Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποσυνδέεστε πολύ εύκολα?


Το σύστημα σας αποσυνδέει πολύ εύκολα?  

293

  1. 1. Το σύστημα σας αποσυνδέει πολύ εύκολα?

    • ναι συνέχεια με αποσυνδέει και μου γράφει να ξανασυνδεθώ
      118
    • μου συνέβη μερικές φορές και δεν είχε περάσει μεγάλο διάστημα απο την τελευταία δημοσίευση ή κίνησή μου στο φόρουμ.
      67
    • μου συνέβη μερικές φορές αλλά νομίζω είχε περάσει αρκετή ώρα απο την τελευταία μου δημοσίευση ή κίνηση στο φόρουμ
      29
    • όχι δεν μου συνέβη καθόλου να με πετάξει έξω το σύστημα - με κρατάει συνεδεμένη/-νο κανονικά
      80


Recommended Posts

παρακαλουμε εαν εχετε συχνα προβλημα στην συνδεση ιντερνετ η οποία διακοπτεται περισσοτερες φορες η μερικες φορες κατα την διαρκεια της συνδεσης σας στο φορουμ

μην ψηφισετε σε αυτη την ψηφοφορια!

 

 

 

επειδή κάποια μέλη μας έκαναν το παράπονο θα βάλουμε ψηφοφορία έτσι ώστε να δούμε εάν είναι μεμονωμένες περιπτώσεις

ή ο κανόνας

 

παρακαλώ ψηφίστε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

[humor] όχι δεν μου συνέβη καθόλου να με πετάξει έξω το σύστημα - με κρατάει συνεδεμένη κανονικά[/humor]

 

Να σταματήσει πια αυτος ο ρατσισμός!! :P

 

Πολύ καλό!!! και μένα το ίδιο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα πάντως κάθε φορά που παρακαλουθώ άλλη σελίδα στο internet, και δευτερόλεπτα να περάσουν με πετάει έξω

 

αυτό ακριβώς

κι εγώ που μπαίνω από τη δουλειά, για λίγο να πω θα κάνω κάτι άλλο αμέσως με πετάει :(

 

 

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

αυτό ακριβώς

κι εγώ που μπαίνω από τη δουλειά, για λίγο να πω θα κάνω κάτι άλλο αμέσως με πετάει

 

Κι εμένα το ίδιο... Στη δουλειά έχω πρόβλημα, ενώ στο σπίτι όχι.

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kι εμενα (στην δουλεια δεν ξερω παντως σπιτι σιγουρα).:-(

Ωσπου να σκεφτω τι θα γραψω και να το γραψω (μην κανω και καμια πατατα) με πεταει :-( (παλι καλα που δεν χανει το μηνυμα με την επανασυνδεση γιατι εκει θα φρικαρα.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μπορείτε κατα την είσοδό σας στο φόρουμ να επιλέγετε :Αυτόματη Σύνδεση.

Έτσι δε θα αντιμετωπίζετε αυτό το πρόβλημα.

Απαγορεύεται η χρήση προσβλητικών εκφράσεων, η παράθεση χυδαίου , άσεμνου ή προστατευόμενου απο νόμους πνευματικής ιδιοκτησίας υλικού και οι προσωπικές επιθέσεις.Ο σχολιασμός της συμπεριφοράς των μελών, είναι αποκλειστικά θέμα της διαχείρισης και των συντονιστών του forum της ΕΕΕΓ

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε κατα την είσοδό σας στο φόρουμ να επιλέγετε :Αυτόματη Σύνδεση.

Έτσι δε θα αντιμετωπίζετε αυτό το πρόβλημα.

 

 

Εγώ μπαίνω μόνο από τη δουλειά και ως γνωστών στο χώρο εργασίας μπορεί και κάποιος άλλος αν το θελήσει να έχει πρόσβαση στον υπολογιστή μου και φυσικά για το λόγο αυτό δεν θέλω να επιλέξω την αυτόματη σύνδεση .

 

Δεν υπάρχει άλλη λύση???

 

Εχθές το μεσημέρι μπήκα στο chat και τη μία ώρα που ήμουν μέσα με 'πέταξε' τουλάχιστον 5 φορές. Και το θέμα είναι ότι δεν είχα κάνει καθόλου minimize το παράθυρο. Αν π.χ. έγραφε κάποιο άλλο μέλος 3-4 σειρές χωρίς εγώ να απαντήσω κατευθείαν με 'πετούσε' έξω :(:evil:

 

Παιδιά είναι πολύ εκνευριστικό και όχι μόνο για σένα που το παθαίνεις αλλά και για τον άλλον που σου μιλάει να βλέπει ότι εσύ έχεις φύγει .......

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με πετουσε μεχρι πριν λιγες μερες και εκανα αυτοματη συνδεση.τωρα πλεον δεν με πεταει αλλα καθε πρωι κανω συνδεση.δηλαδη δεν εχει δεχτει την αυτοματη συνδεση.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη σύνδεση (αν την επιλέξουμε) δε σημαίνει ότι μετά την έξοδό μας από το site, την επόμενη φορά που θα το ανοίξουμε θα έχει περάσει αυτόματα τον κωδικό μας κλπ ώστε να μην τα πληκρολογούμε κάθε φορά ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπαίνω μόνο από τη δουλειά και ως γνωστών στο χώρο εργασίας μπορεί και κάποιος άλλος αν το θελήσει να έχει πρόσβαση στον υπολογιστή μου και φυσικά για το λόγο αυτό δεν θέλω να επιλέξω την αυτόματη σύνδεση .

 

Δεν υπάρχει άλλη λύση???

 

Αυτο κι απο μενα....

Link to comment
Share on other sites

με πετουσε μεχρι πριν λιγες μερες και εκανα αυτοματη συνδεση.τωρα πλεον δεν με πεταει αλλα καθε πρωι κανω συνδεση.δηλαδη δεν εχει δεχτει την αυτοματη συνδεση.

 

 

Και μένα αυτό ακριβώς κάνει και είναι πολύ ενοχλητικό

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κ σ εμενα!ειναι οντωσ ενοχλητικο!παλια δεν συνεβαινε!κ τωρα ενω δεν μπορουσα να δημοσιευσω την απαντηση εδειχνε πωσ ημουν συνδεδεμενη!!!!!!!!!!!!!αποσυνδεθηκα κ ξανασυνδεθηκα κ ξαναεγραψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μου συμβαίνει συνέχεια. Ίσως, μήπως γιατί μένω αρκετή ώρα μέσα; Πάντως, είναι κουραστικό να έχεις γράψει μία απάντηση ή ένα μήνυμα και να πρέπει πάλι να ξεκινήσεις από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...