Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματικη στο Ιασω Institute of life


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες...

Εχει μηπως καποια απο εσας εμπειρια ή εχει ακουσει για εξωσωματικη στο Ιασω Αθηνων;

Ξερω οτι εχουν φερει μια εμβρυολογο αστερι διεθνους φημης αλλα δεν ξερω κανεναν εξωσωματιστη εκει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eγω ειχα κανει παλαιοτερα χωρις επιτυχια 2 προσπαθειες

 

Οταν λες παλαιοτερα εννοεις πανω απο ενα χρονο πριν? Και εγω εχω 2 αποτυχημενες στο ιστορικο μου σε μεγαλο κεντρο και τωρα ειμαι σε φαση αναζητησης νεου....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!

Εμπιερίες από το institute of life? έχετε δει εκεί γιατρούς και εγκαταστάσεις? Θα με ενδιέφερε οποιαδήποτε πληροφορία, θετική ή αρνητική!!! Ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Εμπιερίες από το institute of life? έχετε δει εκεί γιατρούς και εγκαταστάσεις? Θα με ενδιέφερε οποιαδήποτε πληροφορία, θετική ή αρνητική!!! Ευχαριστώ πολύ :)

 

Καλησπερα πριν 15 μέρες έκανα σπερματεγχυση εκεί το περιβάλλον πολύ καλό εξυπηρέτηση τελευταίας τεχνολογίας τα πάντα. Εμένα μου φάνηκαν όλοι επαγγέλματος τι άλλο να πω βέβαια είχα αρνητικό αποτέλεσμα αλλά δεν φταίει η κλινική. Καλή επιτυχία σου εύχομαι

Link to comment
Share on other sites

Ζερβομανωλάκη και Κωσταρά. Τους έχεις συναντήσει?

 

Τον πρώτο ναι μεγάλη φήμη καλός γιατρός και έχει μπόλικη πελατεία πολύ καλές σπουδές έχει επίσης. Αλλά εγώ θέλω χημεία και δεν έδεσα με εκείνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποιον γιατρο θα πρότεινες από το IOL? Και πάλι ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

 

Και εγώ ψάχνομαι να σου πω την αλήθεια τώρα με παρακολουθεί ο ψαθας για εξωσωματικη είναι πολύ καλός μια που γνωστές μου έχουν κάνει μαζί του εξωσωματική. Τι πρόβλημα έχεις αν επιτρέπεται ?

Link to comment
Share on other sites

Τον εχω ακουστα αλλα δεν τον εχω συναντησει. το βασικο προβλημα ειναι η ηλικια ! ειμαι ηδη 39! χωρις αλλα προβληματα, με 3 προσπαθειες.....

 

Εγώ θα σου πρότεινα να πας σε κέντρο με πολύ εμπειρία και σε ένα γιατρό που το εμπιστεύεσαι με κλειστά μάτια.

Link to comment
Share on other sites

lenilena είπε:
Καλησπερα ansilia...

Και εγω ψαχνομαι για τι IOL. Μου το προτεινε ο γυναικολογος μου ο οποιος ομως δεν ειναι εξωσωματιστης.. Ειναι πολυ καινουριο κ θελουν να γινει το μεγαλυτερο ivf κεντρο οποτε εφεραν μια εμβρυολογο πολυ δραστηρια. Και εγω ομως δεν ξερω κανενα εξωσωματιστη εκει. Μια κοπελα απο εδω μου προτεινε εναν ιατρο που εμπιστευεται 

Lenilena μου τι έκανες τελικά? Μιλησες με κάποιον γιατρό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lenilena μου τι έκανες τελικά? Μιλησες με κάποιον γιατρό?

 

 

Οχι ακομα.... Η τελευταια μου αποτυχια ηταν πολυ προσφατη και ο αντρας μου, μου εβαλε βετο ενα μηνα να μην ασχοληθω με το θεμα... Σιγα μην κατσω ενα μηνα... Αλλα λεμε τωρα να περασουν οι γιορτες και μετα παω στον δικο σου και στον Μαντουδη.... Εσυ τι κανεις με τους φυσικους?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ψάχνω για γιατρό για την επόμενη προσπάθειά μου μπορείτε να μου συστήσετε γιατρούς για το κέντρο που αναφέρετε και αν έχετε και εμπειρίες θετικές ή αρνητικές από τον γιατρό ή από το κέντρο;

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημέρα

 

Μετά από την πρώτη μου αποτυχημένη εξωσωματικη που έκανα στο institute of life στο Ιασώ, θα ήθελα να μου πείτε τις εντυπώσεις και την πορεία σας όσες από εσάς κάνατε εκεί την εξωσωματικη σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Μετά από την πρώτη μου αποτυχημένη εξωσωματικη που έκανα στο institute of life στο Ιασώ, θα ήθελα να μου πείτε τις εντυπώσεις και την πορεία σας όσες από εσάς κάνατε εκεί την εξωσωματικη σας.

 

Καλησπέρα! Δεν έχω προσωπική εμπειρία μιας και ήμουν σε άλλο κεντρο αλλά στο Institute of Life έκανε μια γνωστή μου μια επιτυχημένη εξωσωματική με τον Ψαθά. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

I 'm a happy twin mom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Δεν έχω προσωπική εμπειρία μιας και ήμουν σε άλλο κεντρο αλλά στο Institute of Life έκανε μια γνωστή μου μια επιτυχημένη εξωσωματική με τον Ψαθά. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Καλησπέρα κορίτσι μου.η κοπέλα είναι από εδώ απ το φόρουμ? Αν είναι η Πόπη είναι η μόνη που έχω βρει μαζί με εμένα που πήγαμε στο IOL.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσι μου.η κοπέλα είναι από εδώ απ το φόρουμ? Αν είναι η Πόπη είναι η μόνη που έχω βρει μαζί με εμένα που πήγαμε στο IOL.

 

Όχι δεν είναι από το φόρουμ! Είναι φίλη φίλης που είχαμε ανοίξει κουβέντα για εξωσωματικές σε μια παρέα.

I 'm a happy twin mom

Link to comment
Share on other sites

Για σου κορίτσι μου! Ο γιατρός μου είναι ο ψαθας επειδή λόγο κάποιοι προβλημάτων που έχω έτυχε να πάω συχνά ιασω αλλά και στο γιατρειο και έχω γνωρίσει κορίτσια που έχουν πετύχει εγκυμοσύνη εκεί. Εγώ έχω κάνει μια σπερματεγχυση εκεί αλλά ήταν ανεπιτυχής λόγο προβλήματος που βρήκαμε στην πορεία. Ελπίζω να σε βοήθησα 😙😙😙

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι από το φόρουμ! Είναι φίλη φίλης που είχαμε ανοίξει κουβέντα για εξωσωματικές σε μια παρέα.

 

Για σου κορίτσι μου! Ο γιατρός μου είναι ο ψαθας επειδή λόγο κάποιοι προβλημάτων που έχω έτυχε να πάω συχνά ιασω αλλά και στο γιατρειο και έχω γνωρίσει κορίτσια που έχουν πετύχει εγκυμοσύνη εκεί. Εγώ έχω κάνει μια σπερματεγχυση εκεί αλλά ήταν ανεπιτυχής λόγο προβλήματος που βρήκαμε στην πορεία. Ελπίζω να σε βοήθησα 😙😙😙

 

ΣΑΣ ευχαριστώ κορίτσια μου. Ενδιαφέροντα στοιχεία. Ο εν λόγω γιατρός έχει λοιπόν επιτυχίες.

Εγω εχω τον ζερβομανωλακη στο IOL.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα εγώ θα κάνω πρώτη φορά το Σεπτέμβριο με το ψαθα και εγώ οπότε ακόμη δεν έχω εμπειρία αλλά έχω εμπιστοσύνη στον συγκεκριμένο γιατρό

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ευχαριστώ κορίτσια μου. Ενδιαφέροντα στοιχεία. Ο εν λόγω γιατρός έχει λοιπόν επιτυχίες.

Εγω εχω τον ζερβομανωλακη στο IOL.

 

Πριν κάτι μήνες είχα ένα θεματακι και ο Ζερβομανωλακης συνεργάζεται με τον ψάθα και με εξυπηρέτησε εκείνος και ειλικρινά μου φάνηκε πολύ καλός γιατρός μαλιστα πολλές φορές λέω στον Ψαθά θα σε αφήσω για εκείνον.😁😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...