Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη ΠΕΜΠΤΗ 26/6


asteraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 628
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 97 δημοσιεύσεις

  • asteraki

    asteraki 69 δημοσιεύσεις

  • SEFI

    SEFI 37 δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 32 δημοσιεύσεις

Ωραία, λοιπόν άς αρχίσουμε λίγο να χωριστούμε γεωγραφικά, γιατί μεγάλη πόλη μεγάλες αποστάσεις και λίγος χρόνος.

Εγώ κάθομαι ανατολικά, Χαριλάου με Πυλαία.

Θα ήθελα να μπορέσουμε να συναντηθούμε σε κάποιον παιδότοπο ή παιδική χαρά για να γνωριστούμε και να παίξουν ταυτόχρονα και τα παιδάκια μας.

Για γράψτε ιδέες !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όντως μείναμε λίγο πίσω στις συναντήσεις όπως βλέπετε κι εδώ http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=935

ας ελπίζουμε ότι αυτό το τόπικ θα έχει καλύτερη τύχη..............

 

asteraki είμαστε γειτόνισσες θα μπορούσα να πω.

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

έχει δικιο η ΣΑΜ έχουμε μείνει πισω στις συναντήσεις.

ϊσως τώρα που έχει ανοίξει ο παιδότοπος στο Cosmos να μπορέσουμε να βρεθούμε εκει.

Που είναι η Νίκη να οργανώσει την συνάντηση?????

 

Νίκη κάνε κάτι.....

Πρέπει να βρεθούμε επιτέλους....

g07Lp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λίτσα... Πού είσαι βρε κοριτσάρα.... μου έλειψες :D

 

Εγώ είμαι Δυτικά, αλλά με βολεύει το Cosmos... Κυρίως από άποψη parking.

 

 

Τί λέτε για 8 Μαρτίου???

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο Μανούλες, παλιές και καινούργιες, χαίρομαι που επιτέλους θα γνωρίσω και κάποιες άλλες μανουλίτσες.

Το Cosmos είναι ΟΚ και για μένα, αλλά δεν είμαι σίγουρη για τον παιδότοπο. Ας το επιβεβαιώσουμε και ορίζουμε ημέρα την ερχόμενη εβδομάδα.

Στις 8-3-2008 είναι Απόκριες και εγώ θα λείπω, όπως νομίζω και αρκετές άλλες.

Εγώ μπορώ οποιαδήποτε ημέρα την ερχόμενη εβδομάδα μετά τις 6 το απόγευμα. Μόνο για την άλλη εβδομάδα μπορώ και πρωινά, που θα λείπει η μικρή στον παιδικό σταθμό και θα έχω και την μητέρα μου για τον μπέμπη.

Περιμένω τα δικά σας προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

8 Μαρτίου πρότεινα γιατί είναι η γιορτή της γυναίκας. Συν του ότι πέφτει Σάββατο... Πέφτουν Απόκριες την ίδια μέρα με τη Γιορτή της Γυναίκας αν κατάλαβα καλά??

 

Αν δε βολεύει τις περισσότερες, τότε να προταθεί μία άλλη ημερομηνία. Απλά εγώ μπορώ Σαββάτο ή Κυριακή καλύτερα...

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με μπερδεψατε μονες θα βρεθουμε ή με τα πιτσιρικια μας? Και εγω ανατολικα μένω, το Cosmos με βολευει, στον παιζώτοπο δεν εχω παει. Είμαι θετικη για σαββατοκυριακο αλλα κατα τις 6 με 630, γιατι τα ζουζουνια μου τα κοιμίζω νωρις. Προτεινω να πειτε καποια ημερομηνια και να κανουμε μια λιστα για την συγκεκριμενη ημερομηνια και ωρα, στον συγκεκριμενο χωρο και αν δουμε οτι μαζευομαστε αρκετες, παμε. Ας το κανονισουμε για αυτο το Σαββατοκυριακο!? :?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εννοείται ότι θα πάμε με τα παιδιά μας, εγώ μάλλον σας μπέρδεψα, αλλά επειδή έχω άρρωστο τον μικρούλη μου δεν θα ήθελα να τον φέρω σε παιδότοπο. Η μικρή μου όμως πιστεύω ότι θα ενθουσιαστεί με καινούργιο παιδότοπο. Λοιπόν από ότι βλέπω μάλλον για ΣΚ πρέπει να κανονίσουμε την συνάντηση, που βολεύει τις περισσότερες. Επειδή έχω άσχημη εμπειρία από επίσκεψη μου σε παιδότοπους το Σάββατο (δεν γνωρίζω βέβαια τίποτα για αυτόν του cosmos) προτείνω αν θέλετε να συναντηθούμε αυτή την Κυριακή το απόγευμα. Αν δεν βολεύει το βλέπουμε για την άλλη εβδομάδα.

...

Link to comment
Share on other sites

Apo 5 mexri 10 Martiou mporei na'mai ki egw thes/ki, simera tha kserw akrivws.

 

miss marple, μόλις γνωρίζεις για την επίσκεψη σου στην πόλη μας, το ξαναβλέπουμε το θέμα,,,,

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια στο cosmos ο παιδότοπος δεν ήταν από μια ορισμένη ηλικία και πάνω?

Έχει ανοίξει και άλλος? έχω καιρό να πάω. Στις 8/3 πάντως εγώ δεν μπορώ γιατί γίνομαι κουμπάρα.

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites

Apo 5 mexri 10 Martiou mporei na'mai ki egw thes/ki, simera tha kserw akrivws.

 

miss marple, μόλις γνωρίζεις για την επίσκεψη σου στην πόλη μας, το ξαναβλέπουμε το θέμα,,,,

 

 

5-10 tha eimai thes/ki, epivevaiwmeno.

 

min skeftesai omws, den xreiazetai aparaitita na kanonisete imerominia pou na'mai k egw

 

apla to anefera me tin eukairia... ... ...

 

eksallou nomizw tha me melagxolouse akoma perissotero na vretho me toses mamades k paidakia se paidotopo... ... sugkekrimena den tha antexa.

Link to comment
Share on other sites

και γω δυτικα μενω αλλα με βολευει το cosmos...υπαρχει παιδοτοπος στο cosmos?γιατι δεν το χω δει??απο ημερομηνια δεν με πειραζει αλλα οχι αργα γιατι κοιμουνται νωρις τα ζουζουνια και να χει καλο καιρο εεεεεεε πλακα κανω!!! :D:D

5db512b769.pngae89dcbaef.png σας αγαπω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

ΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΟΥ ΒΡΙΚΑΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!

ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ COSMOS

ΓΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟ ΣΚ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ :P:P:P

ΓΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 5? 6?

ΤΙ ΛΕΤΕ???

ΒΑΛΤΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!

g07Lp2.png
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ ότι γίνεται της κακομοίρας στο cosmos το ΣΚ αλλά αν είναι ο παιδότοπος εκτός του cosmos και μπορέσουμε να κάνουμε μία κράτηση για ένα τραπέζι πιο νωρίς δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα. Οπότε αν έχει πάει καμία στον συγκεκριμένο παιδότοπο ας ψάξει να βρει επωνυμία ή ακόμη καλύτερα τηλέφωνο για να κάνουμε την κράτηση.

Βολικές ημερομηνίες για μένα:

ώρα : 18.00, και ημερομηνία με βολεύει, την Κυριακή στις 24-2-2008 &την Παρασκευή στις 28-2-2008, όχι όμως την Παρασκευή στις 22-2-2008.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...