Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εξωμήτριος κύηση


HAPPYELEN

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΝΑ ΕΠΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΕ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΩ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Η ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΕΝΑ Β ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΙΔΕΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΙΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ!!ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΒΕΒΑΙΑ. Η ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΟΜΑΙ.ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ.ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2005 ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΕΚΤΑΚΤΩΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ.ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟΣΑΛΠΙΓΓΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΓΚΟΛΛΗΣΕΙΣ .ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΣΤΑΛΤΙΚΟ¨?ΕΙΜΑΙ 35ΧΡΟΝΩΝ.

HAPPYELEN

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 507
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταρχας καλως ηρθες στην παρεα μας

δυστυχως δε γνωριζω τπτ για το θεμα του αντρα σου

αλλα το οτι με τη μια σαλπιγγα μενεις εγκυος αυτο ειναι γεγονος επισης για να εμεινες μια φορα εγκυος δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα απο τη μερια του σπερματος

και τελος και η ηλικια σου μια χαρα ειναι οι περισοτερες που προσπαθουμε εδω ειμαστε ανω των 30 και να ξερεις οτι φερνει γουρι το φορουμ αυτο και μια μια μενουν εγκυος οσες μπαινουν

ευχομαι και σε σενα το καλυτερο και αν θες να βρεις περισοτερες κοποελς που εχουν τις ιδιες αγωνιες και αγχη με σενα ελα να γραφεις στο πρωτο τοπικ που λεει μετα απο ποσο καιρο προσπαθειων μεινατε εγκυος εκει ειμαστε πολλες :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από εμένα. Έχουμε την ίδια ηλικία. Δεν ξέρω κάτι για το θέμα που ανέφερες. Δεν ξέρω καν τι είναι οι συγκολλήσεις. Πάντως, σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να΄ξέρεις ότι εδώ όλες οι κοπέλες έρχονται άτεκνες και φεύγουν εγκυμονούσες!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ

ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΞ.ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΡΗΞΗ!!!

ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΜΙΑ ΜΟΥ ΣΑΛΠΙΓΓΑ.ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ Η ΣΑΛΠΙΓΓΑ

ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΑΠΕΒΑΛΑ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΗΜΟΥΝ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ...ΧΑΛΙΑ!!!!

ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.

ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ...

ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ. ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ .Η IUBI ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ Κ ΑΝΩ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

HAPPYELEN

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σε όλους.Πρόσφατα είχα τη δυσάρεστη εμπειρία να ζήσω μία εξωμήτριο κύηση που αφαιρέθηκε μαζί με τη δεξιά σάλπιγγα.Σύλληψη με την πρώτη που έληξε άδοξα.Το καλό είναι ότι έχω μία υγιέστατη αριστερή σάλπιγγα και μετά το πέρας ενός χρόνου είμα ελεύθερη να προσπαθήσω ξανά.Θα ήθελα πολύ να μου πείτε τις εμπειρίες σας είτε δικών σας είτε γνωστών σας.Σας περιμένω με αγωνία... :cry:

Link to comment
Share on other sites

EVI26 ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ,ΠΑΝΕ 2.5ΧΡΟΝΙΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΚΑΛΑ.Η ΔΕΞΙΑ ΜΟΥ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΑΤΟΤΗΤΑ.ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΕΚΝΟΠΟΙΗΣΗ,ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΟΝΟΣΑΛΠΙΓΓΕΣ! ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ .ΒΓΑΛΕ ΜΟΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΟΝΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ..ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?ΗΤΑΝ ΟΔΥΝΗΡΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ.ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ...

HAPPYELEN

Link to comment
Share on other sites

Happyelen μου,σ' ευχαριστώ θερμά για τη δύναμη που μου έδωσες.Εμένα το περίεργο ήταν ότι η αριστερή σάλπιγγα που έμεινε ήταν άθικτη.Η δεξιά πλευρά ήταν γεμάτη συμφύσεις γι' αυτό έγινε και το εξωμήτριο.Φαντάσου σύλληψη με την πρώτη.Άλλα προβλήματα δεν υπάρχουν ευτυχώς.Επειδή η σάλπιγγα είχε κολλήσει πάνω σε ένα τμήμα της μήτρας μου την καθάρισε κι έτσι δεν μου επιτρέπει να μείνω έγκυος για ένα χρόνο.Μετά οκ.Δε σου κρύβω ότι σκέφτομαι μετά το χρόνο αυτό να κάνω κατευθείαν εξωσωματική.Ο γιατρός σου σου είπε ότι είναι βέβαιο ότι θα έχεις σύλληψη;Τώρα πόσο διάστημα προσπαθείς;Σ' ευχαριστώ και πάλι! :o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα

 

Ειμαι καινούρια στην παρέα (αν και σαν διαβάζω πολύ καιρό...), αλλά αποφάσισα να γράψω πρώτη φορά στο συγκεκριμένο θέμα γιατί είναι κάτι που με αγγίζει... προσωπικά.

Τόσο εγώ όσο ακι ο αδερφός μου είμαστε παιδια ... μίας σάλπιγγας αφού η μαμά μου είχε χάσει τη δεύτερη πολύ 5 χρόνια πριν μας αποκτήσει μετά απο εξωμήτριο εγκυμοσύνη με ρήξη! Και μιλάμε για εκείνα τα χρόνια (το σωτήριον έτος 1969!). Μάλιστα ο γιατρό της της είχε πει ότι οι πιθανότητες να μέινει ξανά έγκυος ήταν πολύ λιγότερες από 50%

Γι' αυτό μην απογοητεύεστε και μην αγχώνεστε. Πάντα υπάρχει ελπίδα :D

Link to comment
Share on other sites

και γω ειμαι... παιδακι μιας σαλπιγγας, μετα απο εξωμητριο!!! οχι μονο αυτο, αλλα η μαμα μου ειχε ηδη αρχισει να μπαινει στη διαδικασια της εμμυνοπαυσης!!!!

 

αφου νομιζε οτι δεν ειχε περιοδο, επειδη της ειχε τελειωσει!!!!

 

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! της την εσκασα!!!! κι ολα αυτα πριν 33 χρονια!!!!

 

δε πιστευω οτι δεν γινεται μια γυναικα να κανει παιδι, κατω απο οποιεσδηποτε συνθηκες!! θελει υπομονη και σιγουρια μονο, οτι ΣΙΓΟΥΡΑ θα γινει!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγώ έχω φίλη που με μια σάλπιγγα και μια οωθήκη έκανε 2 υπέροχα κοριτσάκια!!!!!!όλα θα πάνε καλά,αισιοδοξία χρειάζεται μόνο!!!!!! :D:D

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΠΟΡΗΜΕΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΛΟΙΠΟΝ, ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2003 (ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ) ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΠΩΣ: ΔΙΑΛΕΙΠΟΥΣΑ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ, ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ. Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΣΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ Β-ΧΟΡΙΑΚΕΣ, ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ: ΩΡΑΙΑ! ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΜΕ? Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΙΑΚΟΙΛΙΑΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕ. ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΞΕΚΙΝΑ ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΚΑΙ ΟΞΥΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΗς ΚΟΙΛΙΑΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΑΚΡΥΓΟΡΩ, ΠΗΓΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΟΠΟΥ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕ ΓΙΑΤΡΟΣ-ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ, ΚΑΙ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ BRASΑN KAI BUSCOPAN ΓΙΑΤΙ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΦΡΙΚΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟΙΔΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ 6 ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΠΟΧΑΥΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΣΤΟΝ ΩΜΟ (ΣΗΜΕΙΟ kHERR-ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑΣ). ΤΕΛΙΚΑ, ΜΕ ΕΣΩΣΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕ, ΜΕ ΕΤΡΕΞΕ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ: ΑΙΤΙΑ? ΡΗΞΗ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΗΣΕΩΣ ΣΤΗ ΔΕΞΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ, ΚΛΑΜΑΤΑ, ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ??? ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ??? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ???ΚΑΤΙ ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΕΣΠΡΩΧΝΑΝ ΕΜΜΕΣΩΣ ΠΛΗΝ ΣΑΦΩΣ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΕΓΩ ΟΜΩΣ, ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ, ΕΛΕΓΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ, ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΠΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΜΟΥ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΕΜΕΙΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ (5 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ), ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΟΡΟΥΛΑ (ΣΧΕΔΟΝ 4 ΕΤΩΝ ΣΗΜΕΡΑ), ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1, 5 ΧΡΟΝΟ ΞΑΝΑΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΕΒΑΛΛΑ ΣΤΟΝ 4Ο ΜΗΝΑ, ΜΕΤΑ 5 ΜΗΝΕΣ ΞΑΝΑΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ (17 ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΑΚΙ!!! ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ! ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ....:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοπέλα μου γλυκιά,διάβασα την ιστορία σου με δάκρυα στα μάτια...Πραγματικά μας έδωσες πολύ κουράγιο.Κι εγώ έχω μία γερή σάλπιγγα την αριστερή και πρώτα ο Θεός ξεκινώ ελεύθερες προσπάθειες το Γενάρη.Προσευχήσου στην Παναγία και για μένα,γιατί από ό,τι βλέπω σε αγαπάει πολύ... :D

Link to comment
Share on other sites

Αν μας δινει κουραγιο.Και εγω εχω βιωσει την εξωμητρια κυηση με ρηξη και αν και βρηκαν οτι και η αριστερη δεν ειναι εντελως βατη ελπιζω σε μια φυσιολογικη συλληψη(αν και εχω και μια αποτυχημενη εξωσωματικη στο ενεργητικο μου)

3-08-09.Η ημερομηνια που αλλαξε τη ζωη μου.Εγινα και εγω μανουλα

16-3-12.Μανουλα ξανα!!!!!!!!!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι! Χάρηκα πολύ που κάποιος διάβασε το μήνυμά μου και πήρε κουράγιο ακούγοντας τις περιπέτειές μου. Κορίτσια, όλα είναι εφικτά και δυνατά εάν το θέλετε πάρα πολύ. Αν πιστεύετε σε κάποια ανώτερη δύναμη (για μένα αυτή είναι η Παναγιά, και γι' αυτό, πρώτα ο Θεός το 3ο μου παιδάκι θα έχει το όνομά της) προσευχηθείτε δυνατά και όλα θα πάνε καλά! Ό, τι θελήσετε από μένα, ευχαρίστως να βοηθήσω όπως μπορώ. Αν και νομίζω ότι όλα στο τέλος έρχονται καλά. Να είστε αισιόδοξες και να χαμογελάτε ονειρευόμενες το μωράκι που σύντομα θα έρθει. Κι όταν θα έρθει θα καταλάβετε πλέον ότι όλες σας οι ταλαιπωρίες άξιζαν και με το παρπάνω... :D

Link to comment
Share on other sites

evaki, ολα θα σου πανε καλα, θυμησου το και καλη επιτυχια στις προσπαθειες. αν σε βοηθάει, θα σου πω πως μετα το εξωμητριο, εμεινα εγκυος με την πρωτη προσπαθεια, μαλλον γιατι το ηθελα παρα πολυ και καποιος εκει πανω με ακουει και με βοηθα παντα. Να εισαι καλα. θα τα ξαναπουμε. φιλια και απο μενα :D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑι εγω το θελω παρα πολυ αλλα νιωθω οτι δεν φτανει η φωνη μου ψηλα και δεν με ακουει ο πελαργος :cry:

3-08-09.Η ημερομηνια που αλλαξε τη ζωη μου.Εγινα και εγω μανουλα

16-3-12.Μανουλα ξανα!!!!!!!!!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

evaki, ολα θα σου πανε καλα, θυμησου το και καλη επιτυχια στις προσπαθειες. αν σε βοηθάει, θα σου πω πως μετα το εξωμητριο, εμεινα εγκυος με την πρωτη προσπαθεια, μαλλον γιατι το ηθελα παρα πολυ και καποιος εκει πανω με ακουει και με βοηθα παντα. Να εισαι καλα. θα τα ξαναπουμε. φιλια και απο μενα :D

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ!

ΠΗΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΟΘΗΚΗ (Η ΑΛΛΗ ΩΟΘΗΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΤΡΟΦΙΚΗ).

ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΑΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΥΔΡΟΣΑΛΠΙΓΓΑ. ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΕ ΛΥΠΗΘΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!Χθες πηγα στο γιατρο να δω το μωρο μου και ειναι ολα καλα, προς το παρον! Η κορη μου το βαφτισε κιολας, γιατι ακουσε πως θα εχει το ονομα της Παναγιας. ΜΑΡΙΟΣ!!! Κοριτσια, ψηλα το κεφαλι. Καθε μερα που ξημερωνει ειναι μια καινουργια μερα και πρεπει να αισιοδοξουμε. Η ιστορια που διαβασατε ηταν απλα η περιληψη των οσων περασα. Δε θελω να σας κουραζω, μα να ξερετε οτι περασα κι εγω πολυ-πολυ δυσκολα, ακομα και στις εγκυμοσυνες μου για να φτασω μεχρι εδω. Ακομη και η αποβολη που ειχα, εγινε με τη διαδικασια της γεννας, πονοι, ενεσεις, κανονικος τοκετος... Μετα ομως μου ηρθε ενα ζουζουνι, μεγαλη φατσουλα! Ηταν μαλλον η αποζημιωση μου για την πιστη μου... Συνεχιζω να χαμογελω και να αισιοδοξω, ακομα και τις γκριζες μερες. Η ζωη ειναι πολυ ομορφη και οι ταλαιπωριες που περναμε μας κανουν να εκτιμαμε ο.τι εχουμε και ο,τι θα ερθει στην πορεια (που σιγουρα θα ερθει, με τον εναν η τον αλλον τροπο!!!)

 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

ax angeliki, mas dineis poly poly dynami!!!!

eixes parei tipota xapia gia proklisi ooriksias?

emena o giatros mou systise ta clomifen, gia na kano pio polla oaria stin mia salpigga pou exo ka8e mina. ostoso den ta pira auton ton mina. den ksero an prepei na pino kati. ti na kano?esy ekanes kati i prospa8ousate xoris farmaka me tin mia salpigga?

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου,πραγματικά είσαι ένα ζωνταντό θαύμα.Τρία παιδάκια με μία σάλπιγγα!!!!!!!Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!!!!Καταλαβαίνω απολύτως τι έχεις περάσει!!!

Baby μου,ρώτησα το γιατρό για τα φάρμακα και μου είπε ότι αυτά καλύτερα να τα πάρω μόνο αν δε μείνω έγκυος μετά από κάποιο διάστημα,τουλάχιστον 6μηνης προσπάθειας.Δες την Αγγελικούλα χωρίς φάρμακα τα κατάφερε, με υπομονή και πίστη!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...