Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

διαγραφη


Evvie

Recommended Posts

Καλησπερα.Δεν ξερω σε ποια ενοτητα θα επρεπε να δημοσιευσω αυτο μου το μηνυμα πιθανοτατα σε λαθος ενοτητα γραφω..

Ο λογος που γραφω ειναι γιατι επιθυμω την διαγραφη μου απο το site και αυτο γιατι δυο ή και τρεις φορες εχω γραψει κατι ,εχω ζητησει καποιες πληροφοριες και ισως ειναι τα μονα μηνυματα εδω μεσα που εχουν 0 απαντησεις απο'τι καταλαβα το συγκεκριμενο site ειναι για ατομα που εχουν δημιουργησει μια παρεα και ερωτοαπαντουν μονο στα δικα τους θεματα αλλα γιατι δεν μας το λετε βρε παιδια να μην ασχολουμαστε και εμεις...Τελοσπαντων αυτο που θελω ειναι να διαγραφει το προφιλ μου αλλα και οτι εχω γραψει (στην ενοτητα βαπτιση κυριως οπου και παρακολουθουσα) δεν θα ηθελα να υπαρχει τιποτα δικο μου εδω μεσα.

Παντως κριμα που το site αυτο απευθυνεται σε συγκεκριμενη κλικα που εχετε δημιουργησει.Κριμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγω αυτο θα σου ελεγα τωρα, κι εγω σχετικα καινουργια ειμαι και δεν πολυγραφω, εχω ανοιξει 2 φορες θεμα στο ενα ειχα πολλες απαντησεις, στο αλλο οχι αλλα πιστευω δεν ηξεραν να μου απαντησουν οχι οτι δεν ηθελαν.

Κριμα να νιωθεις ετσι!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου!μην νιωθεις ετσι.ισως ητανε τυχαιο γεγονος να μην ηξερε καποιος να σου απαντησει..ολοι οι καλοι χωρανε..καλωσορισες!

 

Κι εγώ νομίζω ότι τυχαίο είναι το γεγονός! Είμαι κι εγώ καινούργια και μπορώ να πω ότι πήρα απαντήσεις σε ερωτήματα μου από άλλες κοπέλες! Υπάρχουν σίγουρα κοπέλες που επικοινωνούν καιρό και έχουν αναπτύξει ήδη μια σχέση αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν θα μας δεχτούν!

Εύχομαι να αλλάξεις γνώμη και να τα πόυμε κάποια στιγμή σε κοινά θέματα που μας ενδιαφέρουν!

Link to comment
Share on other sites

Καλε τυχαιο ειναι πραγματικα. Και εγω πολλες φορες βλεπω θεματα που δεν ξερω να απαντησω η δεν προλαβαινω την δεδομενη στιγμη. Μην το παιρνεις προσωπικα, τα μελη ειναι χιλιαδες δεν γινεται να εχουν κατι προσωπικα με σενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ τί κλίκα, κλίκα με χιλιάδες μέλη;;; Εντελώς τυχαίο είναι το γεγονός και εγώ έχω αναρτήσει ερωτήματα στα οποία δεν πήρα καμια απάντηση αλλά δεν παρεξηγήθηκα κιόλας!!! Απλά θεώρησα ότι δεν ήξερε να μου απαντήσει καμια κοπέλα ή ότι δεν προλάβαινε, δεν είναι κακό αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Evvie έπεσα τυχαία πάνω στο θέμα σου και θα ήθελα κι εγώ με τη σειρά μου να σε διαβεβαιώσω ότι τα πράγματα είναι διαφορετικά απ' ότι αισθάνεσαι. Συμφωνώ με τα κορίτσια στο τυχαίο γεγονός. Εξάλλου έχεις δώσει λίγα μηνύματα όπως βλέπω στο avatar σου. Δηλαδή μάλλον 2 στα οποία δεν πήρες απάντηση. Αν έγραφες σε περισσότερα ποστς διαφορετικού περιεχομένου κι όχι τόσο συγκεκριμένου όπως η βάπτιση σίγουρα κάποιος θα σου απαντούσε ή θα συνομιλούσε μαζί σου.

 

Κι εγώ είμαι σχεδόν χρόνο στο φόρουμ (δεν τον έχω συμπληρώσει ακόμη) και δεν διαπίστωσα ότι εδώ υπάρχουν κλίκες, αλλά παλιοί γνώριμοι εντός κι εκτός φόρουμ. Αρχικά ίσως να έδινα απαντήσεις που άλλοτε δεν σχολιάζονταν κι άλλοτε κάποιος συμομιλούσε μαζί μου και απαντούσε. Το ίδιο ισχύει και για σένα.

1457745k8p286od3g.gif
Link to comment
Share on other sites

μη βιαστείς να διαγραφείς!Κι εμένα μου χει τύχει αυτό που λες, να ρωτήσω κάτι και να μη μου απαντήσουν ή να μου απαντήσουν αργότερα.κι εγώ πολλές φορές δεν ξέρω να απαντήσω σε κάποια θέματα (πχ στο θέμα βάφτιση είμαι άσχετη γιατί δεν έχω βαφτίσει ακόμα το μικρό μου).

συμφωνώ με τα άλλα κορίτσια είναι τυχαίο.

σε άλλα θέματα κι εμένα μου απάντησαν (και με βοήθησαν πολύ ) και σε άλλα όπως σου είπα και πρίν όχι.

συμβαίνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

και εγω θεωρω οτι ειναι τυχαιο το γεγονος και εγω εχω ανοιξει ενα θεμα σοβαρο για εμενα που αφορα την υγεια μου αλλα απαντησαν δυο κοπελες μετα απο μερες ομως δεν θυμωσα καθολου επειδη μαλλον αυτες που το ηξεραν δεν ηταν on line εκεινη την στιγμη,:D

και το αλλο ειναι κοιτα ποσα ατομα σου απαντησαν σε αυτο το ποστ.....;) αρα δεν ειναι κατι προσωπικο....

Link to comment
Share on other sites

καλε μη σκας ,

αυτα που σου ειπαν και οι κοπέλες

ποσες φορές εχω ανοιξει κ γω κ ποοοσος αλλος κοσμος

θεματα εδω μεσα με 0 απαντησεις...οοοουυυυυυυυ!!!

παιδι μου πρέπει να ναι λίγο πικαντικο το θεματάκι που ανοιγουμε, να τραβάει κόσμο, να εχει λιγο θυμο, λιγο τσαντηλα, μια ενταση βρε αδερφε:lol:

να όπως αυτό που ανοιξες....εχει ενα αλλο ενδιαφέρον:mrgreen:

κατσε βρε στη παρέα :P

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εμενα μου εχει τυχει μην το παιρνεις προσωπικα!

Δεν ξερουμε η μια την αλλη εδω μεσα ισως καποιες κοπελες γνωριζονται πολυ καιρο γιατι μπαινουν χρονια αυτο δε σημαινει οτι δεν εχει χωρο για εμας απλα τυχαινει!

Να ανανεωνεις τις ερωτησεις σου γιατι ολοι κοιταμε στο νεα μυνηματα για να δουμε τι θεμα παιζει αν δεν τον προλαβουμε δεν θα απαντησουμε!

Τελικα τι ηθελες να ρωτησεις?

Link to comment
Share on other sites

Εvvie δεν εχεις αδικο. Κι'εγω εχω προσεξει οτι πολλες φορες με αγνοουν ενω δινεται συνεχεια σε σωρεια απο ανοητα post χωρις σημασια.

Δεν ειναι ομως ολες οι κοπελες ετσι!

Το forum αυτο εχει και εξαιρετικα ατομα, ιδιαιτερα αξιολογα που νοιαζονται και μοιραζονται το προβλημα σου σαν να ηταν δικο τους.

Μη βιαστεις να διαγραφεις γιατι θα χασεις την ευκαιρια να τα γνωρισεις...

Link to comment
Share on other sites

ω, μην το κάνεις. Περνάμε ωραία εδώ, μαθαίνουμε πολλά πράγματα, λέμε και τις σαχλαμαρίτσες μας. Τυχαίο ήτανε. Θα σου πω ένα μυστικό. Επειδή οι περισσότερες δεν έχουμε πολύ χρόνο, κοιτάμε συνήθως τα μπροστά. Ανανέωσε το θέμα σου ώστε να φανεί, έστω και με λίγα ερωτηματικά. Εγώ αυτό κάνω!!;):lol:

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά, κι εγώ το έχω νοιώσει αυτό στην αρχή. Μην στενοχωριέσαι. Και μην διαγραφείς, είναι πολύ χρήσιμη αυτή η παρεούλα που έχουμε εδώ . Επίσης συμφωνώ απόλυτα με την rkt, σου έδωσε την πιο χρήσιμη συμβουλή. Εάν δεν ανανεώνεις το θέμα σου, απλά δεν το βλέπει κανένας και γι αυτό δεν σου απαντάνε.

Link to comment
Share on other sites

βρε evvie μην αρπάζεσαι! αν είναι δυνατόν! λές να έχει καμία τίποτα μαζί σου? λες να μην τους άρεσε το όνομά σου? αφού δεν σε ξέρει καμία προσωπικά!

έτυχε απλά! κι εγώ έχω γράψει κάτι και με έχουν "γράψει".... ε και??? το ξαναέγραψα!!

δες το διαφορετικά...εσύ απαντάς σε όλα τα θέματα???????

θα είχες κάθε δίκιο αν γνωριζόμασταν όλοι μεταξύ μας και μιλούσαμε και εσύ ήσουν στην απ έξω.

είδες πόσες απαντήσεις πήρες τώρα????????????????

kc3rp3.pngD0HJp3.png

"Μέχρι τώρα είχαμε ο ένας τον άλλον.. τώρα έχουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ..!"

31.07.2010

Link to comment
Share on other sites

Σαφέστατα και δεν τίθεται θέμα κλικών ή οτιδήποτε άλλο! Αλλά θα σου πω το εξής: Το πρώτο σου θέμα το άνοιξες μέσα στα άγρια χαράματα που οι περισσότερες αν όχι όλες κοιμόμαστε... προφανώς το πρωί κινήθηκαν άλλα θέματα και χάθηκε.

 

Το δεύτερο θέμα σου τα ίδια :D Αν προσπαθούσες να τα κινήσεις με ένα ποστ υπενθύμιση μήπως δεν το είδαμε σε ώρα "αιχμής" (όπως είναι αυτή η ώρα που τα παιδιά είναι για ύπνο) είμαι σίγουρη ότι θα είχαν καλύτερη τύχη.

 

Κι εγώ σου προτείνω να μην διαγραφείς και να το δεις αλλιώς το θέμα ;)

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

... απο'τι καταλαβα το συγκεκριμενο site ειναι για ατομα που εχουν δημιουργησει μια παρεα και ερωτοαπαντουν μονο στα δικα τους θεματα αλλα γιατι δεν μας το λετε βρε παιδια να μην ασχολουμαστε και εμεις...

 

... Παντως κριμα που το site αυτο απευθυνεται σε συγκεκριμενη κλικα που εχετε δημιουργησει.Κριμα...

 

Evvie, χαλάρωσε, όλοι θέλουμε να βοηθήσουμε σε αυτό το forum.

 

Με κάλυψαν τα άλλα μέλη που σου απάντησαν.

 

Προς όλους:

 

Κρατώ αυτά που γράφει ένα νέο μέλος ως έναυσμα για αυτοκριτική.

 

Καλό είναι να κάνουμε και εμείς τα μέλη την αυτοκριτική μας.

"Δεν ξέρω κάτι άλλο, για το οποίο κάθε άνθρωπος θα έπρεπε να νοιάζεται τόσο πολύ, όσο για το πώς θα γίνουν τα παιδιά του καλύτερα απ' αυτόν και τους όμοιούς του"

Πλάτωνας

chmod 777 world

Link to comment
Share on other sites

Μην αισθάνεσαι έτσι!

Και εγώ πριν 1,5 χρόνο περίπου είχα ανοίξει κάποιο θέμα για κάποιο πρόβλημα υγείας που μου είχε εμφανιστεί και δεν μου είχε απαντήσει κανείς.Είχα στεναχωρηθεί αλλά δεν έγινε και τίποτα!

Άλλωστε και τώρα ξέρεις πόσα θέματα διαβάζω και δεν προλαβαίνω να απαντήσω λόγω των μωρών μου?

Και όπως είδα τώρα σου έχουν απαντήσει κάποια μέλη στα μηνύματα σου και αυτό δείχνει καλή διάθεση!

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε χαλαρωσε και εμενα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης ενω νοσηλευομουνα και χρειαζομουνα αιμα επειγοντως γιατι δεν υπηρχε συμβατο εβαλε θεμα ο αντρα μου που τονιζε την επειγουσα αναγκη και δεν απαντησαν παρα μονο δυο ατομα απο τα χιλιαδες μελη.

 

Το λαθος του ηταν οτι το εβαλε αρκετα αργα και δεν το ειδαν πολλοι. Τελοσπαντων συμβαινουν αυτα, ειναι και θεμα τυχης μερικες φορες. Και εγω λογω ελλειψης χρονου συνηθως βλεπω τα μηνυματα που μπαινουν καποιες συγκεκριμενες ωρες.

 

Σε αλλα θεματα εχω βοηθηθει αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε και τώρα ξέρεις πόσα θέματα διαβάζω και δεν προλαβαίνω να απαντήσω λόγω των μωρών μου?

 

απειρα θεματα διαβαζω ειδικα τα μεσανυκτα και μετα και σε αυτο γραφω γιατι κοιμαται η μικρη αν δεν κοιμοταν θα εριχνα μια ματια και θα εφευγα

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...