Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πως θα διαγραφώ οριστικά από το φόρουμ;


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 285
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν τι θες βα φύγεις λόγω του θέματος των μεταναστών, η γνώμη μου είναι ότι είναι χρήσιμο να ακούγονται όλες οι απόψεις. Σε περιπτώσεις ακραίων απόψεων είναι λογικό να υπάρξει αντιπαράθεση. Αν έγινε κάτι προσβλητικό μην το παίρνεις προσωπικά !!! Ο καθένας λέει τη γνώμη του...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χαθεί με τις οδηγίες, υπαρχει κάποιος να με βοηθήσει πως θα διαγραφώ από το φόρουμ;

Ευχαριστώ!

 

να μην φυγεις, θα συμφωνησω κ εγω να ακουγονται ολες οι αποψεις κι ας ειναι κ αντιθετες κ ακρεες κ οτι θες;).

τωρα οσον αφορα το θεμα με τις καρτες κ τις ειδοποιησεις, ας μην το πιασουμε γιατι εγω προσωπικα, επεσα απο τα συννεφα για το λογο που μου στειλαν 2 ωειδοποιησεις :shock::shock::shock:( για το συγκεκριμενο θεμα των 300 λεω. ε!δεν εκανα κ το λεωνιδα, ουτε κ τον εφιαλτη ομως!!!!!)

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στείλε email στους διαχειριστές.

 

ΑΛΛΑ.

 

Η συγκεκριμένη συζήτηση (οι 300)όπως και άλλες παράπλευρες του φόρουμ δεν αποτελούν το ουσιαστικό κομμάτι του. Αν σε ενοχλεί κάτι σε αυτές θα μπορούσες απλά να μη συμμετάσχεις.

 

Το θέμα είναι εάν στο φόρουμ συμμετέχεις για το παιδί σου και για θέματα που το αφορούν ή απλά για να κάνεις κοινωνικόπολιτικές συζητήσεις.

 

Αυτό αξιολόγησε μέσα σου. Κατά τα άλλα η οριστική σου διαγραφή τη μόνη νομίζω αλλαγή που θα φέρει είναι να αναφέρεται κάτω από το νικνέιμ σου ότι διαγράφτηκες κτόπιν αιτήσεως. Ούτε θα εξαφανιστείς από τη λίστα των μελών ούτε θα χαθούν οι δημοσιεύσεις σου.

 

Όπως έγραψε η Ντ6άλια θα μπορούσες απλά να μη ξαναμπείς.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ που απαντήσατε! Αυτά τα email των διαχειριστών που θατα βρώ;

Όσο για το λόγο που θέλω να διαγραφώ είναι γιατί θέλω να μπαίνω σε φόρουμ που μπορώ να λέω την άποψη μου ελεύθερα κι όχι να βρίσκουν διάφορους τρόπους να μου κλείνουν το στομα. Δεν θελω να μπαίνω καν στο πειρασμό να μπαίνω και να ανοιγω θέματα ή να απαντάω σε ερωτήσεις. Μακάρι να έχετε τη δύναμη απλά να διαβάζετε συζητήσεις, εγώ δυστυχώς δεν μπορώ και έτσι...ας αποχωρήσω πριν πω χειρότερα. Στο κάτω κατω υπάρχουν φόρουμ με πολύ πιο δημοκρατικές διαδικασίες και πιο φιλικό κλίμα από ότι είδα. Καιρός να αυξηθεί και η επισκεψιμότητα και σε εκείνα τα φόρουμ. Να εχει δουλειά κι άλλος κοσμάκης. Και επειδή προβλέπεται μια κατακόκκινη πάλι κάρτα και δε με νοιάζει στη τελική, χάρη θα μου κάνει, αν μπορείτε πείτε μου το mail για να μη το τραβάω άλλο το θέμα.

Ευχαριστώ θερμά!:D

gth0p3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως πηρα ειδοποιηση επειδη δεν ειχα ανοιξει ευκρινως τον τιτλο του θεματος μου

και εκει που λεγαμε οτι χασαμε ηρθανε τα θαυματακια μας

η αννα μαρια μας γεννηθηκε στις 16/2/2009

και ο μπεμπης στις 17/7/2010

Link to comment
Share on other sites

Στείλε email στους διαχειριστές.

 

ΑΛΛΑ.

 

Η συγκεκριμένη συζήτηση (οι 300)όπως και άλλες παράπλευρες του φόρουμ δεν αποτελούν το ουσιαστικό κομμάτι του. Αν σε ενοχλεί κάτι σε αυτές θα μπορούσες απλά να μη συμμετάσχεις.

 

Το θέμα είναι εάν στο φόρουμ συμμετέχεις για το παιδί σου και για θέματα που το αφορούν ή απλά για να κάνεις κοινωνικόπολιτικές συζητήσεις.

 

Αυτό αξιολόγησε μέσα σου. Κατά τα άλλα η οριστική σου διαγραφή τη μόνη νομίζω αλλαγή που θα φέρει είναι να αναφέρεται κάτω από το νικνέιμ σου ότι διαγράφτηκες κτόπιν αιτήσεως. Ούτε θα εξαφανιστείς από τη λίστα των μελών ούτε θα χαθούν οι δημοσιεύσεις σου.

 

Όπως έγραψε η Ντ6άλια θα μπορούσες απλά να μη ξαναμπείς.

 

 

Rea μου έχω λύσει πολλές απορίες που αφορούσαν το παιδί και συμμετείχα και σε κοινωνικοπολιτικές συζητήσεις. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Και όπως δεν θα εξαφανιστώ εγώ από τη λίστα τους (δυστυχώς!) έτσι και αυτοί δεν θα εξαφανιστούν από τα ίντερνετ οπότε πάλι θα μπορώ να ενημερώνομαι για το παιδί :-D

gth0p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://parents.org.gr/contact

 

Κρίμα να τα παίρνεις τόσο σοβαρά ρε γιωτάκη, ιντερνετ είναι και τίποτε παραπάνω

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοίταξε, αυτό το φόρουμ εξυπηρετεί τους σκοπούς συγκεκριμένης πολιτικής ομάδας και αυτό φαίνεται από τις ενέργειες των διαχειριστών του σε πολλά θέματα. Όμως, μη διαγράφεσαι, γιατί μπορεί κάποια στιγμή να είσαι σε θέση να βοηθήσεις κάποιον γονέα ή να απαντήσεις σε κάποια απορία. Από κει και πέρα, δεν υπάρχει λόγος να συμμετέχεις σε συζητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, αυτό το φόρουμ εξυπηρετεί τους σκοπούς συγκεκριμένης πολιτικής ομάδας και αυτό φαίνεται από τις ενέργειες των διαχειριστών του σε πολλά θέματα. Όμως, μη διαγράφεσαι, γιατί μπορεί κάποια στιγμή να είσαι σε θέση να βοηθήσεις κάποιον γονέα ή να απαντήσεις σε κάποια απορία. Από κει και πέρα, δεν υπάρχει λόγος να συμμετέχεις σε συζητήσεις.

 

 

Το νου σου bouboukakia γιατί θα σου δώσει κάρτα το αφεντικό! Κι επειδή το έπιασες το υπονοούμενο μου καταλαβαίνεις ότι εγώ δεν μπορώ να αποτελώ μελος αυτών που έχουν συγκεκριμένεις πολιτικές πεποιθήσεις και με το τρόπο τους τις επιβάλουν:wink:

Admin διέγραψε με γιατί θα πω κι άλλα , κι όχι τίποτα άλλο αλλά δεν υπάρχει και άλλο χρώμα κάρτας, ένα μπορντώ βρε παιδί!

gth0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, αυτό το φόρουμ εξυπηρετεί τους σκοπούς συγκεκριμένης πολιτικής ομάδας και αυτό φαίνεται από τις ενέργειες των διαχειριστών του σε πολλά θέματα.

 

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Έχει πολύ συγκεκριμένη στάση απέναντι σε κοινωνικο-πολιτικά θέματα, αλλά και σε όσα άπτονται της θρησκείας (πάνε όλα μαζί, πακετάκι). Όσο καλοπροαίρετος και να θέλεις να είσαι, δεν αργείς να το καταλάβεις.

 

Κάποτε θέλησα κι εγώ να κάνω το ίδιο με σένα, giotaki83. Με εμπόδισε το γεγονός ότι έχω βρει κάποιους ανθρώπους εδώ μέσα με τους οποίους χαίρομαι να μιλάω και το ότι θεωρώ πως πρέπει να υπάρχουν και κάποιοι να υποστηρίζουν την αντίθετη άποψη από την "επίσημη" του φόρουμ. Καλώς ή κακώς, έχει μεγάλη επισκεψιμότητα και είναι κρίμα να μένουν όλοι όσοι το διαβάζουν με λανθασμένες εντύπωσεις για τη στάση ζωής των Ελλήνων γονέων της γενιάς μας. Συνεχίζω να υπάρχω λοιπόν, και απλά προσέχω το πού και κυρίως το πώς γράφω. Γιατί, κακά τα ψέματα, αν διατηρούμε την ψυχραιμία μας και δε συμβάλλουμε στο "ρίξιμο" του επιπέδου, η άποψή μας θα ακουστεί, ενδεχομένως να γίνει και σεβαστή από τους διαφωνούντες, και σε κάθε περίπτωση, δεν θα δώσουμε πάτημα για φίμωμα.

 

Και φυσικά δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά, για να μην παρεξηγηθώ, έτσι? ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρωτατε ρε παιδια? Για να πειτε που ενοχληθηκατε?.....αμα δεν θελετε απλα δεν ξαναμπαινετε....απλα τα πραγματα.

 

Το γιατί ρωτάμε πάει σε εμένα που ρώτησα πως θα διαγραφώ? Αν ναι, τότε ρώτησα γιατί ψάχνω τρόπο να διαγραφώ. Πειράζει???

gth0p3.png
Link to comment
Share on other sites

ρωταμε .....και αυτο προβλημα ειναι?

 

Οχι απλα ανουσιο. Οποιος δεν θελει δεν ξαναμπαινει. Δεν θα τον κυνηγησει κανεις αν εχει ακομα ενεργο username.......απλα

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, αυτό το φόρουμ εξυπηρετεί τους σκοπούς συγκεκριμένης πολιτικής ομάδας και αυτό φαίνεται από τις ενέργειες των διαχειριστών του σε πολλά θέματα.

 

 

Δεν γράφω άλλο εδώ γιατί έχω μίτιν με τους συντρόφους και θα είμαι μπίζι.;)

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

γιωτακι.... μη φευγεις που πας μια ζωη πετας μεσα στον γκρεμο( ρε μανια με τους γκρεμους εδω μεεεεσα)

ωραια, ο τελευτιαος να αφησει τα κλειδια στην πορτα... θα κλειδωσουμε κ εδω!:wink:

 

παω στην πισινα μου για πλατσαριασμα συντροοοοοοφισσες!!!!

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

γιωτακι.... μη φευγεις που πας μια ζωη πετας μεσα στον γκρεμο( ρε μανια με τους γκρεμους εδω μεεεεσα)

ωραια, ο τελευτιαος να αφησει τα κλειδια στην πορτα... θα κλειδωσουμε κ εδω!:wink:

 

παω στην πισινα μου για πλατσαριασμα συντροοοοοοφισσες!!!!

 

εσενα ολα σε ενοχλουν σημερα...να το κοιταξεις!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...