Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

προσπάθεια ανευρεσης εξωσωματικου- τα φωτα σας παρακαλω!


sophi_a

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπέρα. θα χρειαστω την πολύτιμη βοηθεια σας. Μετα απο εντονη μελετη στο φορουμ κατεληξα ότι δεν θα ηθελα να επισκευτω τους κυρίους παπαριστειδη, πετρογιαννη, παντο παρασχο, μαστρομηνα, καπετανακη, σφακιανουδακη, γατο και μακρακη.

 

εχω αποκτησει θαρρω αρκετα θετική εντυπωση για τους κυριους αθανασιου, καπετανιο,λαινα και φαιδρακη

 

μου δοθηκε η εντύπωση οτι ο κυριος Αρκουλης ειναι ιδανικος για φυσικο κυκλο, ενω δεν εχω σχηματισει ακομη πληρη εικονα για τους κυριους Γιανναρη και Τσιριγωτη.

 

θα ηθελα τα φωτα σας παρακαλω! επειδη φθειρει και ψυχολογικα να παω σε δεκαπεντε γιατρους αλλα μιλώντας και ρεαλιστικα τα κουκια παραειναι μετρημενα ωστε να μπορω να διαθεσω τα ν*100? απλα για βολιδοσκοπηση, εχετε καποια θετικη ή αρνητική εμπειρία απο τους τελευταιους 7 (! ) κυριους;

 

Δεν σας κρυβω οτι επηρεαζομαι ιδιαιτερως απο αρνητικές κριτικες, ωστοσο αυτη την στιγμη το έχω κατι περισσοτερο απο αναγκη.

 

Σας ευχαριστώ απο την καρδια μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σοφία παρακολούθησα τι έγραψες και στο άλλο θέμα και λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη αυτή. Έχω περάσει κι εγώ από το στάδιο της σπερματέγχυσης και σε καταλαβαίνω. Θα ήθελες να μας αναφέρεις τι σε οδήγησε στις σπερματεγχύσεις; Υπάρχει συγκεκριμένο πρόβλημα ή σας έχουν κατατάξει στην κατηγορία "ανεξήγητη υπογονιμότητα" ;

Εγώ θα σου μιλήσω για τον Τσιριγώτη, όχι για να τον διαφημίσω, απλά επειδή καταλαβαίνω την αγωνία σου να βρεις όσες περισσότερες πληροφορίες μπορείς. Εμείς απευθυνθήκαμε στον Τσ. μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια σε έναν από τους πρώτους που αναφέρεις. Μιας και πετύχαμε αμέσως στον Τσ. καταλαβαίνεις πως έχω μόνο θετικά να πω. Καλύτερη οργάνωση, ελάχιστος χρόνος αναμονής (μισή ώρα το πολύ), πιο οικονομικός. Συνεχίζουμε μαζί του και τώρα στην εγκυμοσύνη κι ας είναι δύσκολα τα οικονομικά μας (εγώ ήθελα να γεννήσω σε δημόσιο). Ό,τι άλλο συγκεκριμένο θες μπορείς να με ρωτήσεις. Και ξαναλέω, δε μου αρέσει να συστήνω γιατρούς ούτε καν σε δικά μου άτομα, τα γράφω απλά επειδή δεν υπάρχουν πολλά σχόλια στο φόρουμ για να σχηματίσεις άποψη για τον συγκεκριμένο γιατρό.

Όπως και να χει, σου εύχομαι καλή συνέχεια!

tt1d6e78
Link to comment
Share on other sites

Μαρα μου σε ευχαριστώ πολύ! ανηκουμε σαν ζευγαρι στην διαβοητη ανεξηγητη υπογονιμοτητα. προσπαθουμε 3 χρόνια εχει προκυψει παλλιδρομηση εχει προκυψει και βιοχημικη, με φυσικη συλληψη, ο χρονος πιεζει γιατι ειμαστε κλεισμενα 35 και οι δυο, ειπαμε να δοκιμάσουμε και κατι πιο συντονισμενο αλλά δεν μας πηγε καλα. Τους 39 αυτους μηνες έχουν διορθωθεί μικροπροβήματακια τυπου χαμηλή D, προλακτινη, ζαγχαρο, οπως και ουρεοπλασμα στον συζυγο. Δεν εχουμε και το καταπληκτικο το σπερμα, αλλα γονιμοποιησιμο χαρακτηριζεται ακομη και απο τους πιο αυστηρους που πηγαμε. Ενδοκρινολογικα τα ειδαμε, η υστεροσαλπιγγογραφια έδειξε βατοτητα,

 

προσωπικα εχω μια φοβια ότι δεν "ξεψαχνιστηκαμε" αρκετά, οτι κατι υπαρχει, μπορει ναναι κατι απλο, μπορει και οχι και απλα δεν το εχουμε αγγιξει ακομη. Αλλα νομιζω εχει στερεψει η υπομονη μας στο περιμενετε, ειναι τυχαιο, χαλαρωστε και θα ρθει. πρεπει να κανουμε το επομενο βημα και ειμαστε ετοιμοι :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...