Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κέντρα εξωσωματικής Θεσσαλονίκης


Recommended Posts

]Καλησπερα!ειμαι σε αναζητηση για κεντρα εξωσωματικής Θεσσαλονίκης οποια κοπελα ξερει καλα κεντρα κ ονοματα γιατρων

ας με βοηθήσει.Ευχαριστώ!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσι.Μαλλον δεν εχει ανταποκριση γιατι τρεχουν αλλα παρομοια θεματα και ειδικοτερα οπως για embryolab.Πολλες κοπελες ειναι εκει..Ειμαι και εγω απο θεσσαλονικη.Στο κεντρο του Παλαπελα.Δεν μπορω να σου πω αν ειμαι ευχαρηστημενη η οχι.Γιατι εχω κουραστει πολυ απο τους γιατρους και ειμαι απογοητευμενη.Αλλωστε πολλες κοπελες απο θεσσαλονικη κατεβαινουν Αθηνα.Πολλα θετικα ακουω πχ για τον Σφακιανουδη στην Αθηνα.Αλλες το να πας Αθηνα ειναι μια αποφαση.Ψαξε λιγο και τα αλλα θεματα.Καλη επιτυχια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ καλή μου που μου απάντησες. Αν δεν βγάλω κάποια άκρη Θεσσαλονίκη το μόνο σίγουρο είναι ότι Αθήνα θα παω

 

Καλημέρα!!! Μέχρι στιγμής δεν έχω κάνει εξωσωματική. Μόνο σπερματέγχυση. πηγαίνω στον κ. Ταρλατζή στο Βιογένεσις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγώ έχω προσπάθειες στο New life. Είναι εξυπηρετικοί, επικοινωνιακοί και πάντα διαθέσιμοι για οποιαδήποτε απορία. Μιλάω για τους εμβρυολόγους και το υπολοιπο προσωπικο. Για τον γιατρό δεν ξέρω γιατί πάω με δικό μου εξωτερικό γιατρό που συνεργάζεται μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημερα κοριτσι.Μαλλον δεν εχει ανταποκριση γιατι τρεχουν αλλα παρομοια θεματα και ειδικοτερα οπως για embryolab.Πολλες κοπελες ειναι εκει..Ειμαι και εγω απο θεσσαλονικη.Στο κεντρο του Παλαπελα.Δεν μπορω να σου πω αν ειμαι ευχαρηστημενη η οχι.Γιατι εχω κουραστει πολυ απο τους γιατρους και ειμαι απογοητευμενη.Αλλωστε πολλες κοπελες απο θεσσαλονικη κατεβαινουν Αθηνα.Πολλα θετικα ακουω πχ για τον Σφακιανουδη στην Αθηνα.Αλλες το να πας Αθηνα ειναι μια αποφαση.Ψαξε λιγο και τα αλλα θεματα.Καλη επιτυχια.

 

Στο κέντρο του Παλαπέλα είμαι κι εγώ. Όσον αφορά την κούρασή σου, σε νιώθω, γιατί αισθάνομαι ακριβώς το ίδιο. Ειδικά, όταν δε παίρνω επιστημονικά τεκμηριωμένες απαντήσεις και πραγματικές προτάσεις λύσεων. Ελπίζω να πετύχεις σε ό,τι κάνεις...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Στο κέντρο του Παλαπέλα είμαι κι εγώ. Όσον αφορά την κούρασή σου, σε νιώθω, γιατί αισθάνομαι ακριβώς το ίδιο. Ειδικά, όταν δε παίρνω επιστημονικά τεκμηριωμένες απαντήσεις και πραγματικές προτάσεις λύσεων. Ελπίζω να πετύχεις σε ό,τι κάνεις...:)

 

κοριτσια γεια σας κ γω θα κανω την πρωτη εξωσωματικη στον Παλαπελα!!!εσεις ποτε αρχιζετε;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
κοριτσια γεια σας κ γω θα κανω την πρωτη εξωσωματικη στον Παλαπελα!!!εσεις ποτε αρχιζετε;

 

Καλημέρα! Εγώ την έκανα ήδη. Δυστυχώς, όμως, απέτυχε. Ελπίζω εσύ να ήσουν πιο τυχερή! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...