Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ξερει καμια?


Leni7

Recommended Posts

Κσλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω για τον Κο. Ψαθά όσες έχετε εμπειρία. Γενικά στηρίζει περισσότερο φυσιολογικό τοκετό? επίσης όλες τις εξετάσεις τις πραγματοποιεί ο ίδιος; (αυτές που γίνονται στο ιατρείο του)

 

ευχαριστώ πολύ:-P

 

Κι επισης οποια κοπελα ξερει να μας πει ποσα παιρνει στην επισκεψη κ ποσα στη γεννα;; Ξεγενναει μονο στο Ιασω; Αυτο ειναι λιγο αρνητικο...:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι επισης οποια κοπελα ξερει να μας πει ποσα παιρνει στην επισκεψη κ ποσα στη γεννα;; Ξεγενναει μονο στο Ιασω; Αυτο ειναι λιγο αρνητικο...:D

 

Μηπως καποια κοπελα μπορει να μας πει;;:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπερα, βλεπω ειναι παλιο θεμα αλλα ηθελα να ρωτησω αν τον ειχε τον κ Ψαθα καποια κοπελα προσφατα. Αν ξερει καποια την αμοιβη του για καισαρικη κ αν ακομα συνεργαζεται με το ρεα

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω σίγουρα ότι συνεργάζεται με το Ιασώ. Τωρα για αμοιβή γυρω στα 1200 με 1500 θα παιρνει, εκτός αν έχεις κανει άλλα πολλα μαζι του (πχ εξωσωματικες, λαπαροσκόπηση, υστεροσκοπηση κλπ) οποτε σιγουρα θα είναι πιο οικονομικός στον τοκετο.

Νομίζω ότι λογω πολύ κόσμου προτιμα τις καισαρικές....

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω σίγουρα ότι συνεργάζεται με το Ιασώ. Τωρα για αμοιβή γυρω στα 1200 με 1500 θα παιρνει, εκτός αν έχεις κανει άλλα πολλα μαζι του (πχ εξωσωματικες, λαπαροσκόπηση, υστεροσκοπηση κλπ) οποτε σιγουρα θα είναι πιο οικονομικός στον τοκετο.

Νομίζω ότι λογω πολύ κόσμου προτιμα τις καισαρικές....

 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την απάντηση! Έτσι κ αλλιώς την καισαρική λόγω θέματος με τα μάτια μου δεν την γλιτωνω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για σου κορίτσι μου σε φίλη μου που γέννησε πριν ένα μήνα πήρε 1200 για καισαρική και μέχρι τελευταία στιγμή πήγαινε για φυσιολογικά αλλά κόλλησε η μικρή και μπήκε χειρουργείο αλλά για καλύτερα ρώτα τον ίδιο θα σου πει καλύτερη τιμή αν του μιλήσεις από την αρχή είναι καλός άνθρωπος και συνεργάζεται μόνο με τον ιασω

Link to comment
Share on other sites

Για σου κορίτσι μου σε φίλη μου που γέννησε πριν ένα μήνα πήρε 1200 για καισαρική και μέχρι τελευταία στιγμή πήγαινε για φυσιολογικά αλλά κόλλησε η μικρή και μπήκε χειρουργείο αλλά για καλύτερα ρώτα τον ίδιο θα σου πει καλύτερη τιμή αν του μιλήσεις από την αρχή είναι καλός άνθρωπος και συνεργάζεται μόνο με τον ιασω

 

Ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις κορίτσια! Να χαιρεστε τις οικογένειές σας κ τα παιδάκια σας

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπέρα!Θα ήθελα απόψεις από κορίτσια που έχουν γιατρό,μου τον πρότεινε ζευγάρι φίλων τον συνάντησα την προηγούμενη βδομάδα και μου φάνηκε δύσκολο χαρακτήρα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα iliana..Τον Ψαθά μου τον σύστησαν και εμένα λόγω εξωσωματικής που έκανα και αρχές του μήνα έμαθα ότι περιμένω το πρώτο μου παιδάκι με την πρώτη κιόλας εξωσωματική!!!Δεν είναι δύσκολος χαρακτήρας!!Ίσα ίσα που εκτός από εξαίρετος επιστήμονας είναι και υπέροχος άνθρωπος...Μπορεί να ήταν η στιγμή...Στον συστήνω ανεπιφύλαγκτα..!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα. Ο κ. Ψαθάς στην αρχή δείχνει δύσκολος άνθρωπος. Όμως είναι εξαιρετικός άνθρωπος και ικανότατος επιστήμονας. Δώσε λίγο χρόνο ώστε να τον γνωρίσεις καλύτερα. Ασχολείται σοβαρά με τις γυναίκες και κάνει πραγματικά ό,τι μπορεί. Έχεις πολλές επιτυχίες. Πατάει γερά στα πόδια του. Απλά δεν είναι ο τύπος που κανακεύει τις γυναίκες. Είναι ειλικρινής και ξέρει να εκτιμά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Γεια σας κοριτσια.Σκεφτομαι να αλλαξω γιατρο μετα απο 8 αποτυχημενες και μξα παλυδρομη  εξ χωρις ακομα να ξερουμε γιατι.Εχω θρομβοφιλια αλλα τη μια μου λενε φταει το σπερμα την αλλη τα ωαρια, λογω της ηλικιας μου.Θα κανω σε λιγες μερες μια 2η υστεροσκοπηση και την εξεταση του νικα.Ειμαι αναμεσα στον ΨΑΘΑ κακ τον ΣΦΑΚΙΑΝΟΥΔΗ.Θελω καποιον γιατρο να ασχοληθει πραγματικα μαζι μας!Μπορει καποια κοπελα να μου πει τη γνωμη της γιατι δυσκολευομαι να διαλεξω,..ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το θέμα γιατρό είναι λίγο περίπλοκο εγώ θα σου πρότεινα να πας και στους δύο και να δεις ποιος από τους δύο σε πείθει πιο πολύ.Για τον ψάθα μπορώ να σου πω το καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...