Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΛΑΤΗ-ΠΕΡΤΟΥΛΙ


mammy-m

Recommended Posts

καλησπερα.ειναι λιγο νωρις αλλα θα ηθελα να μου πει οποιος εχει παει και εχει μεινει λεπτομερειες.σε ποιο καταλυμα εμεινε?κατα προτιμηση να μου απαντησουν οσοι εχουν παει με παιδια γιατι κι εγω με παιδια θα παω.ποια ξενοδοχεια ειναι καλα και εχουν και δραστηριοτητες για τα παιδια οπωσδηποτε.καθε αλλη πληροφορια δεκτη.ευχαριστω!λεμε να παμε το δεκεμβρη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είναι απίθανα μέρη και θα περάσετε τέλεια.πληροφορίες για τα μέρη μπορείς να βρεις και εδώ

 

http://www.travelstories.gr/community/forums/%CE%98%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%B1.44/

 

εγώ το site travelstories το εμπιστεύομαι πάντα για τα ταξίδια μου. στο forum τα μέλη ανταλλάσουν εμεπιρίες και παίρνεις πολλά χρήσιμα στοιχεία.

 

επίσης για ξενοδοχεία μπορείς να δεις και στο booking. διάβασε πάντα τις κριτικές για κάθε ξονοδοχείο. είναι αξιόπιστες. στο booking όσο πιο νωρίς κλείσεις τόσο καλύτερες τιμές βρίσκεις.

http://www.booking.com/searchresults.html?src=index&nflt=&ss_raw=%CE%95%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B7&error_url=http%3A%2F%2Fwww.booking.com%2Findex.el.html%3Fsid%3Dac741c5d14b5c74821c3c112637e1830%3Bdcid%3D1%3B&dcid=1&sid=ac741c5d14b5c74821c3c112637e1830&si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi&ss=%CE%95%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B7%2C+%CE%98%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%B1%2C+%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1&checkin_monthday=0&checkin_year_month=0&checkout_monthday=0&checkout_year_month=0&idf=on&interval_of_time=any&org_nr_rooms=1&org_nr_adults=2&org_nr_children=0&group_adults=2&group_children=0&dest_type=city&dest_id=-816863&ac_pageview_id=17ca30a01e960112

Link to comment
Share on other sites

Θέλουμε να πάμε Καρπενήσι, όχι 28η Οκτώβρη που γίνεται χαμός αλλά ένα Σ/Κ μεσα στον μήνα αυτό. Πάμε για προσκύνημα στην Προυσιώτισσα. Ξέρει κανείς κάτι οικονομικό για ένα βράδυ????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα.

Η Ελάτη είναι καλός προορισμός με 2 παιδιά 3 και 6 ετών?

Μπορείς εύκολα να κατέβεις και στα Τρίκαλα να κάνεις βόλτα?

Που αλλού μπορείς να πας?

Μήπως έχει κανείς εμπειρία από το chalet Χρισταντώνη?

χχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Η Ελάτη είναι καλός προορισμός με 2 παιδιά 3 και 6 ετών?

Μπορείς εύκολα να κατέβεις και στα Τρίκαλα να κάνεις βόλτα?

Που αλλού μπορείς να πας?

Μήπως έχει κανείς εμπειρία από το chalet Χρισταντώνη?

χχχχχχχ

 

Το συγκεκριμένο chalet δεν το ξέρω, αλλά ενώ η Ελάτη είναι υπέροχο μέρος, το μόνο κακό του είναι ότι αμέσως πιάνει χιόνι & αποκλείεσαι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πράγματι πιάνει χιόνι, άλλωστε έχει και χιονοδρομικό κέντρο στο Περτούλι, αλλά για να αποκλειστείς λίγο δύσκολο... έχει πάντα εκχιονιστικά και λόγω τουρισμού οι βασικοί δρόμοι είναι ανοιχτοί.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...