Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

parents cafe...!!!


giotoulake

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σου γραφει να στειλεις e mail στο administrator(at)parents.gr και να τους γραψεις οτι θελεις με τον ιδιο κωδικο να συμμετεχεις και στο parentscafe αυτο εκανα και εγω μολις τωρα

 

edit admin όπου (at) τοποθετήστε σκέτο @

διορθώθηκε η διευθυνση

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

προσπαθω να μπω (να συμμετεχω) στο parents cafe και δεν μπορω. εστειλα email στο email που αναφερετε για να γινει ενεργοποιηση του λογαριασμου μου και μου ερχεται το μηνυμα fail.... τι αλλο μπορω να κανω????

ZOrwp3.png
Link to comment
Share on other sites

χμ! γειά σου αν μπορέις τ στείλε μύνημα πμ στον administrator, με το μυνημα fail που σου ήρθε πισω, να δουνε τι φταίει που γυρισε πίσω (μόνο έτσι μπορούν να το δούν)

και επισης οτι θες να ενεργοποιηθείς στο καφέ.

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

χμ! γειά σου αν μπορέις τ στείλε μύνημα πμ στον administrator, με το μυνημα fail που σου ήρθε πισω, να δουνε τι φταίει που γυρισε πίσω (μόνο έτσι μπορούν να το δούν)

και επισης οτι θες να ενεργοποιηθείς στο καφέ.

 

 

μια διορθωση. το εστειλα στο [email protected] οπως γραφει στις οδηγιες και μου γυρισε πισω. αν το στειλω σε αυτο παλι πισω θα γυρισει.....

ZOrwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια διορθωση. το εστειλα στο [email protected] οπως γραφει στις οδηγιες και μου γυρισε πισω. αν το στειλω σε αυτο παλι πισω θα γυρισει.....

 

Γειά σου πρέπει να το στείλεις στο [email protected]

όχι parentscafe.gr :D

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγώ γράφτηκα και στο parentscafe.gr με τα ίδια στοιχεία χωρίς να στείλω μήνυμα στον διαχειριστή του parents.gr αλλά δε μου ήρθε απαντητικό μήνυμα ενεργοποίησης λογαριασμού. Είχα την εντύπωση πως έπρεπε να στείλουμε μήνυμα στο διαχειριστή μόνο για να ταυτίσουμε τους 2 λογαριασμούς, κάνω λάθος? Πρέπει να στείλω μήνυμα όπως και να'χει?

tz4j7wbv0xnj1ski.png

 

q2ae9jipn6ctee3f.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ parentscafe?? ΔΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕΣΑ!!!!!!! ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

 

Έχω καιρό να μπω ,γιατί έδειχνε <νεκρό>.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, καλησπέρα!Το ίδιο θέμα έχω κι εγώ . Είχα στείλει ένα mail εδώ και 1-2 μήνες και ένα χθες αλλά δεν έχω λάβει καμία απάντηση!Ενώ φαίνομαι συνδεδεμένη στο parentscafe δε μπορώ να στείλω μήνυμα...Αν το έχει λύση κανείς ας μας πει, please!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

σημερα δε μπορω να μπω στο καφε με το κωδικο και το νικ νειμ μου ...γιατι;;μου λεει οτι εχω κανει λαθος ..οτι εχω εξαντλησει τις προσπαθειες..και πρεπει να περιμενω 15 λεπτα για νεα.....διαβαζω οτι για χρηστες μετα το νοεμβριο του 2009..πρεπει να κανου με εα εγγραφη...ισχυει;;;αυτο χρειαζεται;;;και ο παλιος λογαριασμος;;οι φωτο ..και το προφιλ το παλιοτι γινεται;;;

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα δε μπορω να μπω στο καφε με το κωδικο και το νικ νειμ μου ...γιατι;;μου λεει οτι εχω κανει λαθος ..οτι εχω εξαντλησει τις προσπαθειες..και πρεπει να περιμενω 15 λεπτα για νεα.....διαβαζω οτι για χρηστες μετα το νοεμβριο του 2009..πρεπει να κανου με εα εγγραφη...ισχυει;;;αυτο χρειαζεται;;;και ο παλιος λογαριασμος;;οι φωτο ..και το προφιλ το παλιοτι γινεται;;;

 

Βικυ αντιμετωπιζω απο το απογευμα το ιδιο προβλημα και ομολογω οτι τα εχω παρει γιατι εγω προσπαθησα να δημιουργησω κ νεα εγγραφη και δεν την δεχετε γιατι εχουν ηδη το μειλ μου,και δοκιμασα και αυτο που λεει οτι ξεχασα τον κωδικο μου και παλι τιποτα!!!Δεν βγαζω ακρη καιδεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο δεν μπορω να μπω εγω οταν ολοι οι υπολοιποι φαινονται μια χαρα!!!!

:evil::evil::evil:

Μπορει να μας πει καποιος παρακαλω τι κανουμε λαθος ????

LFJcp3.png

 

dNjSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια. γινεται μεταφορα του σερβερ....σας βγαζει αυτο το μηνυμα?

 

Το ParentsCafe.gr θα μείνει για λίγη ώρα κλειστό, έτσι ώστε να γίνει μεταφορά σε νέο server. Το φόρουμ είναι κλειστό αυτή τη στιγμή. Sorry, the board is unavailable at the moment while we are testing some functionality.

We will be back soon...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...