Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χρειαζομαι ενα τριημερο!!!!!!


ΠΑΡΟΣ

Recommended Posts

καλημερα σε ολες τις μανουλες....ξερω πως εσεις που μενετε στην αθηνα θα με βριζεται αλλα μενω στην παρο και παρολα αυτα θελω να παω καπου να αλλαξω λιγο παραστασεις με τον αντρα μου μπορουμε να λειψουμε μονο 3 μερες και σκεφτηκαμε τα κουφονησια που ειναι κοντα και ησυχα...ξερετε να προτεινετε κατι εκει που να ειναι ιδανικο για οικογενεια???εχω ενα μωρακι 10 μηνων και ψαχνω για studio.ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα

Θέλουμε να πάμε κάπου με τα παιδια γι Σκ...΄Θέλω να μου προτείνετε

1)Μέρος να είναι κοντά , αν είναι νησί θα ήθελα να πάω χωρις αυτοκίνητο και να αράξουμε εκεί που θα μεινουμε, χωρις να γυρίσουμε το νησί

 

2)Κατάλυμα οικονομικό και κοντα στη θάλασσα χωρις να παίρνουμε αυτοκίνητο..

 

Εχω σκεφτει Αγκίστρι, Αίγινα, Ευβοια, Πόρτο Χέλι...από αυτα τι ξέρετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Θέλουμε να πάμε κάπου με τα παιδια γι Σκ...΄Θέλω να μου προτείνετε

1)Μέρος να είναι κοντά , αν είναι νησί θα ήθελα να πάω χωρις αυτοκίνητο και να αράξουμε εκεί που θα μεινουμε, χωρις να γυρίσουμε το νησί

 

2)Κατάλυμα οικονομικό και κοντα στη θάλασσα χωρις να παίρνουμε αυτοκίνητο..

 

Εχω σκεφτει Αγκίστρι, Αίγινα, Ευβοια, Πόρτο Χέλι...από αυτα τι ξέρετε?

 

Στην Αγ. Μαρίνα στην Αίγινα πας κατευθείαν από Πειραιά, δεν χρειάζεσαι αυτοκίνητο, είναι όλα δίπλα στην παραλία, καταλύματα, ταβέρνες, καφετέριες κλπ και η θάλασσα υπέροχη (οργανωμένη παραλία)...Απ'ότι ξέρω οι τιμές είναι νορμάλ αλλά δεν έχω κάτι υπόψη μου γιατί έχω χρόνια να πάω!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

Εχει δίκιο το χριστινάκι για την Αγ.Μαρίνα, έχει ferry απο Πειραια, κατευθείαν στην Αγ.Μαρίνα. Εχει ωραία περαντζάδα, ταβερνάκια, fast food, καφετεριες, πολύ όμορφη παραλία και πάρα πάρα πολλά καταλύμματα σε πολύ οικονομικές τιμές.

Και το αγκίστρι καλό είναι, απλά είναι σε όλα του πολύ πιο ακριβό!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω και εγω για Αγια Μαρινα!!

 

Επισης,το αγκιστρι ηταν το νησι εκλπηξη για μενα!!Πανεμορφο,μεσα στο πρασινο,οικογενειακο μερος,προσιτες τιμες,φανταστικες παραλιες!!Αν μπορουσα θα ηθελα να ξαναπαω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...