθηνοτερα?Μηπως ειναι παλιο μοντελο?Θελω να εχει κ αυτο το extra μαξιλαρακι.Στο site που προτεινετε παραπανω το εχει σε ροζ-καφε η σε κοκκινο,κοριτσιστικα!

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΝΑ το βρηκα στο pramworld σε 2 χρωματα,

μαυρο-σαμπανι http://www.pramworld.co.uk/product/5106/Maclaren_Techno_XLR_2011_Black_Champagne και

ανθρακι-μωβ http://www.pramworld.co.uk/product/10417/Maclaren_Techno_XLR_2011_Charcoal_Majesty.

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Τι περιελαμβανε αλλο?Ποδοσακο,ομπρελα κ.λ.π. η τα αγοραζεις?Θελω να εχει ακομη και το extra καλυμα με το μαξιλαρακι στο κεφαλι.Αυτο τα εχει?

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ευχαριστω πολυ αυτο θα παρω απο αυτο εδω το site http://www.itsababy.co.uk/prams-pushchairs/strollers-buggies/maclarentechno-xlr-coffee-sky-blue

το παραθετω ξανα για οποια κοπελα το ψαχνει επισης γιατι ειναι η καλυτερη τιμη που εχω δει για το συγκεκριμενο μοντελο Xlr

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα! Παρήγγειλα το καρότσι Maclaren XLR μέσω ίντερνετ από το pramworld πριν από 2 εβδομάδες. Μου έστειλαν μήνυμα ότι έφυγε από Αγγλία μέσω εταιρίας Interlink πριν μία εβδομάδα. Εδώ δεν έχει φτάσει ακόμη και ανησυχώ. Ξέρετε με ποια εταιρία κούριερ συνεργάζεται η Interlink στην Ελλάδα; (ή έστω το σάιτ pramworld με ποια εταιρία στέλνει τα προιόντα); Εσείς που τα λάβατε είχατε προηγουμένως ενημερωθεί τηλεφωνικά ή απλά σας έστειλαν το προιόν στο σπίτι;

Link to comment
Share on other sites

πριν ένα χρόνο που το παρήγγειλα, ήρθε σε 2 (ή σε 10 μέρες, δεν θυμάμαι καλα) εβδομάδες με acs και δε με είχαν πάρει τηλ.νωρίτερα....δε σου έχουν δώσει αριθμό για tracking?

gNrhp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! Ο μόνος αριθμός που ξέρω είναι ο αριθμός της παραγγελίας μου στο pramworld, αλλά δεν νομίζω να είναι ο ίδιος με τον αριθμό tracking που λες. Άρα δεν μπορώ να το αναζητήσω στη μεταφορική εταιρία χωρίς τον κωδικό. Ίσως πρέπει να στείλω e-mail στο pramworld για να με ενημερώσουν..

Link to comment
Share on other sites

στο mail μου είχαν στειλει απο pramworld έγραφε αυτά

 

Dear Mrs ..... ,

Thanks for your order. Your order will be despatched today via DPD/Interlink.

 

Your parcel ident code:

15976764829544

15976764829546

Click on the following link www.interlinkexpress.com to track your parcel.

Please allow up to 7 working days for delivery.

Please sign for your consignment as ʽuncheckedʼ and double check with the courier that you are signing for the correct number of parcels. Failure to do so may result in delays if there are shortages or damages with your order.

Please quote your order ID in any correspondence.

Thank you for shopping with us,

Winstanleys Pramworld

gNrhp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...