Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΑΝ ΣΑΣ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΑΥΤΟ.

ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΞΥΡΙΣΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΠΗΚΑ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΚΟΙΤΑΖΕ ΜΕΤΑ.

ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΦΟΡΑΩ ΕΣΩΡΟΥΧΟ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΥΛΟΤΑΣ :cry:

ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑΡΑΧΗ, ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΟΥΝ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΙΠΟΤΑ, ΑΙΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ. ΤΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΡΕ ΓΜΤ? ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΦΟΡΕΣΑ ΤΗΝ ΚΥΛΟΤΑ ΤΗΝ ΛΕΡΩΣΑ? ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ? ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ? ΟΥΤΕ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΟΥΤΕ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ. ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΥΣ ΕΧΩ.

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΤΑΞΕΙ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ήταν πολύ αίμα ή μιλάμε για σταγονίτσα?

Εγώ το έπαθα την περασμένη εβδομάδα αλλά ο γιατρός μου είπε οτι ήταν απο το ξύρισμα και ας μην το έβλεπα εγώ.

Καλύτερα να ενημερώσεις τον γιατρό σου βέβαια αλλά αν ήταν κάτι άλλο (χτυπάω ξύλο) θα έβλεπες πάλι αιματάκι πιστεύω

Ότι καλύτερο σου εύχομαι :wink:

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν κατακοκκινο αιμα δεν θα εβγαζες κι αλλο? Μαλλον καπου κοπηκες στο κατω κατω αφου απο κει και περα δεν παρουσιαστηκε και το μωρο κουνιεται μην ανησυχεις. :wink:

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην, για παν ενδεχομενο, ξαπλωσε και σε καθε περιπτωση ενημερωσε το γιατρο.

Μαλλον απο το ξυρισμα ειναι, αλλα περιμενε και λιγο.

Παντως μια σταγονα αιμα δεν ειναι και ασυνηθιστο να συμβει στην εγκυμοσυνη και να μην ειναι τιποτα απολυτως.

Πες μας νεα σου :D

k9Tap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μηπως στο μπανιο κουραστηκες με το ξυρισμα, εσκυψες , διπλωθηκες? Αν ηταν ροζ μπορει να ηταν απο μεσα αλλα και παλι δεν ειναι τιποτα. Παρε το γιατρο σου καλου κακου.

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

μηπως πιεσες την κοιλιτσα σου οσο ξυριζοσουν?

τεσπα και αιμα να ηταν αφου ακους το μωρο δεν εχεις προβλημα...

εγω ειχα 1 μηνα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης...και τωρα εχω ενα μπεμπακι 6μηνων...

για αυτο μην ανχωνεσαι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

εγώ πάντως στον γιόκα μου που είναι τώρα σχεδ'ον 3 χρονών, είχα δει από μια σταγόνα αίμα τρεισ φορές κατά την διάσρκεια της εγκυμοσύνης! Αν ακούς το μωράκι, δεν έχεις πόνους και αιμοραγία μην φοβάσαι!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...