Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοήθεια κορίτσια είμαι να σκάσω....!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια θα ήθελα να με καθυσηχασετε εαν μπορείτε γιατί είμαι έτοιμη να σκάσω από την στεναχωρια.... Τελευταία περίοδο είχα 8 Οκτωβρίου.. Έκανα τεστ και χοριακη την Πέμπτη κ βγήκαν θετικά.. Αλλα έχω χαμηλή χοριακη 67,2...και σήμερα που ξανά έκανα είναι 116.....Ανησυχώ τόσο πολύ... Δεν είναι καλό που δεν έχει αυξηθεί πολύ... Έχει περάσει κάποια κοπέλα το ίδιο.....;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσι μου τι Ρωτάς...αν έχει περάσει καμία το ίδιο? Παρααααααα πολλές !!!

 

Καταρχήν!

Ο γιατρός σου τι σου είπε?

 

Δεύτερων.

Δε έχει σημασία(πολυ) Πόσο χαμηλή ξεκινάει ξεκινάει η χοριακη αρκεί κάθε 2 μέρες να διπλασιάζεται!!!

 

Εσύ δεν μας λες πότε εκανες την πρώτη κ πότε Την δεύτερη.???

Αν την έκανες το Σάββατο την πρώτη κ σήμερα την δεύτερη δεν είναι κ τόσο τραγικά τα πράγματα σχεδόν έχει διπλασιαστεί!

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη έκανα το πρώτο 67,2 και σήμερα το δεύτερο.... 116...

 

Κοπελα μου καλησπερα εχεις 4 μερες γεματες απο την μια μεχρι την αλλη χοριακη δυστυχως δεν εχει ανεβει οπως θα επρεπε μιλα γρηγορα με το γιατρο σου οτι και να πουμε εμεις μονο ο γιατρος σου θα σε καθοδηγηση κατάλληλα..και οπως ειπε και η προηγουμενη κοπελα δεν εχει σημασια με ποσο ξεκινα αρκει να διπλασιαστεί μεσα σε 2 το πολυ 3 μερες

8BQdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω να κανεις την τε να ξεκαθαρισει η κατασταση. Οντως δεν εχει αυξηθει οσο θα επρεπε αλλα με μια επαναληπτικη δεν μπορεις να εισαι σιγουρη. Ρωτησε το γιατρο σου μηπως βοηθησει να παρεις λιγη προγεστερονη.

 

 

Πέμπτη έκανα το πρώτο 67,2 και σήμερα το δεύτερο.... 116...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν έχω πολλές ελπίδες έτσι....; ; Είχα κ καφέ υγρά για τέσσερις μέρες κ ευτυχώς σήμερα δεν έχω....!! Λέτε να έπαιζε κ αυτό ρόλο στη χαμηλή μου χοριακη;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πολλές ελπίδες έτσι....; ; Είχα κ καφέ υγρά για τέσσερις μέρες κ ευτυχώς σήμερα δεν έχω....!! Λέτε να έπαιζε κ αυτό ρόλο στη χαμηλή μου χοριακη;;;;

 

Το καλυτερο θα ηταν να παρεις ενα τηλ τον γιατρο σου!!!!μην το αφησεις αλλο,να σου πει τι γινεται

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...