Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ????


mitaki

Recommended Posts

Κορίτσια ήταν να κάνουμε συνάντηση το Πάσχα, τελικά δεν έγινε... Θα κάνουμε καμία συνάντηση πριν καλοκαιριάσει εντελώς???? Να σας γνωρίσουμε και οι καινούργιες .... Άντε περιμένω προτάσεις, μιας και εγώ απογευματινές ώρες μπορώ κάθε μέρα... Κούκλες άντε να μαζευτούμεεεεε

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 194
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

εγω κοριτσια μενω ανω πολη.μη με κανετε και ξενυτευτω:D καλα θαναι κεντρο καπου αν συμφωνητε.αλλα και παλι ρωτω θαχουμε και παιδια γιατι εκει ειναι το θεμα που θα παμε.μονες παμε οπουδηποτε!αλλιως μονο παιδοτοπο η καπου πουναχει παιδοτοπο

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για το ποια μεριά της πόλης εγώ δεν έχω πρόβλημα. Για τα παιδιά φυσικά και να έρθουν, αν πάλι δεν έρθουν είμαι και σε αυτό οκ. Επίσης εγώ έχω αυτοκίνητο όπου μπορώ να πάρω ακόμη μια μανούλα με το βλαστάρι της ή 2-3 μανούλες μόνες!!!! Μένω Καλαμαριά - κρήνη όποτε από ανατολικά για κέντρο ή δυτικά εγώ μπορώ να μεταφέρω κόσμο. Έχω το δίπλωμα πολλά χρόνια και οδηγώ καθημερινά 50-60 χιλ. αν ανησυχείτε για τις οδηγικές μου ικανότητες!!!! Επίσης δεν έχω πρόβλημα και για καθημερινή ή ΣΚ όποτε σας βολεύει αρκεί αν είναι καθημερινή να είναι μετά τις 6 για να προλάβω να γυρίσω σπίτι και να έρθω στη συνάντηση. Περιμένω προτάσεις. Φιλιά πολλά σε όλες σας και καλή σας μέρα!

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια είμαι κι εγώ μέσα. Μένω ανατολικά , αλλά θα έρθω όπου επιλέξετε. Είμαι νέο , αλλά "αθόρυβο" μέλος , δηλ. συνήθως διαβάζω post και σπάνια γράφω. Επίσης είμαι φρέσκια μάμα (25/2) και θα προσπαθήσω να έρθω με το γιό μου!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι κι εγώ μέσα. Μένω ανατολικά , αλλά θα έρθω όπου επιλέξετε. Είμαι νέο , αλλά "αθόρυβο" μέλος , δηλ. συνήθως διαβάζω post και σπάνια γράφω. Επίσης είμαι φρέσκια μάμα (25/2) και θα προσπαθήσω να έρθω με το γιό μου!

 

Καλωσήρθες και να σου ζήσει ο μπέμπης σου!!! Άντε κορίτσια προτείνετε εσείς που έχετε πρόβλημα μετακίνησης λοιπόν... Περιμένουμε!!!!

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

άντε καλέέέέέ ........ τι πάθατε τελευταία??????? daffy,nantia,asteraki,dalia,nano,maraki1,zogia,pinelopi,tery,mamakoulina,stella,danae,evaki και όόόόλες οι υπόλοιπες που δεν προλαβαίνω να σας ΚΑΤΣΑΔΙΑΣΩ!!!! τι υποτονικότητα σας έχει πιάσει?????

Άνοιξαν κ τα αναψυκτήρια λέμε και μας περιμένουν λέμε και .... ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΟΘΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!

 

Ξεκινάω λοιπόν και περιμένω συμμετοχές

 

πιθανές ημερομηνίες 17/05,22/05,29/05,30/05,31/05 (23-24/05 δεν θα έχω τον μικρό)

απογευματάκι κατά τις 19.00μμ (που δεν έχει κ πολύ κάψα)

 

και....

1. SEFI

2. mitaki

3. becky

4. xuito

5. marouli

6. karamela

7. supermama

 

(όποια το μετάνιωσε τελικά μπορεί να βγει από την λίστα αν και δεν θα της το συνιστούσα γιατί ΑΛΙΜΟΝΟ ΤΗΣ!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συντοπιστισσες κι απο μένα,

Πολύ θα ήθελα να έρθω να σας γνωρίσω, αλλά εκεινες τις μέρες θα περιμένω να βγει ο μπεμπουλης μου οποτε θα αποφύγω τις μετακινησεις γενικώς . Όμως υπόσχομαι ότι θα προσπαθήσω να παραβρεθώ αργοτερα σε άλλες συναντήσεις ... ελπίζω ... και φυσικά μαζί με το μωρό μου!!!:-D

 

Καλά να περάσετε !!! Και περιμένουμε τα νέα σας μετά τη συνάντηση !!!:wink:

KGMkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας συντοπιστισσες κι απο μένα,

Πολύ θα ήθελα να έρθω να σας γνωρίσω, αλλά εκεινες τις μέρες θα περιμένω να βγει ο μπεμπουλης μου οποτε θα αποφύγω τις μετακινησεις γενικώς . Όμως υπόσχομαι ότι θα προσπαθήσω να παραβρεθώ αργοτερα σε άλλες συναντήσεις ... ελπίζω ... και φυσικά μαζί με το μωρό μου!!!:-D

 

Καλά να περάσετε !!! Και περιμένουμε τα νέα σας μετά τη συνάντηση !!!:wink:

 

Καλή λευτεριά και θα σας περιμένουμε και τους δύο στην επόμενη συνάντηση που θα κάνουμε. Σου εύχομαι την πιο εύκολη γέννα και κυρίως ένα υγιέστατο γερό αγόραρο!!!!

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας συντοπιστισσες κι απο μένα,

Πολύ θα ήθελα να έρθω να σας γνωρίσω, αλλά εκεινες τις μέρες θα περιμένω να βγει ο μπεμπουλης μου οποτε θα αποφύγω τις μετακινησεις γενικώς . Όμως υπόσχομαι ότι θα προσπαθήσω να παραβρεθώ αργοτερα σε άλλες συναντήσεις ... ελπίζω ... και φυσικά μαζί με το μωρό μου!!!:-D

 

Καλά να περάσετε !!! Και περιμένουμε τα νέα σας μετά τη συνάντηση !!!:wink:

 

 

με το καλό να έρθει ο παίδαρος στην οικογένεια σας...με ένα πόνο να βγει να μη ταλαιπωρήσει την μανούλα!!!!

όσο για τις συναντήσεις...μη στεναχωριέσαι...καθιερώνουμε αρκετές μέσα στον χρόνο.Το θέμα είναι να πάρουμε μπρος , μετά δεν μας πιάνει κανείς!!!!!

Link to comment
Share on other sites

SEFI1911 για ποια αναψυκτηρια λες?

 

 

πλαζ Αρετσού, πάρκο ΦΩΚΑ, αυτό απέναντι από την ΕΡΤ3-δεν θυμάμαι πώς λέγεται-

εγώ πέρσυ τον πήγαινα αρκετά συχνά στη πλαζ Αρετσού (φέτος πήγαμε 3 φορές)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κούκλες για να το κάνουμε πιο επίσημο... Τι λέτε για 22/05/2009 στην πλαζ Αρετσού στις 7 το απόγευμα???? Άντε ψηφίστε λοιπόν.....

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ένα μεγάλο γειά σε όλες παλιές και καινούργιες φίλες!!!

Λοιπόν χάθηκα λίγο αλλά εγώ (όπως πάντα) είμαι μέσα στις συναντήσεις μας.. λοιπόν άντε να κάνουμε λίστα για :

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-5-2009 ΣΤΗΝ ΠΛΑΖ ΑΡΕΤΣΟΥΣ (αναψυκτήριο)

 

1. mitaki

2. asteraki

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-5-2009 ΣΤΙΣ 19.00MM - ΠΛΑΖ ΑΡΕΤΣΟΥΣ (αναψυκτήριο)

 

1. mitaki

2. asteraki

3. sefi1911

4. becky

5. xuito

6. marouli

7. karamela

8. supermama

 

 

έβαλα και κάποια κορίτσια που είχαν δηλώσει ΠΑΝΕΤΟΙΜΕΣ για την συνάντηση,όσες τελικά το μετανιώσατε απλά διαγραφείτε ....

άντε να βλέπω να γεμίζει η λίστα ¨)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...